Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Parfumflesje staand, goud
Resultaat: 200 EUR

Antieke kristallen gefacetteerde parfumflacon met gouden kraag en dop. H.9.5cm., Cond.:U

Diverse ansichtkaarten
Resultaat: 45 EUR

Kavel oude en interessante ansichtkaarten o.a; oude schepen, vliegtuigen, Nederland, buitenland en koningshuis. Cond.: G

Verzameling Nederland
Resultaat: 250 EUR

Nederland 1852-1969 collectie gebruikt/ongebruikt/postfris in voordrukalbum, Cataloguswaarde € 4.100,-

Postzegels Spanje
Resultaat: 25 EUR

Postzegelalbum met diverse zegels van Spanje, gestempeld.

Postzegels, Midden/Zuid Amerika
Startprijs 25 EUR

Postzegelalbum Midden/Zuid Amerika en voormalig bezit Engeland met ca. 2200 zegels. Gestempel en klein deel postfris.

Veel zegels Nederland
Resultaat: 90 EUR

Veel zegels Nederland, ca. 1400 onbeschreven FDC of ca. 1965 in 3 dozen.

Kavel kaarten
Resultaat: 35 EUR

Kavel Hollandse postkaarten, voetbalkaarten. NV Zeepfabriek de Haas Apeldoorn; plaatjes, stickers, etc. Cond.: G

Australië / Nieuw-Zeeland
Resultaat: 20 EUR

Postzegelalbum met ca. 1000 zegels van Australië en Nieuw Zeeland, gestempeld.

Stockboek met ca. 1800 zegels
Startprijs 120 EUR

Dik stockboek (64 bladzijden) met ca. 1800 zegels; Nederland, Ne.d Indië, Ne. Nieuw Guinea, Curacao en Ned. Antillen. Ongebruikt en gestempeld.

Engeland, Max. kaarten
Resultaat: 25 EUR

Multomap met 68 diverse briefkaarten (Maximumkaarten) Cond.: G

Schilderijen op postzegels
Startprijs 20 EUR

Postzegelalbum met ca. 700 zegels met afbeeldingen van schilderijen. Postfris en gestempeld.

Postzegels, Azië
Startprijs 30 EUR

Rood Davo postzegelalbum met ca. 1400 zegels uit Azië, gestempeld

Postzegels, Ned. Antillen
Startprijs 20 EUR

Postzegelboek met zegels van de Ned. Antillen, postfris en gestempeld.

Stockboek Ned. + kolonie
Resultaat: 100 EUR

Dik stockboek (64 bladzijden) met verzameling Nederland + kolonie verzameling (gestempeld/postfris/ongebruikt) Hoge cataloguswaarde

Chinees postzegelboek
Resultaat: 15 EUR

Oud Chinees postzegelboek (zonder zegels) in goede staat 6x25x20cm. Cond.: G

3 Insteekboeken zegels
Resultaat: 50 EUR

Drie insteekboeken Ned. Kolonie; Ned. Antillen + Suriname, veel postfris voorraad met vele zegels

Motiefverzameling "Leger des Heils"
Startprijs 60 EUR

Motiefverzameling "Leger des Heils". Opgezet als tentoonstellings verzameling.

Nederland voorraad
Startprijs 40 EUR

Stockboek met Nederland voorraad

Motiefverzameling M.N.O.
Startprijs 90 EUR

Motiefverzameling M.N.O. postfris collectie in Kube album

Voorraad Ned. Kolonie
Startprijs 50 EUR

Voorraad Ned. Kolonie (ongebruikt/postfris en gestempeld) in 3 insteekboeken. Tevens enig Indonesië. Veel zegels

Vaticaanalbum
Resultaat: 50 EUR

Vaticaanalbum met 24 zogenaamde "Muntbrieven" in luxe album

Album Bondsrep.
Resultaat: 40 EUR

Luxe Lindneralbum met postfrisse verzameling vanaf 1956, Bonds. Rep. Cataloguswaarde € 840,-

Goldstamp collectie
Resultaat: 55 EUR

Lesotho, zogenaamde Goldstamp collectie. Special.e versie "goudfolie" postzegels in speciaal album

Motiefverzameling, paard
Resultaat: 60 EUR

Motiefverzameling "Paard", postfris en speciale couverts in 2 luxe Lindner albums