Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese cloisone vaas
Resultaat: 1.350 EUR

Prachtige 19e eeuwse Chinese cloissone vaas (gesigneerd) met bloemen- en vlinderdecor in goede staat 11xø7,5cm.

Bijbelstandaard
Resultaat: 500 EUR

Historisme muziekstandaard ca. 1880 met wit marmeren bladhouder, rijkelijk bewerkt. Compositie metaal, bronskleurig in goede staat 110x35x28cm.

Speeldoos + 5 platen
Resultaat: 480 EUR

Notenhouten Polyphon speeldoos (met inlegwerk) ca. 1880 in goede werkende staat met 5 platen. 18x32x29cm.

Hertevanger
Resultaat: 450 EUR

Prachtige grote antiek hertenvanger, gesigneerd De Beamont Maastricht. Gegraveerd lemmet en hertenvoorstelling. originele schede (ook gegraveerd met hertenvoorstelling) 68cm.

2 Kandelaren + mal
Resultaat: 450 EUR

Twee 19e eeuwse empire-stijl kaarskandelaren van ijzer (goudkleurig gepatineerd) 29cm. en een gegoten mal van gips voorstellend een Louis Seize deurbeslag ca. 1800 36x10x3cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaars
Resultaat: 350 EUR

Twee bronzen 19e eeuwse kaarskandelaars empire 1e helft 19e eeuw met schildpadden, Griekse godin en ibis poten. In goede originele staat 45cm.

Bronzen hengselvaas
Resultaat: 280 EUR

Oude Oosterse bronzen bewerkte hengselvaas 20e eeuw met houten losse voet 31xø18cm.

Bontjas met toebehoren
Resultaat: 275 EUR

Hermelijnen 4-delige bontset (bij elkaar horend) bestaande uit; bontjas, muts, stola, mof (ook als tas te gebruiken). In zeer goede verzorgde staat, jas meet 115cm. Herkomst Pelterijen Donkerwolke Ens...

Vijzel
Resultaat: 260 EUR

Oude bronzen vijzel met opschrift anno 1641 Soli Deo Gloria. 12xø12cm.

Hanglamp met beeld
Resultaat: 250 EUR

Grote bronzen 5-lichts hanglamp met grote compositie metalen figuur voorstellend een meisje met schaap 20e eeuw 94xø54cm. Cond.: G

Bronzen lamp, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Grote prachtige 19e eeuwse bronzen hanglamp met bladdecor. 6-Lichts met facetgeslepen kristallen kelken in zeer goede originele staat 99x77x77cm.

Japans mes, 19e eeuw
Resultaat: 240 EUR

Prachtig 19e eeuw Japans/Chinees mes in roggehuid beklede schede. Houten heft met bronzen sierbeslag en origineel mooie patina, 47cm. Cond.: G

2 Karaffen met 6 glazen
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame historisme 8-delige likeurset ca. 1880 Duitsland, gemaakt van tin en blauwgroen glas met putti en cherubijnkopjes. In zeer goede originele staat 8-22cm.

Duits zwaard
Resultaat: 200 EUR

Kort Duits zwaard (17e eeuw?), in goede originele staat met originele heft en schede 71cm.

Viool, 19e eeuw
Resultaat: 185 EUR

Viool 19e eeuw in originele staat (bodem laat iets los) 60x20x9cm. Cond.: R

2 Kandelaars
Resultaat: 180 EUR

Twee grote 19e eeuwse kerkelijke messing kandelaars in barokstijl 70cm. Cond.: G

Antieke lijst
Resultaat: 175 EUR

Prachtige antieke lijst met verguld stuckwerk en foto 19e eeuw. In zeer goede staat 74x63cm.

Antieke lijst
Resultaat: 175 EUR

Prachtige antieke lijst met verguld stuckwerk en foto 19e eeuw. In zeer goede staat 74x63cm.

Antieke kachel ca. 1920
Resultaat: 170 EUR

Antieke zwart geemailleerde Juno kachel met voetstuk, ca.19*20. In zeer goede originele staat. 62x48x40cm.

Hoedendoos
Resultaat: 160 EUR

Duitse spaanhouten handbeschilderde hoedendoos ca. 1850 in zeer goede originele staat met originele beschildering en opschrift "Des Herzens beste Zeit ist die Zufriedenheit" 15x24x41cm.

Zwitserse sabel
Resultaat: 160 EUR

Antieke 19e eeuwse hertevanger met brons en originele schede van leder en 1 mesje extra (1 mist). Verder in goede originele staat (koppelbevestiging mist), oude patina 75cm.

Muziekblad-standaard
Resultaat: 160 EUR

Zeldzame bladmuziek-standaard 19e eeuw met ijzeren bewerkte (en in hoogte verstelbare) voet en eikenhouten houder in lyravorm ca. 1880. In zeer goede originele staat 171x51x30cm.

460 Duitse lakstempels
Resultaat: 160 EUR

Zeldzaam lot van 460 Duitse lakstempels. Sammlung von Frans von Uslar. 22x35x1.5cm.,

Kistje met spel
Resultaat: 155 EUR

Notenhout met rozenhouten boulle kist 19e eeuw met Mahjongg spel van been en ivoor. In goede staat 8x32x44cm.