Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Houten boedha
Resultaat: 15 EUR

Decoratieve oude houtgesneden boedha met stukjes spiegel ingelegd 20e eeuw 26x20x16cm. Cond.: G

Beeldje op wit marmer
Startprijs 15 EUR

Oud roze marmeren figuur op wit marmeren voet ca. 1930 (ongesigneerd) 15x10x7cm.

Houtsnijwerk
Resultaat: 15 EUR

Oud Indonesisch houtsnijwerk, voorstellend een vrouw en man in de bosschage 20e eeuw 24x24x4cm. Cond.: G

Relikwie, wachter
Startprijs 20 EUR

Oud Afrikaans koperbeslagen relikwi van een wachter "Gabun Kota" 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 36x18

Aziatisch brons, god
Resultaat: 30 EUR

Oude bronzen olifanten boedha 20e eeuw in goede staat 14cm.

Javaans houten beeld
Resultaat: 25 EUR

Oude Indonesische houtgesneden figuur van man met hanen (1 snavel kapot) 20e eeuw 40cm. Cond.: R-G

Bronzen figuur, paarden
Resultaat: 40 EUR

Abstracte bronzen figuur met 3 paardenhoofden 20e eeuw, ongesigneerd

Bronzen boedha
Resultaat: 40 EUR

Grote Oosterse bronzen boedha 20e eeuw in goede staat 35x23x12cm.

Beeld, Franz Jozef
Resultaat: 30 EUR

Loden beeld van Kaiser Franz Josef, gesigneerd R. Bachmann ca. 1900. Offizielle Kriegsfeursorge 26cm. Cond.: R-G

Beeldje, vrouw met zwaan
Startprijs 30 EUR

Compositie metalen figuur met restvergulding ca. 1800 van vrouw met zwaan op onyx voet 9x11x7cm. Cond.: G

Bronzen plaquette
Startprijs 30 EUR

Bronzen wandplaquette ca. 1900, kopergieterij J.P. Kok Rotterdam van een bekende componist 22x17cm. Cond.: G

Beeld, A. Monreau
Resultaat: 30 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1900, gesigneerd Aug. Moreau (gerepareerd) 34cm. Cond.: R

Bronzen beeldje
Resultaat: 60 EUR

Bronzen figuur, voorstellend een werkende bronsgieter. Gemerkt Cirex 1962-1987. In goede staat 15cm.

Natuurstenen dolfijnen
Resultaat: 60 EUR

Oude natuurstenen gepolijste dolfijnengroep (China?) 10x12x7cm. Cond.: G

Bronzen cupido met vaas
Resultaat: 40 EUR

Bronzen Jugendstil-stijl vaas 21e eeuw met meisje en floraal decor. In goede staat, gesigneerd Moreau 28cm. Cond.: G

Bronzen Oosters figuur
Resultaat: 40 EUR

Oosterse bronzen zeemeermin 21e eeuw in goede staat 33cm.

Kleine bronzen boedha
Resultaat: 40 EUR

Oude messing boedha 2e helft 20e eeuw, gedetailleerd bewerkt in goede staat 21x13x9cm.

Bronzen Bergmann
Startprijs 40 EUR

Oude bronzen Bergmann 20e eeuw (ongesigneerd) 22,5cm. Cond.: G

Bronzen Aziatisch beeld
Resultaat: 50 EUR

Oosters bronzen figuur in de vorm van een zittende olifant 20e eeuw 22x18x10cm.

4 Delen Indon. snijwerk
Resultaat: 60 EUR

Vier delen oud Indonesische houtsnijwerken ca. 1950; 1x halfnaakte Indonesische vrouw, 1x eend met vis, 1x duif met jong (Tantra Galerie Bali) en 1x vogel (Tantra Galerie Bali) 14-37cm. Cond.: G

2 Delen Indon. snijwerk
Startprijs 40 EUR

Twee delen Indonesisch houtsnijwerk ca. 1950; 1x Indonesische vrouw 17x13x4cm. en 1x masker 19x14x10cm. Cond.: G

Bronzen plated boedha
Resultaat: 40 EUR

Oude plated bronzen boedha in olifantvorm, in goede originele staat 20e eeuw 11x6,5x4,5cm.

Oude bronzen boedha
Startprijs 40 EUR

Oude bronzen 4-armige boedha, 1e helft 20e eeuw of ouder ca. 14cm. Cond.: G

Oosterse sculptuur
Startprijs 40 EUR

Oude Oosterse houtgestoken sculptuur uit een altaar, voorstellend een halfnaakte danseres 20e eeuw 29cm. Cond.: G