Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

 

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3219 Resultaten
Kavel: 1

Zilveren pendule, leeuw

Startprijs 16.000 EUR

Prachtig groots zilveren pronkstuk waarin Frans pendule uurwerk met slagwerk op bel. Het rechthoekige basement rust op vier ronde poten en is rondom afgebiesd met kymabandmotief en masceren aan voorz...


Kavel: 2

WG Armband, briljant

Startprijs 13.000 EUR

Prachtige diamantenarmband WG 585/000. Unieke sierlijke schakelarmband WG volgezet met diamanten in diverse slijpsels, briljant, baquette, princes. Totaal ca 360 diamanten ca 8,00 karaat met een goede...


Kavel: 3

Entourage oorknoppen

Startprijs 850 EUR

Mooie royale antieke oorknoppen, WG/RG, 585/000 met diamanten. Entourage oorknoppen met 9 diamanten per oorknop, met oud slijpsel. ø oorknop13 mm. Middensteen is wat ovaal geslepen ø 4,1 mm. De andere...


Kavel: 4

Oorclips parel diamant

Startprijs 3.250 EUR

Oorclips, WG 585/000 met parel en diamanten. Mooie stijlvolle entourage oorclips met in het midden een cultiveparel ø 8,2 mm. om de parel zitten 10 diamanten, briljant geslepen ca 0.15 crt per steen. ...


Kavel: 5

Ring WG saffier diamant

Resultaat: 250 EUR

Ring WG 585/000 met Saffier en diamant. Ring met aan de kop, ø 9,7 mm, een bloem bestaande uit 4 wat grotere saffieren en 5 kleine diamanten, alles briljant geslepen, gezet in poten. Totaal 0.16 crt. ...


Kavel: 6

Ring WG baquette briljant

Startprijs 850 EUR

Mooie ring WG 750/000 met diamanten. Brede ring met in het midden een rij baquette geslepen diamanten. Aan weerszijden van de baquette stenen zit een rij pave gezette diamanten. Evenals aan de zijkant...


Kavel: 7

Collier WG briljant

Startprijs 1.300 EUR

Choker WG 585/000 met briljant. Venetiaans collier met in het midden een maantje pave bezet met briljanten. aan de rand van de maan zitten 7 briljanten verlopend in grootte, ø 2,5-3,5mm, van een mooie...


Kavel: 8

Armband WG met briljant

Startprijs 1.000 EUR

Armband WG 750/000,met briljanten. Schakelarmband met ronde en langwerpige schakels. De 8 langwerpige schakels zijn bezet met 2 rijen met briljanten, totaal ca 1.64 ct.TW/VS. De armband is voorzien va...


Kavel: 9

Hanger WG navette,

Startprijs 600 EUR

Hanger WG 750/000, met briljanten. Navettevormige hanger, lengte 20 mm, bolmodel aan de voorzijde voorzien van briljanten pave gezet. Totaal ca 0.90 crt LP, ca 3.3 gr.


Kavel: 10

Ring WG met pave bollen

Startprijs 300 EUR

Ring WG 750/000 met briljanten. Strakke elegante slagring met aan de bovenzijde twee bolletjes met briljant pave gezet. totaal ca 0.28ct TW/loepzuiver, ø 56, ca 4.8gr.


Kavel: 11

Broche briljant saffier, robijn

Startprijs 250 EUR

Elegant broche WG 585/000 met briljant saffier en robijn. Fijn staafbroche met schild. In de schild zitten 3 rijtjes met robijnen en saffieren. Verder zitten er over de hele broche briljanten. ca 1,9 ...


Kavel: 12

Slavenband WG met briljanten

Resultaat: 1.500 EUR

Sierlijke slavenband, WG 585/000 met diamanten. Slavenband met aan de bovenzijde een bewerking met 3 krullen pave gezet en 2 rijen met b4 diamanten in chatons gezet. Totaal 51 diamanten, briljant gesl...


Kavel: 13

Gembercoupe

Startprijs 250 EUR

Fraaie antieke geslepen kristallen gember coupe voorzien van zgn. Russisch slijpsel staand op 835/000 zilveren voet. MT.: C.J.Begeer, Utrecht 1888. ca.36xø19cm.


Kavel: 14

Koektrommel op pootjes

Startprijs 575 EUR

Fraaie zilveren koektrommel op vier pootjes met scharnierende deksel voorzien van gravures en florale motieven. De doos is rechthoekig gecontourneerd. 925/000. 15x12x10 cm., Ca. 655gr., Cond.:U


Kavel: 15

Zilveren theeservies

Startprijs 660 EUR

Zeer mooi en compleet 6-delig Hollands zilveren theeservies met parelmotief op comfoor met theezeefje aan tuit, staand op dienblad met zilveren rand 835/000, Grootkeur, gemaakt vanaf 1926, van Kempen,...


Kavel: 16

Bijbel 1856, zilv. sloten

Resultaat: 1.000 EUR

Antieke Hollandse bijbel met Hollands zilveren beslag en sloten en jasseron draagketting, 835/000, begin 1800 MT.: Joh.Rooth, Amsterdam. 12x17x5.5cm., Cond.:U


Kavel: 17

Zilveren bord, Enschede

Resultaat: 180 EUR

Zilveren bord met op de bodem groot wapen van Enschede, 835/000 Jaarletter: K: 1945/1946, MT.: Zilverfabriek Voorschoten ø26cm., ca. 528gr.


Kavel: 18

Parelrand lepelvaasje

Resultaat: 100 EUR

Zilveren lepelvaasje met dubbele parelrand, 925/000, Grootkeur, Jaarletter: M 1996 MT.D.J.Aubert, Den Haag H. 8.5cm., en acht Hollands zilveren theelepeltjes met getordeerde steel bij aanzet en parelr...


Kavel: 19

Krist. coupe

Startprijs 150 EUR

Fraaie antieke geslepen kristallen coupe voorzien van Russisch slijpsel op 835/000 zilveren voet. MT.: C.E.Held, Amsterdam ca. 1870. ca. 21xø14cm.


Kavel: 20

Zilv. carrousel

Resultaat: 180 EUR

Hollands zilveren miniatuur carrousel met bewegende paarden, 835/000 Amsterdam, ca. 82gr., 9xø6.5cm., Cond.:U


Kavel: 21

Zilveren schaal

Resultaat: 180 EUR

Oud zilveren handgesmeed bord/schaal met gecontourneerde rand, 835/00, ø28cm., ca. 630gr., Cond.:U


Kavel: 22

4 Zilveren schaaltjes

Startprijs 50 EUR

Twee grote en twee kleine zilveren schaaltjes met parelmotief versierd, 835/000, 9.5x2 cm. en 2x4cm. ca. 133gr.


Kavel: 23

2 Zilveren kandelaren

Startprijs 800 EUR

Twee grote zilveren kaars kandelaren, vermoedelijk 18e eeuw, gemerkt met 13 (zolotnik ?) voet mooi rondom bewerkt in barok stijl. 33.5x13.5x13.5cm., voeten zijn gevuld. Cond.:G


Kavel: 24

Zilv. brandewijnkom

Startprijs 380 EUR

Antieke Hollands zilveren gedreven brandewijnkom met gegoten grepen in bloemmotief 835/000. Grootkeur, eind 1800, MT.: Antonius de Ruiter, Amsterdam, 22x4cm., ca. 210gr., Cond.:U