Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

 

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
49 Resultaten
Kavel: 5002

Bronzen beeld, Jan te Wierik

Resultaat: 1.880 EUR

Groot oud bronzen beeld van Jan te Wierik (gesigneerd) J.T.W. 1.A nr. 1 van de 2. Geheel op zwart marmeren voet in goede originele staat 64x30x20cm.


Kavel: 5006

Bronzen beeld, Joris Verdonkschot

Resultaat: 900 EUR

Joris Verdonkschot 04 (nr. 5/8), bronzen figuur op marmeren voet, gesigneerd en titel "Passione II". In zeer goede staat 27x27x13,5cm.


Kavel: 5005

Beeld met ivoor, dame

Resultaat: 600 EUR

Antiek bronzen figuur met ivoor, voorstellend een dame met lange jas en hoofdbedekking van D. Alonzo (Dominique Alonzo). Linkerhand heeft beschadigingen aan vingers, verder in goede originele staat 23...


Kavel: 5035

2 Bronzen vazen

Resultaat: 400 EUR

Twee bronzen bewerkte Jugendstil-stijl vazen 21e eeuw met bloemen en vrouwenfiguren opgewerkt 29xø13cm. Cond.: G


Kavel: 5103

Bronzen saxofonist

Resultaat: 300 EUR

Bronzen saxofonist 21e eeuw op marmeren voet in goede staat 42cm.


Kavel: 5017

Bronzen paard op zandsteen

Resultaat: 275 EUR

Groot bronzen paard gemonteerd op zandsteen. Haarscheur en oude reparatie scheur romp 86x64x17cm. Cond.: G


Kavel: 5112

Bronzen papegaai op tak

Resultaat: 265 EUR

Grote oude bronzen papegaai op stam 2e helft 20e eeuw (geoxideerd) 122cm. Cond.: G


Kavel: 5022

Chin. houtsnijwerk

Resultaat: 260 EUR

Zeldzaam 19e eeuws houtgesneden gesigneerd figuur. Voorstellend een Chinese hoogwaardigheidsbekleder in gewaad met grote lotusbloem in een mand op zijn rug. Mooie patina, mooie kwaliteit 32x19x17cm. C...


Kavel: 5053

Houten trompetist

Resultaat: 180 EUR

Oude pallisanderhouten saxofoon-speler 2e helft 20e eeuw in goede staat 40x34x20cm.


Kavel: 5062

Bronzen skelet

Resultaat: 180 EUR

Bronzen skelet 21e eeuw, de denker (naar Rodin). gemonteerd op zwart marmeren voet in goede staat 33x15x18cm.


Kavel: 5111

Bronzen papegaai

Resultaat: 170 EUR

Grote oude bronzen papegaai op voet 2e helft 20e eeuw. Zijkant papegaai is gescheurd (geoxideerd) 127cm. Cond.: M


Kavel: 5070

Indonesisch beeld

Resultaat: 160 EUR

Groot oud Indonesisch houten beeld, voorstellende een Balinese schone met bloemenranken ca. 1960. H.: 72cm. Cond.: G


Kavel: 5084

Bronzen dame op bank

Resultaat: 160 EUR

Oude bronzen liggende halfnaakte dame op wit-marmeren voet (chip), gietstempel Parijs 20e eeuw in goede staat 29x15x10cm.


Kavel: 5029

Bronzen vogeltjes

Resultaat: 150 EUR

Twee bronzen duiven 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon met zwart marneren sokkel in goede staat 24-25cm.


Kavel: 5097

Bronzen adelaar

Resultaat: 150 EUR

Grote bronzen adelaar 21e eeuw in Art Deco stijl, gesigneerd G. Klimt. Gemonteerd op zwart marmeren sokkel, in goede staat 51x16x16cm.


Kavel: 5045

Bronzen masker

Resultaat: 140 EUR

Bronzen masker-beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 28x15x10cm.


Kavel: 5069

Handgestoken Maria

Resultaat: 130 EUR

Grote houtgesneden Maria met kind 20e eeuw in goede staat 70cm.


Kavel: 5049

Bronzen beeld, 19e eeuw

Resultaat: 120 EUR

Bronzen Quan Yin 19e eeuw, in zeer goede staat 14cm.


Kavel: 5007

Weens bronsje

Resultaat: 110 EUR

Weens bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een vogel bij waterpomp. In goede originele staat 8x8x8cm.


Kavel: 5091

Bronzen haas

Resultaat: 110 EUR

Bronzen haas 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon op zwart marmeren voet in goede staat 34x28x7cm.


Kavel: 5040

Chinees bronzen boedha

Resultaat: 100 EUR

Chinees bronzen boedha 18e-19e eeuw met opschrift verso. In goede originele staat 7cm. Cond.: G


Kavel: 5066

Kris beschermer

Resultaat: 100 EUR

Oude Indonesische houtgesneden krishouder 20e eeuw in goede staat (krimpnaad) 56x24x23cm.


Kavel: 5021

Boedha met spiegel

Resultaat: 95 EUR

Zittende bronzen boedha met spiegel en hoofdtooi 2e helft 20 eeuw 18x12x8cm. Cond.: G


Kavel: 5086

Bronzen kraai

Resultaat: 95 EUR

Bronzen kraai 21e eeuw op zwart marmeren voet, onduidelijk gesigneerd in goede staat 27x22x14cm.