Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

J.H. van Mastenbroek, havengezicht
Resultaat: 14.000 EUR

Johan Hendrik van Mastenbroek ( Rotterdam 1875 - 1945, museale kunstenaar), olieverf op linnen, bijzonder havengezicht van oud Rotterdam met veel bedrijvigheid. 100x70cm. Cond.: G

Stel Franse vazen
Resultaat: 10.000 EUR

Twee grote zeldzame empire porseleinen siervazen 19e eeuw met prachtige originele vuurvergulding (hoorn des overvloeds etc.). Uiterst gedetailleerde handgeschilderde landschappen met figuren en steden...

Amsterdams staand horloge
Resultaat: 8.000 EUR

Prachtig 19e eeuws Amsterdams staand horloge van wortelnoten-fineer met intarsia. Gesigneerd Rutger van meurs Amsterdam. Scheepjesmechaniek met maanstand, dagaanduiding, maanaanduiding en secondenaand...

Zilveren besamin houder
Resultaat: 6.000 EUR

Antiek zilveren besamin houder eind 18e eeuw, gekeurd Frankfurt am Main (door R.H. Roetger Herfurth, keur is een adelaar met 13 eronder, 13 lood, zie tardij blz. 38). De besamin houder werd gebruikt b...

Beelden schouw
Resultaat: 5.000 EUR

Grote antieke lindenhouten 3-delige handgestoken schouw met twee grote Atlas-figuren (135cm.). Prachtig fijn gestoken schouw-koplijst met ranken, vogels en vrouwenhoofd. Zijkanten ook bewerkt. Histori...

Bonheur
Resultaat: 4.250 EUR

Zeer zeldzame Hollandse mahoniehout fineer (op eiken) bonheur ca. 1870. Grote uitvoering met gebogen front en zijkanten, prachtige grote tollen en handgestoken knieën. Grote kroon met rocailles en blo...

Kabinet op kruispoot ca. 1700
Resultaat: 3.600 EUR

Zeldzaam 17e eeuwse Italiaanse Renaissance kabinet met prachtige handgestoken renaissance figuren. Notenhout met notenhout fineer, gesigneerd Bosolacoi of Rosolaccio. Origineel slotenwerk achter midde...

Hoge blauwe vaas
Resultaat: 2.600 EUR

Prachtige hoge antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw, met rondom geisha;s in tuindecor. 43xø15cm., Cond.:G

Jan te Wierik, geel
Resultaat: 2.350 EUR

Jan te Wierik 2000 (1954 - 2002), acryl op linnen, fantasiefiguur 90x70cm. Cond.: G

Jan te Wierik, Happy Family
Resultaat: 2.300 EUR

Jan te Wierik (1954 - 2002), olieverf op linnen, Happy Family 100x80cm. Cond.: G

Empire klok, vrouwenfiguur
Resultaat: 2.200 EUR

Bijzondere zeldzame bronzen vuurvergulde empire pendule ca. 1820 met Diana en amfora met lauwerkrans. Voorkant onder; Diana vliegend met amfora en twee medaillons met Romeinse bustes. Origineel groot ...

14 kop & schotels
Resultaat: 2.100 EUR

Kavel van veertien 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose kop&schotels met floraal decor (8-kantig), 5x minimale chip en 2x haarscheuren 6,7-10,9cm. Cond.:

Sledetocht, onduidelijk
Resultaat: 2.000 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, paarde slede met figuren 60x50cm. Cond.: G

Vierkante vaas
Resultaat: 2.000 EUR

Vierkante oude Chinese keramieken vaas, gesigneerd, 20e eeuw, in goede staat 28x12x12cm.

Theepotje
Resultaat: 1.900 EUR

Oude Chinesese terracotta Yixing theepot met opgewerkt decor, gemerkt, 20e eeuw. In goede staat. 10x20x13.5cm.

Vuurvergulde kolompendule
Resultaat: 1.750 EUR

Zeldzame grote vuurvergulde empire kolompendule met mesophanging ca. 1830, eerste vergulding geheel in originele staat 57cm. (chip emaille wijzerplaat) In goede originele staat 57x29x16cm.

