G. Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, kubistisch damesportret 60x80cm. Cond.: G
Drie antieke Duitse steengoed kruiken; 2x schenkkan 17e-18e eeuw (stukjes van voet af) en 1x 18e-19e eeuw met blauw decor (hengsel beschadigd en oude haarscheuren) 36-51cm. Cond.: R
Johannes Weiland (1856 - 1909), olieverf op linnen, boerderij aan het water met boerin 55x40cm. Cond.: G
Henry Kley (Delft 1903 - ), olieverf op paneel, vaas met bloemen 30x36cm. Cond.: G
Wim van Norden (1917 - 2001), olieverf op linnen, vissersboot aan het strand met haven in de verte 50x60cm. Cond.: G
Folke Pars 1961 (Deense School), olieverf op linnen, stilleven met vaas en fruit 57x38cm. Cond.: G
Zeldzaam Petrus Regout Maastricht kinder koffieservies ca. 1900 (10-delig) bestaande uit; koffiekan (tuit beschadigd), suikerpot (gaaf), melkkan (gaaf), bonbonschaal (gaaf), 6 kop&schotels (1 schotel ...
Vijf Hollandse wandtegels 18e eeuw; 1x figuur met lans (lichte randschade), 1x vos (gelijmd en randschade), 1x kerk aan de kust (beschadigd), 1x boerin in landschap (beschadigd) en 1x twee figuren aan...
Gesigneerd L.A., olieverf op linnen, 19e eeuws winterlandschap met bos en vissers op een meertje met dorp in de verte 74x97cm. Cond.: G
Italiaans 18e eeuws ikoon met 19e eeuwse overschildering van Maria Kazanskaja in goede originele staat 32x27,5x3cm.
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 37 en handtekening), Orientaalse voorstelling 8x6cm. Cond.: G
Comtoise ca. 1850 met vouwslinger,, spillegang met wekkerwerk. Cijferplaat met bloemetje en signatuur. Compleet met vouwslinger, sleutel, gewichten en draagstoel. Comtoise is in perfecte staat 38x25x1...
Grote Duitse steengoed baardmankruik 17e-18e eeuw (bij bovenrand stuk uit) 44xø27cm. Cond.: R
Aparte antieke eikenhouten bim-bam regulateur met snijwerk, met origineel Frans ODO uurwerk met halfuurslag. 1 Smalle zijlijst is beschadigd verder in goede staat. 54x36x15cm.
Oude Gouda platelen vaas 3924 Belo p.w. Kon. Plazuid. Met bloemendecor 17xø16cm. Cond.: G
Oude Hollandse Zaanse klok met mahoniehouten kast, bronzen armaturen en atlas . Kuif zit los 2e helft 20e eeuw 62x27x16cm.
Oude/antieke Nymphenburg porseleinen rendier 1e helft 20e eeuw "J.H. 1924". 1 Gewei gelijmd 21x33x8cm. Cond.: R
Guiseppe Zago (Italiaanse School), aquarel op papier, Lago Magiore 37x28cm. Cond.: G
Tinnen 18e eeuwse kraantjeskan (bodem gerestaureerd) 32cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1800 (Italiaanse School), olieverf op paneel, moeder met kind in de bergen (mooie kwaliteit) 21x29cm.
Ongesigneerd ca. 1800, Maria met kind en apostel (restauraties) 63x76cm. Cond.: R
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal decor (Celadon?). 2 Oude haarlijnen en 1 minimale chip Cond.: R ø23,3cm.
Oude Chinees porseleinen waterpot met rondom figuren- en tekensdecor, 20e eeuw. 9.5xø17.3cm. Cond.:G
Art Deco vroege electrische pendule. Koper/vernikkelde basis. Uurwerk in rookglas-montage, beschenen door zuiltjes waarin 15 Watt lampjes zitten. deze zijn in of uit te schakelen. 18x38x8cm.