Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Vuurvergulde kandelaar
Resultaat: 575 EUR

Prachtige grote, vroeg 19e eeuwse, Franse bronzen vuurvergulde Charles Dix kaarskandelaar. 4-Lichts met Oosterse vrouw, in zeer goede originele staat 56cm.

Speelwals
Resultaat: 450 EUR

Speeldoos (kersenhout?) met wals 19e eeuw. Bevat 4 melodiën (waarschijnlijk Zwitserland) In goede originele werkende staat (1 tand mist) 11x32x14cm.

5 Objecten voetbal
Resultaat: 400 EUR

Vijf oude herinneringsobjeckten voetbal: Champions Leaque 2006-2007 Moskou-FC Porto, Uefa Champions Leaque A.C.Milan-Manchester United 16-+02-2010, Uefa Champions Leaque Sparta Praha-Milan 24-2-2004, ...

Microscoop in kist
Resultaat: 290 EUR

Microscoop brons 19e eeuw, in kist gemerkt C. Reichert Wien. In goede originele staat 38x22x22cm.

Vergulde kandelaar
Resultaat: 280 EUR

Prachtige empire 3-lichts kaarskandelaars ca. 1810 met indiaan en goede vuurvergulding. Mist 1 arm (afgeslepen), verder in goede staat 46cm.

2 Vergulde kandelaren
Resultaat: 270 EUR

Twee vergulde bronzen 4-lichts kandelaars ca. 1870 in goede originele staat 49x22x21cm.

Antieke paspop
Resultaat: 260 EUR

Paspop 19e eeuw in goede originele staat 160x35x30cm.

Stenson Cook, auto-embleem
Resultaat: 240 EUR

Zeldzame antieke Stenson Cooke 1773 motorkap embleem (car hood ornament) in redelijke staat 15x11cm.

Bentheimer leeuw
Resultaat: 220 EUR

Antieke Bentheimer zandstenen leeuwenkop (gevonden te Bentheim) 17e eeuw of ouder 56x36x24cm. Cond.: G

Engelse Enfield karabijn
Resultaat: 220 EUR

Engelse Enfield karabijn van 1917 (onklaar gemaakt) G.R. BS. CP 1917 Sht. L.E. (In originele staat 113cm. Cond.: G

Japanse dolk, 19e eeuw
Resultaat: 220 EUR

Oude Chinese (of Japanse) messing bewerkte dolk met sprinkhaan en insectendecor, gesigneerd ca. 1900 25,5cm. Cond.: G

5 Objecten voetbal
Resultaat: 220 EUR

Vijf herinneringsobjecten voetbal; 1x plauqtte FC Porto, 1x bronzen figuur Sevilla Futbol Club to uefa match Delegate PSG-Sevilla 2010, 1x ledern sleutelhanger Austria Wien, 1x schaal PSG-FC Panathina...

Theekist, 18e eeuw
Resultaat: 210 EUR

Wortelnoten 18e eeuws theekistje met origineel beslag en sleutel. In zeer goede staat. 15x23x15cm.

Tinnen kan
Resultaat: 210 EUR

Grote tinnen Historisme klepkan met datering 1706 (vermoedelijk 1880 Duitsland). Met diverse stempels (klauwpoten), wapen etc. , 1 deuk 48x27x18cm. Cond.: G

Paneel, 18e -19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

EIkenhouten handgestoken paneel 17e-18e eeuw in Renaissance stijl met figurendecor. In zeer goede staat 24x35cm.

Boulle kistje
Resultaat: 190 EUR

Grote Franse Boulle likeurkelder (zonder inhoud) ca. 1880. Zwart gelakt , met boulle en schildpad medaillons. Twee messing zijstrippen missen, verder in zeer goede originele staat 27x33,5x25cm.

Gestoken kwikbarometer
Resultaat: 190 EUR

Grote eikenhouten houtgestoken wandbarometer met druivenranken en geëmailleerde platen. In goede originele staat 94x38cm.

