Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Otto Eerelman, paardenstal
Resultaat: 9.000 EUR

Otto Eerelman ( 1839 - 1926), olieverf op linnen, paardenstal met twee paarden en hond 36x26cm. Cond.: G

Jan Gerrit Jordens
Resultaat: 2.000 EUR

Jan Gerrit Jordens (1883 - 1962, ongesigneerd), olieverf op paneel, abstracte compositie 61x47cm. Cond.: G

Jan Gerrit Jordens
Resultaat: 2.000 EUR

Jan Gerrit Jordens (1883 - 1962, verso gesigneerd), olieverf op paneel, abstracte compositie 44x60cm. Cond.: G

Aris Knikker, Utrecht
Resultaat: 1.700 EUR

Aris Knikker (Haarlem 1887 - 1962 Den Haag), olieverf op linnen, zeldzaam stadsgezicht Utrecht 100x80cm. Cond.: G

Schilderij, Duitse expressionist
Resultaat: 1.700 EUR

Signatuur weggehaald (Duitse expressionist), schilderij ca. 1930, olieverf op linnen, kubistische bok 50x70cm. Cond.: R

Schilderij, dames
Resultaat: 1.300 EUR

V. Latour 19e eeuw, olieverf op paneel, 2 damesportretten "Favouritin en Scherkessin" 24x30cm. Cond.: G

Jan van Vuuren, Elburg
Resultaat: 1.300 EUR

Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, straatje in Elburg met figuren 50x40cm. Cond.: G

Schilderij, Ruïne
Resultaat: 1.150 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (naamplaatje met C.G. Schütz, Duitse School), olieverf op linnen, ruïne bij een rivier met vele figuren 72x122cm. Cond.: G

Jan Rijlaarsdam
Resultaat: 1.100 EUR

Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, bloemenverkoopster 40x50cm. Cond.: G

Evert Moll, havengezicht
Resultaat: 950 EUR

Evert Moll( Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdams havengezicht 100x60cm. Cond.: R-G

A.J. van Driesten
Resultaat: 900 EUR

Arend Jan van Driesten (Leiden 1878 - 1969 Oegstgeest), olieverf op linnen, boerenhuis met rieten dak en was-ophangende vrouw 78x53cm. Cond.: G

Schilderij, F.C.K. 1881
Resultaat: 800 EUR

Monogram F.C.K. 1881 (Frederik Christian Kiaerkou 1805-1891 Denemarken), olieverf op paneel, bomen bij avond 18x24cm. Cond.: G

Ongesigneerd 19e eeuw, luitspeler
Resultaat: 800 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw (Engelse School?), olieverf op linnen, luitspeler 38x49cm. Cond.: G

Fedor van Kregten, koeien
Resultaat: 650 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, 3 koeien bij boerderij 60x80cm. Cond.: G

Ad de Roo
Resultaat: 550 EUR

Ad de Roo (Leerling van Cornelis le Mair), olieverf op paneel, stilleven met weegschaal, groenten en mand 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, winter
Resultaat: 540 EUR

Louis Apol ( 1850 - 1936), aquarel op papier, winters landschap met figuren 11x7cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 500 EUR

S.K. (Sipke Kool verso), olieverf op linnen (bijgeschilderd), vrouw bij spinnewiel 48x39cm. Cond.: M

Louis Artan
Resultaat: 500 EUR

Louis Artan (1837 - 1890), olieverf op linnen, zeilschepen voor de kust 54x30cm. Cond.: G

Schilderij, kermis
Resultaat: 460 EUR

Restsignatuur 20e eeuw, olieverf op papier, kermis met vele figuren bij avond 63x53cm. Cond.: G

Jan van Vuuren, straatje
Resultaat: 450 EUR

Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, straatje met wasgoed 18x21cm. Cond.: G

Toon Ninaber van Eyben
Resultaat: 410 EUR

Toon Ninaber van Eyben '34 (Scheveningen 1869 - 1977 Boxtel), olieverf op linnen, bergdorp 103x87cm. Cond.: G

Toon Ninaber van Eyben
Resultaat: 410 EUR

Toon Ninaber van Eyben (Scheveningen 1869 - 1977 Boxtel), olieverf op linnen, bergdorp bij Lago Maggiore 64x84cm. Cond.: G