Danziger barokkast
Resultaat: 1.700 EUR

Prachtige Duitse Danziger Neo barokkast ca. 1880 met sterintarsia, snijwerk, wapen, ranken, barokpanelen etc. Kast is uitneembaar met 2 lades. Kast is van eikenhout met noten-fineer in zeer goede orig...

Slavenband WG met briljanten
Resultaat: 1.500 EUR

Sierlijke slavenband, WG 585/000 met diamanten. Slavenband met aan de bovenzijde een bewerking met 3 krullen pave gezet en 2 rijen met b4 diamanten in chatons gezet. Totaal 51 diamanten, briljant gesl...

Gouden broche, bloedk. camee
Resultaat: 1.500 EUR

Grote broche/ hanger, 585/000, met bloedkoralen camee. Ovale camee uitgewerkt in bloedkoraal met daaromheen een brede GG rand met een getorste bewerking. ø 52 mm.

Klok met putti
Resultaat: 1.500 EUR

Franse vuurvergulde pendule met wit marmer ca. 1850 met putti en wapentuig, Lenoir A. Paris met origineel 8-daags uurwerk en veerophanger. In zeer goede originele staat 32x28x15cm.

Eikenhouten kabinet
Resultaat: 1.500 EUR

Prachtige 18e eeuws Hollands Louis Quinze kabinet staande op klauwpoten met snijwerk op de deuren en koplijst, origineel beslag etc.. Alles in zeer goede originele staat 263x199x60cm.

Chinese cloisone vaas
Resultaat: 1.350 EUR

Prachtige 19e eeuwse Chinese cloissone vaas (gesigneerd) met bloemen- en vlinderdecor in goede staat 11xø7,5cm.

Zilveren sigarenbeker
Resultaat: 1.300 EUR

Antieke Hollands zilveren presenteerbeker, rondom gecontourneerd, op ovale voet met gelobd drijfwerk. Gestempeld met oud belastingstempel voor oude grote werken (gekroonde V). Voet: 8x6cm., H. 12cm., ...

Schilderij ca. 1800
Resultaat: 1.300 EUR

Ongesigneerd ca. 1800, Maria met kind en apostel (restauraties) 63x76cm. Cond.: R

Schilderij, Jan te Wierik
Resultaat: 1.200 EUR

Jan te Wierik '90 (1954 - 2002 Rekken), olieverf op paneel, fantasiefiguren 102x72cm. Cond.: G

2 Bronzen beelden
Resultaat: 1.200 EUR

Twee grote bronzen 19e eeuwse ridderfiguren (mooie kwaliteit) met originele patina; 1x figuur met grote knots en sabel en 1x figuur met hoorn en hellebaard in zeer goede staat 42-43cm. Cond.: G

3 Delen ivoor
Resultaat: 1.200 EUR

Drie delen antiek ivoor; 2x bewerkte tanden met drakendecor en 1x Chinese oude man met drakenstaf en bloemen. Allen van mooie kwaliteit en gaaf 23-25cm.

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 1.150 EUR

Prachtige vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 in zeer goede staat (vergulding goed, geen beschadigingen). Schoon en werkend 8-daags uurwerk met touwtjesslinger 33x25x9cm.

Trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 1.150 EUR

Prachtig zeldzaam Chinees porseleinen Fam. Rose 18e eeuws 8-kantig trekpotje met floraal- en gouddecor. minimale chip tuit 11,5x15x8,5cm. Cond.: G

Rijring GG/WG diamant
Resultaat: 1.100 EUR

Mooie strakke rijring, GG/WG 585/000. Ring met 5 mooie briljanten van een goede kwaliteit gezet tussen WG balkjes in een strakke ring. ca 0.80 crt. ø 57 ca 5,1 gr.

Bloedkoraal camee
Resultaat: 1.100 EUR

Broche hanger zilver 835/000 met bloedkoraalcamee. Vierkante camee uit bloedkoraal met eromheen een in jugendstil bewerkte zilveren rand met markasiet. ca 32,1 gr. Grootte 47x49 mm.