Radio + 2 Luidsprekers
Resultaat: 190 EUR

Prachtige oude bakelieten Bush radio ca. 1925 met daarbij twee bakelieten luidsprekers. 1x Dubbelzijdig, gemerkt Philips, 1x schotelvormig Philips. Alles in zeer goede originele staat 25x30x20cm., 21...

Luidspreker Brown H1
Resultaat: 170 EUR

Prachtige oude zwart geëmailleerde Brown H1 trechterluidspreker ca. 1920-1930 in goede originele staat 53x31x29cm.

2 Tinnen klepkannen
Resultaat: 170 EUR

Twee 19e eeuwse tinnen klepkannen met duimrust in goede originele staat 17-18cm. Cond.: G

Duitse hoedendoos
Resultaat: 160 EUR

Duitse spaanhouten beschilderde hoedendoos ca. 1850. Beschildering op deksel met spreuk "Gott im herzen die liebste in Arm, Lindert Schmerzen und hält Fein warm". Alles in zeer goede originele staat. ...

2 Wandlampen
Resultaat: 160 EUR

Twee oude Louis Quinze stijl wandlampen met glasprismen en bronzen ornamentuur 20e eeuw, in goede staat 39x22x13cm.

Citer
Resultaat: 160 EUR

Prachtig Oosters snaarinstrument ca. 1880 gemaakt van parelmoer, been, calebas, mahonie etc. In zeer goede originele staat 126x37x28cm.

6 Objecten voetbal
Resultaat: 160 EUR

Zes herinneringsobjeckten voetbal: Play off Europa Leaque 2012-2013 FC Dynamo Bucaresti-FC Metalist Khartin, Champions Leaque 2001-2002 Real Club Deportivo de la Coruwa-Bayer 04 Leverkussen, Bella pai...

2 Kandelaars
Resultaat: 150 EUR

Twee bronzen kaarskandelaars 18e eeuw (of ouder) in goede staat 29cm.

2 Tiffany lampen
Resultaat: 150 EUR

Twee Tiffany-stijl tafellampen (nieuwwaardig) in Art Nouveau stijl in goede staat, 21e eeuw 36x10x10cm.

Antieke kraankan
Resultaat: 150 EUR

Messing kraantjeskan ca. 1800 staand op klauwpoten in zeer goede originele staat 35x26xø14cm. Cond.: G

2 Albasten vazen
Resultaat: 140 EUR

Twee grote albasten vazen ca. 1890 (gerestaureerd) 48cm. Cond.: R

3 Geweren
Resultaat: 140 EUR

Kavel van 3 antieke geweren; 1x voorlader, 1x karabijn (incompleet) en 1x Oosters geweer(voorlader) 117-148cm. Cond.: R-M

2 Heilige kruizen
Resultaat: 140 EUR

Twee Corpus Christies 18e-19e eeuw; 1x 18e eeuw van been en 1x 19e eeuw van ivoor 17-24cm. Cond.: G

6 Objecten voetbal
Resultaat: 135 EUR

Zes herinneringsobjecten voetbal; 1x porseleinen bord 27 july 2010 Bucharest, 1x porseleinen bord Depuis 1958 coupe le monde de footbal, 1x dekselschaal Turkiye Futbol, 1x tablet Champions League Fene...

2 Historisme schotels
Resultaat: 130 EUR

Twee grote kopergeslagen Historisme wandschotels ca. 1880 in Renaissance stijl met koppen en/of fenix. In goede originele staat ø37cm. en ø38,5cm.

2 Thermometers
Resultaat: 130 EUR

Twee compositie metalen figuren met thermometer op albasten zuil. In goede originele staat 42cm.

Eiken stick barometer
Resultaat: 130 EUR

Hollandse eikenhouten 19e eeuwse kwikbarometer in goede originele staat 103cm.

Messing draaiplateau
Resultaat: 125 EUR

Frans 19e eeuws mechanisch draaiplateau met opwind-sleutel "Brevets D'invention 663" in goede staat 7,5xø13cm.

Koffiemolen
Resultaat: 125 EUR

Grote kruideniers koffiemolen ca. 1900, gemerkt Peugeot Freres in zeer goede staat 40x47x35cm.

Hal-lampje
Resultaat: 120 EUR

Oude messing hallampo met gegraveerd glas 20e eeuw in goede staat 45xø20cm.