Wim Bos, winter
Resultaat: 400 EUR

Wim Bos (1906 - 1977), olieverf op paneel, winters stadsgezicht met figuren 33x23cm. Cond.: G

Evert Moll, Frankrijk
Resultaat: 400 EUR

Evert Moll ( 1878 - 1955), aquarel op papier, Frans havengezicht 22x15cm. Cond.: G

Schilderij, landschap met figuren
Resultaat: 400 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw (Italiaanse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap met ruïnes, vee en figuren 44x56cm. Cond.: R-G

Ikoon, feestdagen
Resultaat: 400 EUR

Feestdagen ikoon Anastasis (opstanding van Jezus) met 12 andere feesten eromheen. Randvorming met Oud Russische motieven ca. 1900 35,5x30,5cm.

Van Trirum
Resultaat: 400 EUR

Johannes Wouteres van Trirum ( 1924 - 2011), olieverf op linnen, stilleven met poezen 30x40cm. Cond.: G

Fedor van Kregten, koeien
Resultaat: 371 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met koeien aan het water met boerderij 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, Berry Brugman
Resultaat: 360 EUR

Berry Brugman ( 1915 Almelo - ), olieverf op linnen, 't Wierdense Veld 60x80cm. Cond.: G

Jacob Dooyewaard
Resultaat: 360 EUR

Jacob Dooijewaard (Amsterdam 1876 - 1969 Laren), olieverf op paneel, Larens interieur 20x13cm. Cond.: G

Fedor van Kregten, schapen
Resultaat: 350 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met grazende schapen 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, naakt
Resultaat: 350 EUR

Russische School, onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, liggend vrouwelijk naakt bij schilderijen 45x31cm. Cond.: G

Jacob Dooyewaard
Resultaat: 350 EUR

Jacob Dooijewaard (Amsterdam 1876 - 1969 Laren), olieverf op paneel, Larens interieur 24x16cm. Cond.: G

Schilderij, korenschoven
Resultaat: 325 EUR

Henri van Os - Delhez ( 1880 - 1976), olieverf op linnen, paardenkar en korenschoven bij een dorp 60x80cm. Cond.: G

Ets M. Bauer, portaal moskee
Resultaat: 300 EUR

Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 99 en handtekening), voorportaal van een moskee 57x68cm. Cond.: G

Ikoon,Christus op de berg
Resultaat: 300 EUR

Russisch icoon 19e eeuw, de verheerlijking van Christus op de berg Tabor. Christus geflankeerd door Moses en Elias. Onder de apostelen Johannes, Petrus en Jacobus. In goede conditie 38x28cm.

Schilderij, boten op zee
Resultaat: 300 EUR

Monogram E.V.M. '80 (Duitse School), olieverf op paneel, kustplaats met boten bij avond 36x22cm. Cond.: G

Schilderij, Eickelberg
Resultaat: 270 EUR

Willem Hendrik Eickelberg ( 1845 Amsterdam 1920 Hilversum), olieverf op paneel, bospad met berkebomen en figuren 57,5x17cm. Cond.: G

Pit van Loo
Resultaat: 250 EUR

Pit van Loo (1905 Winsum - ), olieverf op paneel, uiterwaarden met wolkenlucht bij avond 72x98cm. Cond.: G

A.M. Gorter, boom
Resultaat: 250 EUR

Arnold Marc Gorter (1866 - 1930), olieverf op linnen, oude boom in hersfttooi 23x13cm. Cond.: G

F. Hoos, boerderij met schuur
Resultaat: 250 EUR

Frans Hoos ( 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, zonnige boerderij met boer en boerin 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, dames met koets
Resultaat: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht bij avondlicht met twee dames 40x50cm. Cond.: G

Frits Goosen, Enkhuizen
Resultaat: 250 EUR

Frits Goosen (1943 Hilversum), olieverf op linnen, Enkhuizen 23x29cm. Cond.: G

Jan Cossaar, kerkinterieur
Resultaat: 225 EUR

Jan Cossaar (1874 - 1966), olieverf op paneel, kerkinterieur met 2 figuren 13x19cm. Cond.: G