Waterpot, Fam. Verte
Resultaat: 1.100 EUR

Oude Chinees porseleinen waterpot met rondom figuren- en tekensdecor, 20e eeuw. 9.5xø17.3cm. Cond.:G

Bijbel 1856, zilv. sloten
Resultaat: 1.000 EUR

Antieke Hollandse bijbel met Hollands zilveren beslag en sloten en jasseron draagketting, 835/000, begin 1800 MT.: Joh.Rooth, Amsterdam. 12x17x5.5cm., Cond.:U

Ikoon
Resultaat: 1.000 EUR

Russisch ikoon 18e eeuw, Heilige monniken Iosimas en Savattij. Kloosterstichters van het beroemde Sovoletsky-klooster op het eilend Sovoletsk in de Witte Zee. Ikoon uit de 18e eeuw in zeer goede condi...

Trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 1.000 EUR

Prachtig zeldzaam Chinees porseleinen Fam. Rose 18e eeuws 8-kantig trekpotje met floraal- en gouddecor. minimale chip tuit 11,5x14,5x8,7cm. Cond.: G

Horloge GG met briljant
Resultaat: 925 EUR

Herenpolshorloge GG 750/000, Swiss made, briljant lunete. Automatisch horloge GG, ø 34 mm met centrale secondewijzer en aparte urenaanduiding. 0m de wijzerplaat zit een rand met briljanten, ca.0.70ct ...

Schilderij, 2 dames
Resultaat: 900 EUR

Edmund Kosmowski (Russische School 1900 - 1985), olieverf op linnen, twee dames op een fiets 24x32cm. Cond.: G

Chinese trekpot
Resultaat: 900 EUR

Chinese terracotta trekpot Yixing ca. 1900 met opengewerkte dubbele wand en floraal decor. Gesigneerd en in goede originele staat 13,5x19,7x11,5cm.

Essenhouten Duitse kast
Resultaat: 850 EUR

Originele Duitse uitneembare Biedermeier kast van essenhout met toogpanelen en met ander houtsoort ingelegd, platte zuilen en lades ca. 1830. In zeer goede originele staat 168x66x213cm.

Eiken boekenkast
Resultaat: 850 EUR

Grote oude massief eikenhouten boeken-vitrinekast ca. 1930 2-delig. Met 4 lades en 4 deuren onder. Slotenwerk gesigneerd J. Th. Drilling J.R. Amsterdam. In zeer goede originele staat 220x230x53cm.

Beeld, ridder
Resultaat: 850 EUR

Groot bronzen beeld 19e eeuw van L. gregoire, voorstellend een edele heer met zwaard. In goede originele staat met mooie patina 49cm.

Ivoren wandelstok
Resultaat: 850 EUR

Zeldzame zware antieke houten met ivoor wandelstok met familiewapen en zilveren rand. Opschrift "F. Ernst - R. Schedler W.S. Schedler W.S. 82/1883" In goede staat 85cm.

3 Schaaltjes
Resultaat: 850 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie roze presenteerschaaltjes met geschulpte rand, 1 minimale chip aan rand 12,5-14cm. Cond.: G

Chinese vaas
Resultaat: 825 EUR

Hoge 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in landschapsdecor in goede staat 26,5xø7,8cm.

Schilderij, W. Weissenbruch
Resultaat: 800 EUR

Willem Weissenbruch (Den Haag 1864 - 1941 Bloemendaal), olieverf op linnen, poldergezicht met windmolen 46x57cm. Cond.: G

Staande klok
Resultaat: 800 EUR

Duitse eikenhouten Grunderzeit openstaande klok met prachtige gegraveerde wijzerplaat, gewichten en bronzen beslag. Mooie getorste zuilen en uurwerk van Gustav Becker Freiburg ca. 1880 225x60x31cm. Co...