Cloisonne schaal
Resultaat: 120 EUR

Grote Chinese cloissone schaal met bloemendecor ca. 1900 (bodem gemerkt, gesigneerd), in goede staat 8,5xø31cm.

Penselenbeker, bamboe
Resultaat: 120 EUR

Oude Chinese bamboe penselenbeker, rondom bewerkt met landschaps- en figurendecor 20e eeuw 17xø15cm. Cond.: G

Bronzen kandelaar, 17e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Bronzen 17e eeuwse kaarskandelaar in goede staat, onder gerestaureerd 22xø10,5cm. Cond.: G

4 Geweren, reproductie
Resultaat: 120 EUR

Vier decoratieve wapens 20e eeuw bestaande uit een set koppelpistolen en een set voorladers 47-124cm. Cond.: G

2 Delen tin/brons
Resultaat: 120 EUR

Twee delen 18e-19e eeuw; 1x kleine bronzen vijzel met originele stamper (18e eeuw of ouder) 8xø7,5cm. en 1x 3-delige tinnen schroefmaat bestaande uit 3 schroefbare maatbekers 11xø2,7cm. Cond.: G

Benen uil, meetlint
Resultaat: 115 EUR

Oude benen uil met meetlint en muis (handgesneden) in goede staat 5,5x3,5x5cm.

Koperen haardscherm
Resultaat: 110 EUR

Zwaar messing gedreven haardscherm ca. 1900 met voorstelling van Hollandse ijspret in goede staat 96x60cm.

Hollandse barometer
Resultaat: 110 EUR

Grote notenhouten barometer met thermometer ca. 1880 in Louis Seize stijl. In zeer goede staat 83x37cm.

Oude citer
Resultaat: 110 EUR

Oude citer in doos in zeer goede staat, compleet met stelsleutel. Buren Zither, The Boers Autoharp, Deutsch-Amerikanische Guitaro Zither 49x35x5cm.

Botermolen
Resultaat: 100 EUR

Antiek boter-karn apparaat "Imperial Quarts Blow Butter Churn, made in England" ca. 1900 in goede originele staat 40x18x18cm.

Hollands lepelrek
Resultaat: 100 EUR

Hollands 18e-19e eeuws eikenhouten gestoken lepelrek met 12 tinnen paplepels van dezelfde soort. In goede originele staat 70x30x8cm.

Petroleumlamp
Resultaat: 100 EUR

Majolica hang-petroleumlamp ca. 1900 met extra 6 kaarskandelaars en Jugendstil motieven in originele staat 65xø77cm. Cond.: G

Staande lamp
Resultaat: 100 EUR

Grote messing staande lamp in barokstijl 20e eeuw in goede staat 170xø55cm.

Bronzen hanger, dieren
Resultaat: 100 EUR

Kavel van 5 oude bronzen bedel-hangers; 1x aap, 1x rennend paard, 1x spaniel, 1x roedel en 1x stier, 2-3,5cm. Cond.: G

Kerst-stal met beelden
Resultaat: 100 EUR

Grote 29-delige kerststal met verlichting en grote zware figuren (gemaakt van een soort gegoten materiaal). 2e Helft 20e eeuw in goede staat (hond mist 1 poot), 64x82x39cm.

2 Dozen boeken
Resultaat: 100 EUR

Twee dozen antiquarische boeken o.a; 2 delen M.A. Thiers Histoire De La Revolution Francaise 1840, 1x Die Generale des Kaiserreichs 1846, 6 delen "De 80-jarige oorlog door R. Fruin 1909", 12 banden Sc...

Tandarts boor
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame antieke voetaangedreven tandartsboor ca. 1900 van de bekende tandarts uit Enschede "J.E.H. Schuurman". In de oorlog werden Joden stiekem geholpen met deze tandartsboor met gevaar voor eigen l...

2 Bronzen kandelaars
Resultaat: 100 EUR

Twee grote 19e eeuwse Louis Seize stijl bronzen wandkandelaars, gemerkt F en S 37. in goede originele staat 54x26x18cm.

