Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Delen ivoor
Resultaat: 80 EUR

Drie delen antiek ivoor, handwerk-gereedschap 19e eeuw; 1x naaldendoosje met schuif, 1x schroefbare looirpikker bewerkt en 1x haakpen 8-15cm. Allen in goede staat

Ivoren Maria
Resultaat: 80 EUR

Antiek ivoren Maria buste ca. 1900 in goede staat 10cm.

Walvis-been figuur
Resultaat: 70 EUR

Walvis-been figuur bewerkt tot een banaan met schil 19e eeuw, 12cm. Cond.: G

2 Ivoren beelden
Resultaat: 700 EUR

Twee antieke Afrikaanse ivoren slagtand-beelden met Afrikaanse bustes. In goede originele staat 37-38cm.

Erotisch
Resultaat: 190 EUR

Japans ivoren erotisch figuur ca. 1900 in goede originele staat 6x3,7x2,8cm.

Ivoren kaartenhouder
Resultaat: 110 EUR

Oosterse ivoren houder ca. 1900 met tuinvoorstellingen en Chinese figuren. binnenwerk beschadigd 10,7x6,7x1cm. Cond.: R

Chinees ivoren figuur
Resultaat: 110 EUR

Chinees ivoren 18e eeuw figuur, zeer gedetailleerd gewaad en paardestaart (chips af) 9,5cm. Cond.: G

Ivoren vis, Chinees
Resultaat: 100 EUR

Chinees ivoren vis met snijwerk, voorstellend twee Chinese figuren in landschap ca. 1900. In zeer goede staat 18,5x5x1cm.

Ivoren netsuke
Resultaat: 100 EUR

Antiek ivoren netsuke, voorstellend een rat op stro ca. 1900, 2x5x3cm. Cond.: G

Ivoren okimono
Resultaat: 80 EUR

Antieke Chinees ivoren figuur (okimono) ca. 1900, voorstellend een Chinese man met groente en fruit (gesigneerd) 9cm. Cond.: G

Miniatuur skelet
Startprijs 130 EUR

Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 9,5cm. Cond.: G

Miniatuur skelet
Startprijs 130 EUR

Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 8,5cm. Cond.: G

Miniatuur skelet
Startprijs 130 EUR

Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 11cm. Cond.: G

Houten beeldje, ivoor
Startprijs 250 EUR

Chinees ivoren met houten figuur (Gesigneerd), voorstellend een man met vismand en knuppel 19cm. Cond.: G

12 Ivoren figuren
Startprijs 80 EUR

Twaalf antieke ivoren kaartenhouders voor diner, voorstellend diverse Afrikaanse vrouwelijke besutes 7x3x5cm. Cond.: G

Ivoren okimono, kikker
Startprijs 950 EUR

Zeldzame prachtige Chinees ivoren figuur ca. 1900. Voorstellend een Chinese man met baard en kikkers. Gesigneerd en in zeer goede originele staat 19cm.

Ivoren okimono
Resultaat: 110 EUR

Antieke Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een man met vis en pijp (voetje gelijmd, verder in zeer goede staat) 15cm.

Kavel ivoor en been
Resultaat: 30 EUR

Negen delen antiek been en ivoor 19e eeuw; 1x viscouvert met ivoor, 1x kurkentrekker been, 1x speld ivoor, 1x bestek ivoor, 1x gebogen voorwerp ivoor, 2x messenleggers ivoor 10-23cm. Cond.: G

Scheerset met ivoor
Startprijs 360 EUR

Antiek 7-delige ivoren scheerset, gemerkt R. Hovencen & Son City Road. In originele foudraal en in goede originele staat

7 Delen ivoor
Resultaat: 30 EUR

Zeven delen oud/antiek ivoor; 5x ivoren kammen en 2x ivoren hangers in goede staat 3-8cm.

2 Ivoren snuifflesjes
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Chinees ivoren snuifflesjes, bewerkt met figuren en tekst ca. 1900. In goede originele staat 6,3x7,3cm.

Ivoren mondstuk
Resultaat: 40 EUR

Antiek Chinees ivoren sigaren-mondstuk, rondom bewerkt met drakendecor, in zeer goede originele staat 8xø2cm.

Netsuke
Resultaat: 60 EUR

Kleine Chinese antiek ivoren netsuke, voorstellend een Chinese man met vismand ca. 1900, in goede staat 3,5cm.

2 Ivoren mondstukken
Resultaat: 40 EUR

Twee antiek Chinees ivoren bewerkte sigaretten-mondstukken. rondom bewerkt met drakendecor (1x met floraal decor) 8-11cm. Cond.: G