Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Postzegels Spanje
Resultaat: 25 EUR

Postzegelalbum met diverse zegels van Spanje, gestempeld.

Album Ned. postfris
Resultaat: 35 EUR

Postzegelalbum Nederland postfris (waarde ca. 280 euro).

Goldstamp collectie
Resultaat: 55 EUR

Lesotho, zogenaamde Goldstamp collectie. Special.e versie "goudfolie" postzegels in speciaal album

Chinees postzegelboek
Resultaat: 15 EUR

Oud Chinees postzegelboek (zonder zegels) in goede staat 6x25x20cm. Cond.: G

Engeland, Max. kaarten
Resultaat: 25 EUR

Multomap met 68 diverse briefkaarten (Maximumkaarten) Cond.: G

Australië / Nieuw-Zeeland
Resultaat: 20 EUR

Postzegelalbum met ca. 1000 zegels van Australië en Nieuw Zeeland, gestempeld.

Kavel kaarten
Resultaat: 35 EUR

Kavel Hollandse postkaarten, voetbalkaarten. NV Zeepfabriek de Haas Apeldoorn; plaatjes, stickers, etc. Cond.: G

Diverse ansichtkaarten
Resultaat: 45 EUR

Kavel oude en interessante ansichtkaarten o.a; oude schepen, vliegtuigen, Nederland, buitenland en koningshuis. Cond.: G

Zuid-West Afrika
Startprijs 60 EUR

Zuid West Afrika (S.W.A.) postfris verzameling vanaf 1937 op insteekbladen

Verzameling Bosnië
Startprijs 40 EUR

Oude verzameling Bosnië op insteekbladen

Griekenland
Startprijs 30 EUR

Verzameling Griekenland vanaf 1901, oude verzameling op albumbladen. Deels meervouding verzameld

Oostenrijk 1957
Startprijs 40 EUR

Oostenrijk 1957 verzameling gebruikte geillustreerde postwaarde-stukken, 88 verschillende.

BondsRep 1949-1965
Resultaat: 40 EUR

BondsRep 1949-1965 gestempeld en op albumbladen. Cataloguswaarde € 710,-

Collectie Nederland
Resultaat: 100 EUR

Nederland 1852-1973 collectie gebruikt/ongebruikt/postfris in voordrukalbum, hoge cataloguswaarde.

Startverzameling NL
Startprijs 40 EUR

Startverzameling Nederland 1852-1975 (gebruikt, ongebruikt, postfris) in voorraad album.

Zegels, motief "flora"
Resultaat: 70 EUR

Groot aantal series op verkoopkaartjes, motief "flora"

Zegels, motief "fauna"
Resultaat: 70 EUR

Groot aantal series op verkoopkaartjes, motief "fauna"

Stockboek Zuid-Amerika, Paraguay
Resultaat: 30 EUR

Dik Bristol stockboek Zuid-Amerika, Paraguay en Uruguay, oude verzameling

Zegels, motief "fauna"
Resultaat: 50 EUR

Groot aantal series op verkoopkaartjes, motief "fauna"

5 Albums divers
Resultaat: 40 EUR

Vijf albums in doos met diverse zegels waaronder motiefverzameling

Stockboek Zuid-Amerika, Chili
Startprijs 30 EUR

Dik Bristol stockboek Zuid-Amerika, Chili, oude verzameling

Stockboek Zuid-Amerika, Brazilië
Startprijs 30 EUR

Dik Bristol stockboek Zuid-Amerika, Brazilië, oude verzameling

4 Insteekboeken Ned. + Kolonie
Resultaat: 40 EUR

Vier insteekalbums met groot aantal zegels Nederland en koloniën

Motiefverzameling, paard
Resultaat: 60 EUR

Motiefverzameling "Paard", postfris en speciale couverts in 2 luxe Lindner albums