Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Ducaat Holland 1770
Resultaat: 450 EUR

Ducaat Holland 1770 Cond.: FR

Goudgulden 1599
Resultaat: 300 EUR

Goudgulden 1599 (Gronsveld?) Cond.: ZFR

Gouden munt 1821
Resultaat: 300 EUR

Gouden munt 1821 Carl XIV, Sweden-Norge Cond.: ZG

6 Bronzen penningen
Resultaat: 220 EUR

Zes penningen; 1x penning France Louise Duvoisin brons 1897 Prix de Honneur, 1x Zwitserland 1925 Zaai concours nikkel en 4x Duitsland-France spotpenningen 1914-1918-1920-1921 brons Cond.: ZFR

2,5 Gulden 1898
Resultaat: 200 EUR

Zilveren 2 1/2 Gulden (rijksdaalder) Koningin Wilhelmina anno 1898. Kwaliteit: ZF/P

Gouden 14 Gulden 1763
Resultaat: 200 EUR

Gouden munt van 14 gulden 1763 Wets-Friesia (Rijder) Cond.: FR-ZFR

Gouden 7 Gulden 1750
Resultaat: 200 EUR

Gouden 7 gulden 1750 Holland Cond.: ZFR

Ducaat Utrecht 1761
Resultaat: 175 EUR

Ducaat Utrecht 1761 Cond.: ZFR

4 Zilveren munten
Resultaat: 175 EUR

Twee munten China zilver en 2 munten Japan 1 Yen (waarvan 1 Yen met ca. 10x kloppen aangebracht in China Cond.: ZFR

42 Zilv. munten divers
Resultaat: 160 EUR

42 Zilveren uit diverse landen (Europa + Azië), Cond.: PR-ZFR-FR

14 Zilv. munten divers
Resultaat: 160 EUR

Veertien zilveren en nikkelen munten o.a; Litouwen, Frankrijk (diverse kwaliteiten o.a; FDC + ZFR)

6 Zilv. Celtic munten
Resultaat: 130 EUR

6x Celtic zilver Icen Engeland, 2x brons Celtic France, 6x Gallo-Romeins klein brons + zilver France 250BC - 50AD Cond.: ZF

Ducaat Nederland 1849
Resultaat: 125 EUR

Ducaat Nederland 1849, Kon, Willem III Cond.: FR+

11 Munten divers
Resultaat: 110 EUR

Zeven zilveren en 4 nikkelen munten o.a; Engeland, Zwitserland, Zweden, Griekenland, Spanje, Thailand en Oostenrijk Cond.: PR-ZFR

1 Gulden 1898
Resultaat: 110 EUR

Zilveren 1 Gulden, Koningin Wilhelmina anno 1898. Kwaliteit: ZF/P

12 Zilv. munten divers
Resultaat: 100 EUR

Twaalf zilveren munten Europa (Cond.: ZFR)

8x 1 Rupee India
Resultaat: 75 EUR

Acht munten van 1 Rupee India (1889, 1901, 1916, 1917, 1942, 1944, ook dubbele jaren). Victoria + Georg V + Georg VI zilver Cond.: ZFR

5 Romeinse munten
Resultaat: 70 EUR

Vijf Romeinse munten Denarius Trajan-Hadrian-Republic Ant Pius + Caracalla Cond.: FR-ZFR

27 Romeinse munten
Resultaat: 50 EUR

27 Bronzen munten Romeins AS + Dupondius ca. 100-300 AD, Cond.: G-FR

16 Munten Zwitserland
Resultaat: 50 EUR

Zestien munten Zwitserland (zilver, koper en zink) vanaf 1878 Cond.: ZFR-PR

Doosje munten
Resultaat: 50 EUR

Doosje Zeeuwse R.B. Babbelaars blauw met Ned. centen en 2,5 centen ca. 370 stuks Cond.: ZFR

Album Ned. Antillen
Resultaat: 50 EUR

Album vol met munten van de Nederlandse Antillen, diverse kwaliteiten

1/2 Generaliteitsgulden 1749
Resultaat: 50 EUR

Zilveren 1/2 Generaliteits Gulden van X-stuiver Holland Provincie 1581-1795, anno 1749 Kwaliteit:ZF

5 Cent 1826
Resultaat: 50 EUR

Zilveren 5 cent (stuiver) Koning Willem I anno 1826, Brussel. Kwaliteit: ZF/P