Ventilator ca. 1900
Resultaat: 100 EUR

Ventilator ca. 1900 van Utrecht Holland E.M.J. Getest en fuctionerend 46x36cm. Cond.: R-G

5 Pistolen
Resultaat: 100 EUR

Kavel van 5 decoratieve pistolen naar oud voorbeeld in goede staat 28-40cm. Cond.: G

Bronzen hengselpot
Resultaat: 90 EUR

Bronzen hengselpot 16e-17e eeuw met koppen (gerestaureerd) 12,5xø18cm. Cond.: R

2 Bronzen kandelaars
Resultaat: 90 EUR

Paar 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met geschulpte voet in goede originele staat 23cm.

Kroonluchter Italië
Resultaat: 90 EUR

Grote Italiaanse 12-armige kroonluchter van brons en hout, 20e eeuw in goede staat 100xø87cm.

Miniatuur portret
Resultaat: 85 EUR

Oude miniatuur damesportret (geschilderd), gesigneerd H. Drenais 1749 (zonder glas), in redelijke staat 11x9cm.

Italiaans pistool, zwartkruit
Resultaat: 85 EUR

Grote Italiaanse zwartkruit pistool 2e helft 20e eeuw Cal.44, in goede staat 54cm.

Divers WO II
Resultaat: 85 EUR

Groot kavel diverse WO II, onder andere foto's, plattegronden en landkaarten

Kruis met Christus
Resultaat: 85 EUR

Heilig kruis 19e eeuw met ivoren Corpus Schristie en Boulle inleg in goede staat 26x14cm.

2 Blikken
Resultaat: 85 EUR

Twee vooroorlogse blikken; 1x Droste Cacao Haarlem Holland (oxidatie) 29x18x18cm. en 1x IJsbonbons confectionery ca. 1900 (Jugendstil) oxidatie 26x18x18cm. Cond.: R

2 Lepelrekken
Resultaat: 80 EUR

Twee eikenhouten 18e-19e eeuwse lepelrekken met diverse tinnen lepels 50-54cm. Cond.: G

Theekistje
Resultaat: 80 EUR

Mahonie gefineerd 18e eeuws Louis XV1 theekistje met geelkoperen beslag, afsluitbaar met sleutel en binnendeksel met knop, ca. 1780, 12x19x11cm.

2 Wandlampjes
Resultaat: 80 EUR

Twee bronzen wandlampen (3-lichts) voor kaarsen, met spiegeltje, met putto afgebeeld 20e eeuw, schroefdraad zit los 32x25x16cm. Cond.: R

Verzameling boeken
Resultaat: 80 EUR

Verzameling antiquarische boeken 19e eeuw in goede originele band o.a; 18 delen Contes en Vers Voltaire, Satires et poesies uit 1850, 3 delen Tolstoi oorlog en vrede door P. Gouda Quint 1887, 2 delen ...

Charles Dickens
Resultaat: 80 EUR

Zeventien delen antiquarische boeken van Charles Dickens ca. 1900, iets vergeeld Cond.: R-G

Boeken, Maarten Toonder
Resultaat: 80 EUR

Verzameling Hollandse antiquarische boeken van Maarten Toonder. Verhuisdoos vol, onder andere Tom Poes etc. Cond.: G

Viool
Resultaat: 80 EUR

Oude/antieke viool met strijkstok in originele koffer 1e helft 20e eeuw in goede staat 77x23x9cm.

13 Ree-geweien
Resultaat: 80 EUR

Dertien reebok geweien op houten plank gemonteerd ca. 35cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaars
Resultaat: 80 EUR

Paar 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met 8-kantige voet in goede originele staat 20cm.

Oorlogskijker
Resultaat: 80 EUR

Oude Engelse infanterie kijker 1918, gemerkt Rangefinder infantry no2 Barr + Stroud (Mk III), Nr. 11209 A 1918, patent 1903, RangeFinder 91xø11cm. Cond.: R-G

Wereldbol
Resultaat: 80 EUR

Franse papieren wereldbol met gietijzeren bewerkte voet ca. 1880, gemaakt door Girard Barrere Paris. Beschadiging bol 59xø30cm. Cond.: R

2 Koperen lijsten
Resultaat: 75 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse koperen lijsten in Louis Quinze stijl ca. 1880. In goede originele staat 17-23cm.