W.G.F. Jansen
Resultaat: 750 EUR

Willem George Frederik Jansen (Harlingen 1871- 1949 Blaricum), olieverf op paneel, havengezicht Rotterdam met twee wandelende figuren en hond 21x16cm. Cond.: G

Beschilderd grenen kabinet
Resultaat: 750 EUR

Hollands grenen 19e eeuws beschilderd kabinet met ranken, vogels en bloemen beschilderd. Omgeving Hindeloopen 219x150x52cm. Cond.: G

Etagere meubel
Resultaat: 750 EUR

Groot 2-delig etagere meubel ca. 1900, compleet bewerkt en uitgesneden. Tafel, poten, zijkanten en blad bewerkt met rocailles, medaillons etc. Bovenstuk opengewerkt met vogels en ranken (1 stukje snij...

Berenbank
Resultaat: 750 EUR

Prachtige houtgesneden berenbank (gedetailleerd) 20e eeuw in goede staat 91x150x47cm.

Bronzen beeld, Joris Verdonckschot
Resultaat: 750 EUR

Joris Verdonkschot (nr. 5/8), groot bronzen figuur op marmeren sokkel, gesigneerd Allegreho, in zeer goede staat 52x20x12cm.

2 Jade amuletten
Resultaat: 750 EUR

Twee grote oude Chinese amuletten, opengewerkt 20e eeuw, in goede staat ø 7cm.

Ring WG art deco stijl
Resultaat: 725 EUR

Ring WG, 585/000, art deco met diamanten. Sierlijke ring met aan de kop in een 8-vorm 2 grote diamanten, ø 5 mm, briljant geslepen omrand met 21 briljanten, ca 0.02 crt per stuk, pave gezet. ca 2,5 gr...

Bronzen beeld, Philipp
Resultaat: 725 EUR

Groot bronzen figuur ca. 1910 van Paul Philippe ( 1870 - 1930 Frankrijk), voorstellend een naakte dame in goede originele staat 50cm. Cond.: G

Porseleinen klok
Resultaat: 700 EUR

Grote antieke porseleinen pendule (8-daags uurwerk) ca. 1870 met vrouwenfiguren, gouddecor en landschapsdecor. Handbeschilderd en onduidelijk Duits gemerkt. Mooie kwaliteit, geen beschadigingen ontdek...

Glazen wijnspoeler, 18e eeuw
Resultaat: 675 EUR

Prachtige glazen gegraveerde wijnkoeler ca. 1800 met floraal-, kasteel- en vogeldecor 27xø23cm. Cond.: G

Gouden jass. 4-bedel
Resultaat: 655 EUR

Collier, GG 585/000 met oog met bedels. De lang jasseroncollier waaraan een groot bewerkt oog zit met 5 bedels, Lengte 165 mm. ca 53,8 gr

Gesigneerd Lassche
Resultaat: 650 EUR

Henk Lassche ( 1948 - ), olieverf op linnen, abstracte compositie 65x45cm. Cond.: G

Chinese kom
Resultaat: 650 EUR

Oude Chinees porseleinen kom 1e helft 20e eeuw met drakendecor (bodem gesigneerd) 8,5xø18,5cm. Cond.: G

Kogelklok
Resultaat: 640 EUR

Oude Engelse kogelklok 20e eeuw, gemerkt Fema Sinclair Harding en Co Engeland van messing met hout in goede staat 36x21x21cm.

Lederen zitgarnituur 3-delig
Resultaat: 600 EUR

Prachtige 3-delige lederen zitgarnituur (stijlmeubels) 2e helft 20e eeuw van leder en mahoniehout. Klassieke stijl in goede staat. Leer van 1 stoel heeft lichte beschadiging 186x61x64cm. en 84x72x66cm...

Mahonie uittrek tafel
Resultaat: 600 EUR

Prachtige mahoniehouten uittrektafel met bandintarsia op blad en taps toelopende poten met intarsia, 2e helft 20e eeuw. Origineel tussenblad(ook met intarsia), in uitstekende gerestaureerde staat 81xø...

