Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

J.M. Roggs
Resultaat: 125 EUR

J.M. Roggs? 20e eeuw, olieverf op paneel, havengezicht met schepen en figuren 25x18cm. Cond.: G

Antieke gravure
Resultaat: 60 EUR

Gravure 18e eeuw met koloniale figuren en schepenvoorstelling, Gravee par F. Ambrosi (vochtvlekken) 40x35cm. Cond.: R

2 Gravures
Resultaat: 45 EUR

Twee 17e-18e eeuwse gravures in mahoniehouten lijst met ivoor; 1x Michiel Adriaansz de Ruiter ø9,5cm. en 1x Marten Harpertsz Tromp ø10cm. Cond.: G

Ets, Theophile de Boek
Resultaat: 25 EUR

Theophile de Bock (Den Haag 1851 - 1904 Haarlem), ets op papier, bosgezicht met vrouw 18x14cm. Cond.: G

Ets, Willem de Zwart
Resultaat: 35 EUR

Willem de Zwart (Den Haag 1862 - 1931), ets op papier, landschap met koeien 18x11cm. Cond.: G

Schilderij, Wanrooy
Resultaat: 170 EUR

Jan van Anrooy (1901 Zaltbommel - ), olieverf op linnen, stoomschip bij dorp 25x35cm. Cond.: G

Ets, D. Harting
Resultaat: 18 EUR

Dirk Harting epreuve d'artiste (Salataga Indië 1884 - ), dorpstraat 20x17cm. Cond.: R-G

Schilderij, Duitse expressionist
Resultaat: 1.700 EUR

Signatuur weggehaald (Duitse expressionist), schilderij ca. 1930, olieverf op linnen, kubistische bok 50x70cm. Cond.: R

Schilderij, T. Brandsma
Resultaat: 110 EUR

T. Brandschma, olieverf op linnen, Spaans meisje met oorbellen 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, Koster
Resultaat: 55 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Koster?) ca. 1920, olieverf op paneel, riviergezicht met zeilboot en huis 24x30cm. Cond.: G

Ets, Roodenburg
Resultaat: 40 EUR

Ets, Roodenburf fecit (1895 - 1987), ets op papier, Rijn bij Rhenen 30x22cm. Cond.: G

3 Modegravures
Resultaat: 40 EUR

Drie Franse handingekleurde gravures ca. 1830 in antieke lijsten. Gravures op papier, Custumes Parisiëns 12x18cm. Cond.: G

Gesign. H. Ronner
Resultaat: 160 EUR

H. Ronner (Waarschijnlijk Henriette Ronner), olieverf op paneel, vaas met bloemen 10x7cm. Cond.: G

2 Antieke etsen
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke etsen; 1x Toon de Jong (Laren 1879), boot 40x30cm. en 1x Eugene Luiter?, ets op papier, berkebomen 39x28cm. Cond.: R-G

Schilderij, G.W. Knap
Resultaat: 180 EUR

G.W. Knap 20e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, boten op zee
Resultaat: 300 EUR

Monogram E.V.M. '80 (Duitse School), olieverf op paneel, kustplaats met boten bij avond 36x22cm. Cond.: G

Ongesigneerd 19e eeuw, luitspeler
Resultaat: 800 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw (Engelse School?), olieverf op linnen, luitspeler 38x49cm. Cond.: G

Wessels, kerkgangers
Resultaat: 40 EUR

Albert Wessels ( 1938 - 2010 Rijssen), boeren kerkgangers, olieverf op linnen 24x30cm. Cond.: G

Ets, kerk
Resultaat: 10 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, ets op papier, ets kerk 12x18cm. Cond.: G

2x Empire ets
Resultaat: 35 EUR

Twee 19e eeuwse empire etsen "Me. Sayer sculpt", ets op papier, voorstelling van empire tafelstukken 34x21cm. Cond.: G

Ets, E. Valenga
Resultaat: 20 EUR

E. Valenga? 19e eeuw, ets op papier, boerenvrouw 16x13cm. Cond.: G

Russisch schilderij
Resultaat: 40 EUR

Auramova Anna, olieverf op linnen, "Tractor" 25x35cm. Cond.: G

Schilderij, paarden
Resultaat: 60 EUR

H. Dupont 21e eeuw, olieverf op paneel, figuren bij drenkplaats voor paarden 30x40cm. Cond.: G

Cees Bolding, ets
Resultaat: 25 EUR

Cees Bolding 1926 ( 1897 - 1979), ets op papier, winters stadsgezicht 50x34cm. Cond.: G