Diverse boeken
Resultaat: 75 EUR

Groot kavel oude/antiquarische boeken met plaatjes o.a; vliegtuigen, sigarenbandjes, voetbal, landen, kinderboeken, koningshuis etc. Erg interessant. Cond.: G

Bronzen bureauset
Resultaat: 70 EUR

Oude 6-delige Perzisch bronzen bureauset ca. 1930, bestaande uit een presenteerschaal, inktpot, pennenbak, briefopener, asbak. Fijn uitgewerkt met figurendecor. In goede originele staat 6-27cm.

2 Bronzen kandelaars
Resultaat: 70 EUR

Twee oude bronzen 3-lichts kaarskandelaars 1e helft 20e eeuw in rococo stijl. In goede staat 29x26x9cm.

5 Tinnen kaarskandelaars
Resultaat: 70 EUR

Vijf antieke tinnen kaarskandelaars Engeland (2 stellen en 1 losse kandelaar). In goede originele staat 19-22cm.

Klein kanon
Resultaat: 70 EUR

Klein bronzen kanon 1e helft 20e eeuw in goede staat 8,5x13,5x7cm.

Bijbel, Vorden 1832
Resultaat: 70 EUR

Hollandse bijbel uit 1826 van de Nederlandse Bijbelcompagnie te Amsterdam J. Brandt en zoon, P. den Hengst en zoon en de wed. F.G. Onder de Linden te Haarlem. Johannes Enschede en zonen 1826. Met orig...

12 Ree-geweien
Resultaat: 70 EUR

Twaalf reebok geweien op houten plank gemonteerd ca. 35cm. Cond.: G

4 Replica pistolen
Resultaat: 70 EUR

Vier oude replica pistolen naar oud voorbeeld (onschadelijk), gemaakt van gietijzer en hout 24x39cm. Cond.: G

Typemachine
Resultaat: 70 EUR

Prachtige aparte antieke Remington Paragon typemachine in goede originele staat 28x38x37cm.

Hobbel-varken
Resultaat: 70 EUR

Duits grenenhouten hobbelpaard (hobbelvarken) in goede originele staat 43x90x33cm. Cond.: G

Art Deco dienblad
Resultaat: 70 EUR

Prachtig Jugendstil presenteerblad met beschilderde keramieken plaquette ca. 1900. In goede originele staat met mooie vormgeving 8x37x21cm.

5 Delen antiek tin
Resultaat: 70 EUR

Vijf delen tin 19e eeuw; 1x barok tafelbankje met twee kleppem "H.M. 1807", 1x wandbakje in ton-vorm, 1x maatdeksel-kan geëikt, 1x sleefkannetje (Deventer) en 1x beker (Minden). Alles in goede origine...

Aansteker Dunhill
Resultaat: 70 EUR

Aansteker Dunhill. Verguld Slank model met blauw/goudkleurig geemailleerd oppervlak. 65x24 mm.

2 Chinese penseelpotten
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Chinese bamboe penseelpotten met fijn geschreven Chinese schriften ca. 1930 in zeer goede staat 13,5xø5,5cm.

2 Dienbladen
Resultaat: 70 EUR

Twee grote keramieken presenteertablets ca. 1900 met vernikkelde omranding en veldbloemdecor. In zeer goede staat 42-55cm. Cond.: G

2 Marmeren eieren
Resultaat: 65 EUR

Twee grote decoratieve marmeren eieren 2e helft 20e eeuw 39xø18cm. Cond.: R-G

Lepelrek
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten 18e-19e eeuws lepelrek met diverse tinnen lepels in goede staat 55x28x5cm.

Jugendstil petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Jugendstil petroleumlamp ca. 1900 met floraal Jugendstil motief (zweepslag). 1 Arm gebroken, verder in goede staat (compositie metaal) 60xø47cm.

Lamp, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Bronzen sabbatlamp 18e/19e eeuw in goede originele staat 24xø22cm.