Schilderij, A.M. Gijp
Resultaat: 575 EUR

Adrianus Marinus Geyp ( 1855 Middelburg - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met vissers bij een sloot en koeien bij een molen. 50x70cm. Cond.: G

Gouden armband
Resultaat: 550 EUR

Brede Armband GG 585/000, met bewerking. Brede Frans Gourmet armband, 15 mm, met bewerking op de schakels. De armband heeft een bakslot en veiligheid. lengte 19.5 cm ca 35.6 gr

Barok schilderij
Resultaat: 550 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw (op de lijst een naambordje Van der Werff 1659 - 1722), olieverf op linnen, landschap met twee vrouwen en een beeld 40x48cm. Cond.: R

Beeld, smid
Resultaat: 550 EUR

Zwaar antiek bronzen beeld, voorstellend een smid. Arquis par la Ville de Paris Le Travail. Mooie patina en in zeer goede staat 34x19x18cm.

Hangvitrine kastje
Resultaat: 525 EUR

Zeldzaam wortelnoten-fineer miniatuurkastje (hangkastje) met geslepen spiegels, mooi snijwerk en achter de deuren met lades en vakverdeling. In zeer goede staat 89x54x28cm.

Schilderij, A. Wessels
Resultaat: 500 EUR

Albert Wessels ( 1938 - 2010 Rijssen), olieverf op linnen, boerenschuur met pluimvee 109x80cm. Cond.: G

Russische School
Resultaat: 500 EUR

Russische School ca. 1970 (Kyrillische signatuur), olieverf op linnen, impressionistisch landschap 50x60cm. Cond.: G

J. Wiegers
Resultaat: 500 EUR

Jan Wiegers (Kommerzijl 1893 - 1959 Amsterdam), olieverf op paneel, stilleven met perziken 32x37cm. Cond.: G

Bijbelstandaard
Resultaat: 500 EUR

Historisme muziekstandaard ca. 1880 met wit marmeren bladhouder, rijkelijk bewerkt. Compositie metaal, bronskleurig in goede staat 110x35x28cm.

Staand klokje
Resultaat: 500 EUR

Oude Westminster staande klok met divers fineer en floraal intarsia ca. 1980 met veel bronzen beslag en porseleinen medaillons. FHS uurwerk met 5 hamers op gong. Zijkanten ook met brons en intarsia, i...

Hollandse porseleinkast
Resultaat: 500 EUR

Hollandse 19e eeuwse wortelnoten-fineer porseleinkast. Krimpnaden in zijkanten, verder in originele staat 206x153x43cm. Cond.: G

Dubbelzijdige spiegel
Resultaat: 500 EUR

Prachtige oude mahoniehouten empire-stijl aankleed spiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat (uitklapbaar) 211x130x50cm.

Gemberpot, Fam Verte
Resultaat: 500 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figurendecor (Familie Verte), bodem gemerkt. Mooie schilderkwaliteit 31xø23cm. Cond.: G

Speeldoos + 5 platen
Resultaat: 480 EUR

Notenhouten Polyphon speeldoos (met inlegwerk) ca. 1880 in goede werkende staat met 5 platen. 18x32x29cm.

Eiken kast
Resultaat: 475 EUR

Vroeg Duitse eikenhouten 18e eeuwse barokkast met sterren opgelegd. Waarschijnlijk pruimenhout. Kop afneembaar en platte zuilen op de lijsten. Originele schappen met lades. De kast is in goede origine...

6 Fam. Roze borden
Resultaat: 475 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen familie roze borden met vlinder-, bloesemtak, en gouddecor; 2x gaaf, 1x gelijmd, 2x minimale chip, 1x haarscheur met chip ø22,4cm. Cond.: M-R-G

Gouden set sieraden
Resultaat: 450 EUR

Set GG, 585/000, met granaat. GG ring met ovale granaat en bewerkte rand, ø 55, Choker met in het midden een versiering met 5 rozen bezet met granaten en een grote bloem hangend in het midden met een ...

Hertevanger
Resultaat: 450 EUR

Prachtige grote antiek hertenvanger, gesigneerd De Beamont Maastricht. Gegraveerd lemmet en hertenvoorstelling. originele schede (ook gegraveerd met hertenvoorstelling) 68cm.

