Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Delen zilver (tang/scheppen)
Resultaat: 50 EUR

Drie delen zilver; zilveren klontjestang, Hollands zilveren theeduimpje en kolenbak model suikerschep. Jaarletters X: 1832 en S: 1827. ca. 41gr. (totaal) Cond.: U

3 Delen glas
Resultaat: 60 EUR

Mooie antieke kristallen geëtste beschuitbus op onderschotel met Hollands zilveren knop op deksel, 835/000, kleine chip van rand. øschotel: 18,5cm. Totale hoogte: 23cm. Cond.: G

6 Zilveren messen in cassette
Resultaat: 100 EUR

Zes Engelse fruitmesjes met zilveren bewerkte pistoolheften in etui eind 1800, 925/000 L.: 16,5cm. Cond.: U

Theeduimpje + Mosterdpot
Resultaat: 70 EUR

Engels sterling zilveren mosterdpotje 925/000, met blauw glazen inzetbakje, en een Hollands zilveren theeduimpje 835/000, Jaarletter: Y, 1833, MT.:onduyidelijk, Zilvergeicht ca. 31gr., Cond.:U

Zilveren balboekje
Resultaat: 45 EUR

Zilveren balboekje met bijbehorend zilveren potloodje, met hangeroog, 835/000, begin 1900. Aan beide zijden gestreepte bewerking, 6x3.5cm., Ca. 27gr., Cond.:U

Lepelvaasje + 22 lepeltjes
Resultaat: 90 EUR

Antiek Hollands zilveren beker op voet (Leverancier P. de Meyer Den Haag, 835/000 grootkeur, jaarletter P; 1849 en 21 Hollands zilveren lepeltjes met parelrand 835/000 eind 1800, MT: J.M. v. Kepmen en...

2 Zilveren flessen-onderzetters
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Hollands zilveren (bij elkaar horende) flessen-onderzetters met opengewerkte rand (waarop parelmotief) 835/000, grootkeur jaarletter T: 1929, MT: C.P. 't Hout Den Haag, ca. 188gr. samen 2...

2 Zilv. fotolijstjes
Resultaat: 45 EUR

Twee ovale handgemaakte zilveren fotolijstjes met ajourgezaagd frame. Zilvergewicht ca. 60gr. 10x7cm. Cond.: U

5 Potloden
Resultaat: 190 EUR

Vulpotloden, GG 585/000. Vijf GG vulpotloden, diverse modellen, rond en vierkant. Lengte tussen de 9 en 11 cm.

Zilveren theeduim
Resultaat: 60 EUR

Antieke 835/000 zilveren theeduim, steel met filetrand, MT.: J.van der Broek, Schoonhoven ca. 1834, L.8cm., ca. 10gr.

Zilveren sigarettenkoker
Resultaat: 40 EUR

Zilveren geribde sigarettenkoker met fraai spiegelmonogram 800/000, ca. 73gr. 9,5x8,5cm.

2 Zilv. wijnkurken + glas
Resultaat: 40 EUR

Kristallen glas op Hollands zilveren voet en twee Hollands zilveren wijnkurken Cond.: R

2 Portemonnee's (1x zilver)
Resultaat: 35 EUR

Twee maliënkolder beursjes waarvan 1 zilver (rechthoekig model) met Inlands V-teken (ongewaarborgd), zilvergewicht ca. 32gr., beugelbreedte 6.5cm., Cond.:U

2 Parfumflesjes, zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke parfumflesjes met Hollands zilveren dop, waarvan 1 met veerknopsluiting 835/000, 7,5x9,5cm. Cond.: U

Zilveren miniatuur, pijpenstandaard
Resultaat: 120 EUR

Zilveren miniatuur pijpenstandaard op 3 pootjes, bekroond met wapenschild en heel bijzonder met bijbehorende miniatuur Goudse pijpjes, MT: W. Brehm - Schoonhoven anno 1931. H.: 10cm. 835/000, ca. 15gr...

Zilv. lepeltjes + Schaal
Resultaat: 50 EUR

Zeventien zilveren lepeltjes en plated schaal. Lepeltjes zijn van de serie bloemen van Douwe Egberts 835/000 ca. 153gr. L.: 10,5cm. (Cond.: G), plated schaal is van WMF 31x20cm. ca. 152gr. (Cond.: R-G...

Plated jardiniere
Resultaat: 210 EUR

Antieke ovale opengewerkte plated jardiniere versierd met guirlandes en zuilen op vier leeuwenkoppootjes en twee fraaie handgrepen, voorzien van originele blauwglazen binnenbak, gemerkt WMF, 14x42x18c...

5 Delen zilver/plated
Resultaat: 60 EUR

Vijf-delig kavel waarvan 2 zilveren pillendoosjes (800/000, 5x4x1,5cm. en 835/000 4x3x1cm.), 1x verzilverde langwerpige Franse doos "Menton" en 2 maliënkolder beursjes. Zilvergewicht ca. 45gr. Cond.: ...

Zilveren dienblad
Resultaat: 225 EUR

Antiek Hollands zilveren dienblad met opengewerkte rand waarop parelmotief. 1e Gehalte grootkeur 925/000, MT: J. Vos & Co Haarlem, jaarletter J: 1919, ca. 455gr. 29x20,5cm. Cond.: U

Papegaaibeugel zilver
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollands zilveren papegaaibeugel met velours tasje aan jasseronketting. gekroonde V (vreemde werken), Beugelbreedte 15cm. Cond.: U

Karaf, zilv. montuur
Resultaat: 50 EUR

Oude Orrefors kristallen whisky karaf met sterling zilveren montuur (925/000) 25cm. In goede staat

Zilv. visbestek + visschep
Resultaat: 300 EUR

Hollands zilveren 6-persoons visbestek met filetrand in etui met bijbehorende visschep 835/000, grootkeur, jaarletter bestek G: 1941, jaarletter X: 1932, MT: van Kempen, ca. 714gr. Cond.: U

Kristallen presenteerschotel
Resultaat: 70 EUR

Fraai geslepen kristallen presenteerschotel, ø 16 cm, met o.a. een geslepen ster op debodem. De schotel is voorzien van een opengewerkte gecontiurneerde zilveren, 835/000, beugel met florale- en ruit ...

16 Lepeltjes
Resultaat: 45 EUR

Elf Hollands zilveren waaiervormige theelepels 835/000 en vijf zilveren theelepels met getorste steel, 830/000, 11cm., ca. 155gr., Cond.:U