Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren munten
Resultaat: 25 EUR

Zilveren munten: vijf munten van 10 gulden: 1995,1970, 1991 1973.

Grote Kantonese vaas
Resultaat: 10 EUR

Grote Kantonese vaas ca. 1900. Bovenrand beschadigd en gelijmd 42xø19cm. Cond.: M

Unakiet collier
Resultaat: 10 EUR

Unakiet collier, jaspis variatie. Kralensnoer (4,5mm) rozerood met groen, verbonden met double ogen. Lengte 64 cm.

Cupido dashouder
Resultaat: 10 EUR

Zilveren 800/000 Cupido dashouder, ø 31x25 mm.

Lot double
Resultaat: 10 EUR

Lot double bestaande uit o.a. een hoedenspeld met zirconia's, een GM armband en een staafbroche met parel

2 Houtsnedes, Willem Grimm
Startprijs 10 EUR

Twee maal Wilhelm Grimm (1904 - 1986 Duitse School), houtsnedes op papier, musicerende figuren 37x46cm. Cond.: G

Litho, Laure Malcles-Masereel
Resultaat: 10 EUR

Laure Malcles-Masereel ( 1911 - 1981), lithografie op papier 45x30cm. Cond.: G

Otto Herter, abstract
Startprijs 10 EUR

Otto Herter (1924 Pjatigorsk Kaukasus - Hamburg ), olieverf op linnen, abstracte compositie 50x60cm.

Ets, Hilmar Friedrich
Startprijs 10 EUR

Hilmar Friedrich 1967 (Duitse School), ets op papier, Die Familie 24,5x16cm. Cond.: G

Grafiek, Heiligenhafen
Startprijs 10 EUR

Onduidelijk gesigneerd 2/5 grafiek, ets op papier, Heiligenhafen 20x32cm. Cond.: G

Oude ets
Startprijs 10 EUR

S. Recina?, epreuve de artiste, ets op papier, omarmend paar 11x16cm. Cond.: G

Religieus schilderijte
Resultaat: 15 EUR

Klein ikoon ca. 1880, olieverf op paneel, voorstelling van een heilige 12x8,5cm. Cond.: R

Jugendstil dienblad
Resultaat: 10 EUR

Jugendstil keramieken dienblad ca. 1910 bestaande uit een grote keramieken plaquette met bloemendecor en met tinnen omranding. Handvaten beschadigd 5x31x49cm. Cond.: R

Diverse blikken
Resultaat: 15 EUR

Doos diverse oude blikken en cassettes o.a; 25 jaar Juliana en Pette Wormerveer cacaopoeder Cond.: G

2 Delen oud tin
Resultaat: 10 EUR

Twee delen tin 19e eeuw; 1x schaar en 1x ovaal bord (Gemerkt) 24,5x35cm. Cond.: G

Brander
Resultaat: 10 EUR

Oude messing camping brander "Vulcana Alemania" ca. 1930 in goede staat 21xø21cm.

Knikkerspel
Resultaat: 10 EUR

Oud knikkerspel op houten tablet 20e eeuw in goede staat 3xø23cm.

12 Antieke loodjes
Startprijs 10 EUR

Twaalf antieke loodjes Cond.: FR-ZFR

2 Aandelen
Resultaat: 10 EUR

Twee aandelen; 1x Delaware the Denver and Rio Grande Western aandeel van 100 dollar 1-feb-1924 en 1 aandeel van 10 gulden no: 1364 Zijlstra kruidenier Amsterdam van 12-10-1954.

Relikwie, wachter
Resultaat: 15 EUR

Oud Afrikaans koperbeslagen relikwi van een wachter "Gabun Kota" 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 36x18

Opaline dekselvaas
Resultaat: 15 EUR

Grote oude melkglazen dekselpot met Chinees decor van figuren in tuin. 26xø11cm. Cond.: G

3 Opaline vazen
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke opalineglazen vazen; 2x met handbeschilderd bloemendecor en 1x afgebeeld met portret 18-20cm. Cond.: G

Kavel groene glazen
Resultaat: 10 EUR

Kavel met 17 groene glazen o.a; roemers 20e eeuw 13-18cm. Cond.: G