Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Delen glas
Resultaat: 30 EUR

Vier delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x spijkervaas, 1x beker, geslepen en beschilderd, 1x glazen bol met luchtblazen en 1x kobaltblauwe vaas met goud- en bloemenmotief 5-12cm.

Copier spijkerbol + schaaltje
Resultaat: 50 EUR

Twee delen oud Copier glas; 1x spijkerbolvaas (binnenzijde groen) 12xø11cm. en 1x spijkerglas schaaltje 3x7x8cm. Cond.: G

Leerdam vaas
Resultaat: 15 EUR

Zware Royal Leerdam glazen vaas 2e helft 20e eeuw, KristalUnie 12xø9cm.

4 Delen kristal
Resultaat: 25 EUR

Vier delen kristal/glas; 1x antieke vaas met zilveren voet, 1x persglazen jardiniere, 1x dekseldoos vierkant en 1x dekseldoos ovaal 13-24cm.

3 Glazen bollen
Resultaat: 30 EUR

Drie glazen bollen,(presse-papier) gesigneerd , 2e helft 20e eeuw; 1x met blauw, gesigneerd Selfkirk glass studio maritime 48/500 1983, 1x klein met luchtbellen, gemerkt 40 met lauwertakken en 1x groo...

WMF kristal
Resultaat: 45 EUR

Oude Duitse WMF plated kristallen cocktailshaker, ca. 1930 en een cocktailglas, in goede staat. 9-21cm.

8 Borrelglazen, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Acht mondgeblazen 18e-19e eeuwse borrelglazen in goede originele staat 9,5xø6cm.

2 Bollen + 3 vaasjes
Resultaat: 35 EUR

Vijf delen oud glas 20e eeuw; 2 kristallen bollen en 3x gekleurde glazen vazen 70-er jaren met bewerkte bovenkant (Murano) 19-25cm. Cond.: G

3 Schalen
Startprijs 80 EUR

Drie glazen Lalique Frankrijk schalen 2e helft 20e eeuw, onderkant gesigneerd. Gedecoreerd met bladdecor en zwarte lijnen(1 bord met chip). ø23cm. Cond.: G

Fles, 17e-18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Blauw-groene fles 17e-18e eeuw in zeer goede originele staat 24x18x8cm.

3x Peper & Zout stel
Resultaat: 30 EUR

Drie aparte oude glazen Art Deco peper&zout stellen (allen 4-delig met mosterdpot) ca. 1930. in goede originele staat 9-18cm.

3 Opaline vazen
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke opaline glazen vazen, kaststel, met handbeschilderd bloemendecor ca. 1880, in goede originele staat 23-35cm.

Karaf met likeurglazen
Resultaat: 15 EUR

Karaf met 6 likeurglazen 20e eeuw 16-24cm. Cond.: G

Karaf met cognac-glazen
Resultaat: 20 EUR

Drie oude cognacglazen en karaf 20e eeuw 16-23cm. Cond.: G

2 Delen glas
Resultaat: 25 EUR

Twee delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x Boheems geslepen glas met leeuw 1938 en tekst (minimale chip) en 1x geslepen karaf met opvliegende eenden 11-29cm. Cond.: G

Glazen schaal, zilv. hengsel
Startprijs 30 EUR

Glazen 19e eeuwse schaal met plated beugel in goede staat 5xø26cm.

10 Champagne glazen
Resultaat: 45 EUR

Tien mondgeblazen champagneglazen met gouden rand ca. 1900 in goede staat 25x8cm.

Krist. dekselvaas + schenkkan
Resultaat: 45 EUR

Twee delen oud kristal; 1x grote waaierkristallen dekselvaas en 1x waaierkristallen schenkkan met plated monturen 23-39cm. Cond.: G

6 Kristallen vaasjes
Startprijs 30 EUR

Zes 19e eeuwse kristallen vaasjes met gouddecor (beschadigingen) 10-16cm. Cond.: M-R

Kavel groene glazen
Startprijs 20 EUR

Kavel met 17 groene glazen o.a; roemers 20e eeuw 13-18cm. Cond.: G

11x Antiek glaswerk
Startprijs 40 EUR

Elf delen oud/antiek glaswerk; 5x glazen schaaltjes met goudrand (chips), 1x langwerpige schaal met goudrand, 1x geschulpte glazen schaal met gopudrand 19e eeuw, 1x flacon, 1x gegraveerde schaal met p...

6 Delen glas
Startprijs 30 EUR

Zes delen oud/antiek glas; 2x blauwe roemers (1 chip), 1x melkglazen beker met goudkleurig sterrenbeelden decor, 1x Jugendstil bakje, 1x gegraveerd glas met portret en 1x opaline beker 11-20cm. Cond.:...

Divers kristal
Resultaat: 30 EUR

Kavel divers geslepen kristal 20e eeuw; 1x dekselschaal groot, 1x schaal, 1x lepelvaasje, 1x bonbonschaal, 1x wijndecanter 8-23cm.

Glas-in-lood venster
Startprijs 40 EUR

Oud gebrandschilderd glas-in-lood venster 20e eeuw, voorstellend een man te paard 31x24cm. Cond.: G