Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Empire klok, vrouwenfiguur
Resultaat: 2.200 EUR

Bijzondere zeldzame bronzen vuurvergulde empire pendule ca. 1820 met Diana en amfora met lauwerkrans. Voorkant onder; Diana vliegend met amfora en twee medaillons met Romeinse bustes. Origineel groot ...

Amsterdams staand horloge
Resultaat: 8.000 EUR

Prachtig 19e eeuws Amsterdams staand horloge van wortelnoten-fineer met intarsia. Gesigneerd Rutger van meurs Amsterdam. Scheepjesmechaniek met maanstand, dagaanduiding, maanaanduiding en secondenaand...

Vuurvergulde kolompendule
Resultaat: 1.750 EUR

Zeldzame grote vuurvergulde empire kolompendule met mesophanging ca. 1830, eerste vergulding geheel in originele staat 57cm. (chip emaille wijzerplaat) In goede originele staat 57x29x16cm.

Grote klok
Startprijs 5.000 EUR

Kolossale Franse bronzen pendule uit Parijs ca. 1800 van tweekleurig brons met voorstelling van vrouw met boek en jongen met globus. Groot uurwerk met touwtjesslinger "MonBro Aine a Paris", in zeer go...

Porseleinen klok
Resultaat: 700 EUR

Grote antieke porseleinen pendule (8-daags uurwerk) ca. 1870 met vrouwenfiguren, gouddecor en landschapsdecor. Handbeschilderd en onduidelijk Duits gemerkt. Mooie kwaliteit, geen beschadigingen ontdek...

Regulateur, Lenzkirch
Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse Lenzkirch regulateur met notenhouten kast, 8-daags uurwerk met half-uur slag. Lenzkirch A.U.G.497192. In goede staat. 92x35x16cm.

Amsterdams Staand Horloge
Startprijs 8.000 EUR

Kapitaal Amsterdams staand horloge 18e eeuw, gesigneerd D. Molenaer. Wortelnoten kast staande op bolpoten met dubbelgebogen kap. Daaronder ajour zaagwerk. Uurwerk met kalender, maanstand en kwartiersl...

Pendule, man met schrift
Startprijs 3.500 EUR

Bijzondere imposante vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 , tweekleurig met voorstelling van een Romeinse hoogwaardigheidsbekleder met perkamentrol. Origineel 8-daags uurwerk met touwtjessling...

Skeletklok onder stolp
Startprijs 1.800 EUR

Prachtige grote Franse Louis Seize pendule ca. 1800 van vuurverguld brons met wit marmer onder glazen stolp. Bevat 8-daags uurwerk met touwtjesslinger en halfuurslag in zeer goede originele staat 47xø...

Reiswekker
Resultaat: 250 EUR

Franse messing reiswekker ca. 1900 met rondom facetgeslepen glas, emaille wijzerplaat en sleutel 15x8x6,5cm. Cond.: G

Kortstaart
Startprijs 1.000 EUR

Prachtige iepenhouten Friese kortstaat wandklok met maanstand en wekkerfunctie. In prachtige originele staat 1e helft 19e eeuw 110x37x22cm.

Bretonse klok
Resultaat: 225 EUR

Grote aparte antiek Bretonse pendule met rondom snijwerk, benen plaquettes en deurtje (slotje mist). Bevat 8-daags Frans uurwerk met halfuur slag. In goede originele staat 95x33x23cm.

Staand klokje
Resultaat: 500 EUR

Oude Westminster staande klok met divers fineer en floraal intarsia ca. 1980 met veel bronzen beslag en porseleinen medaillons. FHS uurwerk met 5 hamers op gong. Zijkanten ook met brons en intarsia, i...

Klok met stolp
Startprijs 1.100 EUR

Vuurvergulde bronzen pendule Louis Quinze ca. 1800 onder stolp met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger. Wit marmeren voet (hoekje gerestaureerd) en midden-bovenop mist een figuur. Verder in goede origi...

Klok met putti
Resultaat: 1.500 EUR

Franse vuurvergulde pendule met wit marmer ca. 1850 met putti en wapentuig, Lenoir A. Paris met origineel 8-daags uurwerk en veerophanger. In zeer goede originele staat 32x28x15cm.

Tafelklokje, maanstand
Resultaat: 275 EUR

Grote oude notenhout fineer tafelklok, 1e helft 20e eeuw, met maanstand en Pfeilkreuz uurwerk. Wijzerplaat gesign. Thomas Smith London. Kast met bronzen ornamenten. In goede originele staat. 38x25x16c...

Gestoken hangklok
Startprijs 240 EUR

Notenhouten handgestoken 19e eeuwse wandklok in rococo-stijl met emaille cartouches, origineel 8-daags uurwerk met halfuur slag. In zeer goede staat. 65x39x12cm.

Staand horloge, scheepjesmechaniek
Startprijs 2.700 EUR

Amsterdams staand horloge 18e eeuw met wortelnoten kast. Uurwerk met scheepjesmechaniek, secondenaanduiding, datumaanduiding, slagwerk en 1 hamer op de bel. Lichte fineerschade ca. 280cm. Cond.: G

Franse pendule
Resultaat: 200 EUR

Prachtige gave 19e eeuwse Franse vuurvergulde pendule, ca. 1860, met albasten voet, 8-daags uurwerk met halfuurslag. 35x31x11cm.

Staande klok
Resultaat: 800 EUR

Duitse eikenhouten Grunderzeit openstaande klok met prachtige gegraveerde wijzerplaat, gewichten en bronzen beslag. Mooie getorste zuilen en uurwerk van Gustav Becker Freiburg ca. 1880 225x60x31cm. Co...

Pendule, boulle techniek
Startprijs 1.100 EUR

Franse boulle pendule ca. 1800 (uurwerk ca. 1880). Kast, boulle en schildpad in goede staat 52x28x14cm. Cond.: R-G

Engelse klok
Startprijs 400 EUR

Engelse 18e eeuwse lantaarnklok, uurwerk compleet. Deuren, pootjes en ophangsysteem missen. gemerkt John Thornton. Wijzerplaat ø 22cm.Cond.: R

Grunder tafelklok
Startprijs 250 EUR

Duitse Grunderzeit Junghans tafelklok van notenhout-fineer met halfuurslag in zeer goede originele staat ca. 1880 50x29x19cm. Cond.: G

Grote klok, 18e eeuw
Startprijs 1.700 EUR

Grote 18e eeuwse Franse pendule, groot bronzen uurwerk met kwartierslag, datumaanduiding en dubbele bel. Functies niet getest 60x46x16cm.