Schilderij, schepen
Resultaat: 225 EUR

Wim van Norden (1917 - 2001), olieverf op linnen, havengezicht 60x80cm. Cond.: G

Gesign. C.A. Ahrends
Resultaat: 202,5 EUR

Gesigneerd C.A. Ahrends 19e eeuw, olieverf op paneel, romatisch landschap met figuur 24x30cm. Cond.: R-G

Schilderij, J. Bock 1875
Resultaat: 200 EUR

J. Bock 1875. olieverf op paneel, landschap met vee, knotwilgen en figuren 30,5x23cm. Cond.: G

Schilderij, G.W. Knap
Resultaat: 180 EUR

G.W. Knap 20e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, paarden op de kade
Resultaat: 175 EUR

K.Haverkamp '47, olieverf op linnen, Rotterdamse havenkade met paardekarren en figuur. 100x60cm., Cond.:G

Ongesigneerd, markt
Resultaat: 170 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op papier, markt met figuren 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Wanrooy
Resultaat: 170 EUR

Jan van Anrooy (1901 Zaltbommel - ), olieverf op linnen, stoomschip bij dorp 25x35cm. Cond.: G

Gesign. N. Roosenboom
Resultaat: 162 EUR

Gesigneerd N. Roosenboom ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands landschap met figuren en boerderij 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, M. Schreuder
Resultaat: 160 EUR

M. Schreuder, olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

F. Hoos, kerk nabij brug
Resultaat: 160 EUR

Frans Hoos ( 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, Hollandse gracht met ophaalbrug en figuren 40x50cm. Cond.: G

Gesign. H. Ronner
Resultaat: 160 EUR

H. Ronner (Waarschijnlijk Henriette Ronner), olieverf op paneel, vaas met bloemen 10x7cm. Cond.: G

Ongesigneerd 19e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, ossenspan met vrouw 28x40cm. Cond.: G

Monogram V.L., Vesuvius
Resultaat: 150 EUR

Viggo Langer (1860 - 1942), Italiaans landschap met gezicht op Vesuvius (gaatje in het doek) 28x22cm. Cond.: R

J. Stork, winter
Resultaat: 150 EUR

Gesigneerd J. Strok 20e eeuw, olieverf op paneel, winters dorpsgezicht met vele figuren 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, haven Rotterdam
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, havengezicht 30x40cm. Cond.: G

Joseph Tilleux
Resultaat: 150 EUR

Joseph Tilleux (Antwerpen 1896 - 1978), olieverf op paneel, landschap met figuren en boerderij 35x27cm. Cond.: G

Gesigneerd W. de Klerck
Resultaat: 150 EUR

Gesigneerd W. de Klerck ca. 1900, olieverf op linnen, riviergezicht met vee en figuren 65x50cm. Cond.: G

Schilderij, W. v. de Ven
Resultaat: 150 EUR

Willem van de Ven (1898 - 1958), olieverf op linnen, plasgezicht met waterlelies 100x60cm. Cond.: G

Schilderij, Ton Ancone
Resultaat: 135 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal), olieverf op linnen, boerenhuis met vrouw 30x40cm. Cond.: G

Gesigneerd, J. Kobel
Resultaat: 135 EUR

J. Kobel 19e eeuw, olieverf op paneel, stalinterieur met koeien 36x26cm. Cond.: G

Stilleven ca. 1930
Resultaat: 135 EUR

Ongesigneerd stilleven ca. 1930 (Vermoedelijk Duitse School), olieverf op paneel, (verso met mansportret) 33x44cm. Cond.: G

J.M. Roggs
Resultaat: 125 EUR

J.M. Roggs? 20e eeuw, olieverf op paneel, havengezicht met schepen en figuren 25x18cm. Cond.: G

Zeefdruk Corneille
Resultaat: 125 EUR

Guilliaume Corneille '92 Nr. 222/250, zeefdruk op papier, vrouw met kreeft 65x46cm. Cond.: G

Bob ten Hope, litho
Resultaat: 120 EUR

Bob ten Hope (1920 Bussum - ), gemengde techniek op papier, badende naakte dames 26x40cm. Cond.: G

