Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer
Ivoor & Been

18. Oktoberveiling 2013

 

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
23 Resultaten
Kavel: 5805

2 Ivoren beelden

Resultaat: 700 EUR

Twee antieke Afrikaanse ivoren slagtand-beelden met Afrikaanse bustes. In goede originele staat 37-38cm.


Kavel: 5800

Ivoren beeld

Resultaat: 300 EUR

Grote antieke ivoren geisha staand op houten voet, in goede originele staat 30cm.


Kavel: 5804

Erotisch

Resultaat: 190 EUR

Japans ivoren erotisch figuur ca. 1900 in goede originele staat 6x3,7x2,8cm.


Kavel: 5802

Ivoren geisha

Resultaat: 140 EUR

Oude Chinees ivoren geisha 1e helft 20e eeuw in goede staat 15cm.


Kavel: 5803

2 Ivoren figuren

Resultaat: 130 EUR

Twee oude Chinees ivoren geisha's met parasol 1e helft 20e eeuw in goede staat ca. 10cm. Cond.: G


Kavel: 5819

Ivoren okimono

Resultaat: 110 EUR

Antieke Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een man met vis en pijp (voetje gelijmd, verder in zeer goede staat) 15cm.


Kavel: 5830

Chinees ivoren figuur

Resultaat: 110 EUR

Chinees ivoren 18e eeuw figuur, zeer gedetailleerd gewaad en paardestaart (chips af) 9,5cm. Cond.: G


Kavel: 5831

Ivoren kaartenhouder

Resultaat: 110 EUR

Oosterse ivoren houder ca. 1900 met tuinvoorstellingen en Chinese figuren. binnenwerk beschadigd 10,7x6,7x1cm. Cond.: R


Kavel: 5806

Ivoren okimono

Resultaat: 100 EUR

Antiek Chinees ivoren figuur (okimono) ca. 1900, voorstellend een man met kapmes, gesigneerd 4,5x5x3cm. Cond.: G


Kavel: 5808

Ivoren okimono

Resultaat: 100 EUR

Antiek Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een Chinees met kapmes die iets bewerkt (gesigneerd) 4,5x4,5x3cm. Cond.: G


Kavel: 5828

Ivoren netsuke

Resultaat: 100 EUR

Antiek ivoren netsuke, voorstellend een rat op stro ca. 1900, 2x5x3cm. Cond.: G


Kavel: 5829

Ivoren vis, Chinees

Resultaat: 100 EUR

Chinees ivoren vis met snijwerk, voorstellend twee Chinese figuren in landschap ca. 1900. In zeer goede staat 18,5x5x1cm.


Kavel: 5814

2 Ivoren snuifflesjes

Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Chinees ivoren snuifflesjes, bewerkt met figuren en tekst ca. 1900. In goede originele staat 6,3x7,3cm.


Kavel: 5818

3 Delen ivoor

Resultaat: 80 EUR

Drie delen antiek ivoor, handwerk-gereedschap 19e eeuw; 1x naaldendoosje met schuif, 1x schroefbare looirpikker bewerkt en 1x haakpen 8-15cm. Allen in goede staat


Kavel: 5822

Ivoren Maria

Resultaat: 80 EUR

Antiek ivoren Maria buste ca. 1900 in goede staat 10cm.


Kavel: 5827

Ivoren okimono

Resultaat: 80 EUR

Antieke Chinees ivoren figuur (okimono) ca. 1900, voorstellend een Chinese man met groente en fruit (gesigneerd) 9cm. Cond.: G


Kavel: 5809

Walvis-been figuur

Resultaat: 70 EUR

Walvis-been figuur bewerkt tot een banaan met schil 19e eeuw, 12cm. Cond.: G


Kavel: 5807

Ivoren tand

Resultaat: 60 EUR

Antiek ivoren bewerkte olifanten-tand met bloemendecor (haarscheur) 24cm. Cond.: G


Kavel: 5812

Netsuke

Resultaat: 60 EUR

Kleine Chinese antiek ivoren netsuke, voorstellend een Chinese man met vismand ca. 1900, in goede staat 3,5cm.


Kavel: 5811

2 Ivoren mondstukken

Resultaat: 40 EUR

Twee antiek Chinees ivoren bewerkte sigaretten-mondstukken. rondom bewerkt met drakendecor (1x met floraal decor) 8-11cm. Cond.: G


Kavel: 5813

Ivoren mondstuk

Resultaat: 40 EUR

Antiek Chinees ivoren sigaren-mondstuk, rondom bewerkt met drakendecor, in zeer goede originele staat 8xø2cm.


Kavel: 5815

7 Delen ivoor

Resultaat: 30 EUR

Zeven delen oud/antiek ivoor; 5x ivoren kammen en 2x ivoren hangers in goede staat 3-8cm.


Kavel: 5817

Kavel ivoor en been

Resultaat: 30 EUR

Negen delen antiek been en ivoor 19e eeuw; 1x viscouvert met ivoor, 1x kurkentrekker been, 1x speld ivoor, 1x bestek ivoor, 1x gebogen voorwerp ivoor, 2x messenleggers ivoor 10-23cm. Cond.: G