2 Kandelaren + mal
Resultaat: 450 EUR

Twee 19e eeuwse empire-stijl kaarskandelaren van ijzer (goudkleurig gepatineerd) 29cm. en een gegoten mal van gips voorstellend een Louis Seize deurbeslag ca. 1800 36x10x3cm. Cond.: G

Ducaat Holland 1770
Resultaat: 450 EUR

Ducaat Holland 1770 Cond.: FR

Groot beeld
Resultaat: 450 EUR

Zeer groot antiek beeld ca. 1880 "La Foprce domptee caput manum Ducit", gesigneerd E. Picault. Compositie metaal op marmeren voet 83cm. Cond.: G

Chinese kom met vogels
Resultaat: 450 EUR

Oude Chinees porseleinen kom gesigneerd, ca. 1920, met rondom bloesem- en vogeldecor. In goede staat. 6.5xø22.7cm.

Jat
Resultaat: 425 EUR

Ebbenhouten (met zilver) jat (Thorapointer) bezet met diverse half-edelstenen, met houten frame. L.61 cm., Cond.:G

Gouden ring, saf/brilj
Resultaat: 425 EUR

Ring, GG 750/000 met briljant en saffier. Strakke massieve ring met in een bloem bezet met 1 saffier en 6 diamanten. Aan weerszijden van de bloem zijn 2 rijen met briljant gezet. ø 52 ca 5,4 gr.

Eiken jachtkast
Resultaat: 425 EUR

Prachtige grote eikenhouten gestoken jachtkast ca. 1880 met volle zuilen, wildvoorstellingen en drakenconsoles. In zeer goede staat 250x137x60cm.

Eikenhouten kastje
Resultaat: 425 EUR

Apart eikenhouten gestoken 4-deurs kastje, compleet met lades. Divers snijwerk op panelen en ranken op de lijsten met leeuwenkoppen ca. 1880. In goede originele staat 111x36x95cm.

Spin GG
Resultaat: 400 EUR

Broche/Hanger GG 750/000 in de vorm van een spin. Uniek exemplaar, mooi bewerkte spin met elegante poten, te dragen als hanger en als broche. ø 8,3 cm. ca 9,3 gr

Zilveren nijlpaard
Resultaat: 400 EUR

Zilveren liggend nijlpaard met kleine robijntjes in de ogen. Russisch fabrikaat, 88 zolotniks ( 916/000). L. 8cm., ca. 67gr. Cond.:U

Bloedkoraal, gouden slot
Resultaat: 400 EUR

Choker met GG 585/000 stuk met bloedkoraal. Choker met een breder middenstuk met daarin 3 ovale en 1 ronde bloedkoraal, bevestigd aan collier. ca 30,8 gr Lengte 45 cm.

Onduidelijk gesig., strand
Resultaat: 400 EUR

W. Keat ca. 1880, olieverf op paneel, strandgezicht met dorp 16x11cm. Cond.: G

Schilderij, W.J. Moriana
Resultaat: 400 EUR

W.J. Moriana UBUD, Indonesische School ca. 1970, olieverf op linnen, Indonesisch markttafereel met veel figuren 135x220cm. Cond.: G

Porseleinen Lenzkirch klok
Resultaat: 400 EUR

Porseleinen pendule ca. 1890, handbeschilderd met bloemen- en gouddecor. Lenzkirch uurwerk, zonder slagwerk. Bovenkroon klok gerestaureerd 31x18x11cm. Cond.: R-G

Art Deco schrijftafel
Resultaat: 400 EUR

Prachtige grote Art Deco schrijftafel van notenhout met wortelnoten blad ca. 1930. bevat 3 lades, zware vierkante poten met lijsten en voetsteun. In goede originele staat 78x220x120cm.

Secretaire. Louis Seize
Resultaat: 400 EUR

Vroege mahoniehouten fineer (op eiken) Louis Seize secretaire ca. 1810. Lades achter de schrijfklep en met vakverdeling. In goede originele staat (lichte fineerschade) 148x93x45cm.