F. Hoos, straatje met kerk
Resultaat: 120 EUR

Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op paneel, dorpsgezicht met kerk 30x40cm. Cond.: G

C.J. v.d. Aa., winterlandschap
Resultaat: 110 EUR

C.J. van der Aa (Almelo 1883 - 1950), olieverf op linnen, winters landschap 19x25cm. Cond.: G

Schilderij, T. Brandsma
Resultaat: 110 EUR

T. Brandschma, olieverf op linnen, Spaans meisje met oorbellen 24x30cm. Cond.: G

Houten lijst met pastel
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, pastel op papier, damesportret 42x35cm. Cond.: G

Schilderij, Selhorst, woonwagen
Resultaat: 100 EUR

Selhorst ca. 1950, olieverf op linnen, woonwagenkamp met figuren 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, Peter Klashorst
Resultaat: 100 EUR

Peter Klashorst, olieverf op (kranten)papier, vrouwelijk naakt 50x67cm. Cond.: G

Schilderij, J. ten Cate
Resultaat: 100 EUR

J. ten Cate ca. 1920, olieverf op paneel, berkenpad met figuren 40x60cm. Cond.: G

Tekening, Amsterdam
Resultaat: 100 EUR

Gesigneerd Klinkenberg ca. 1900, gemengde technieken op papier, Amsterdams stadsgezicht met figuren 24x15cm. Cond.: G

Indonesische School
Resultaat: 100 EUR

Indonesische School ca. 1950, gesigneerd Pagan, olieverf op paneel, Indonesische hut in het bos met originele teakhouten lijst 45x36cm. Cond.: G

T. Scheep, boten op zee
Resultaat: 95 EUR

T. Scheep ca. 1930, olieverf op linnen, driemaster op ruwe zee 49x90cm. Cond.: R_G

C. Cornelisz, rozen
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven rozen 18x13cm. Cond.: G

Schilderij J. Guy, fruit
Resultaat: 90 EUR

J. Guy 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit 30x40cm. Cond.: G

Jochem de Graaf, figuren
Resultaat: 90 EUR

Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, figuren 70x60cm. Cond.: G

Zeefdruk, Onduidelijk
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd nr. 60/150, zeefdruk op papier, abstracte compositie 72x52cm. Cond.: G

Schilderij, Aamsveen
Resultaat: 80 EUR

Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Het Aamsveen 76x56cm. Cond.: G

C. Cornelisz, rode bessen
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, rode bessen 18x13cm. Cond.: G

Schilderij, zeegezicht
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, deinende zee 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met bloem 50x60cm. Cond.: G

Pit van Loo
Resultaat: 70 EUR

Pit van Loo (1905 Winsum - ), olieverf op paneel, zon door de bomen 50x40cm. Cond.: G

C. Cornelisz, perziken
Resultaat: 70 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven perziken op schotel 18x13cm. Cond.: G

Schilderij, J. van Duuren
Resultaat: 65 EUR

J. van Duuren, olieverf op linnen, landschap met zandpad 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, Ton Ancone
Resultaat: 60 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal), olieverf op paneel, vrouw met kind 30x40cm. Cond.: G

V.d. AA, schapen op heide
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd C.J. van der Aa, olieverf op linnen, landschap met molen 45x25cm. Cond.: R-G

F. Hoos, brug met molen
Resultaat: 60 EUR

Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966), olieverf op linnen, Hollands landschap met molen en ophaalbruggen 40x30cm. Cond.: M

Schilderij, ijsgezicht
Resultaat: 60 EUR

S. Elten (of Ellen) 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met figuren 40x60cm. Cond.: G

Havengezicht, Toon
Resultaat: 60 EUR

Toon ca. 1950, olieverf op paneel, Rotterdams havengezicht 57x35cm. Cond.: G

Schilderij, paarden
Resultaat: 60 EUR

H. Dupont 21e eeuw, olieverf op paneel, figuren bij drenkplaats voor paarden 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Spiers
Resultaat: 60 EUR

K. Spiers 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, moeder met dochter 40x50cm. Cond.: G