Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Stockboek Zweden
Resultaat: 235 EUR

Stockboek Zweden met ca. 1750 verschillende zegels en blokken met complete series. Hoge cataloguswaarde

Ca. 200 ansichtkaarten
Resultaat: 35 EUR

Kavel van ca. 200 oude vooroorlogse Duitse postkaarten met postzegels in goede staat

Stockboek Afrika
Resultaat: 50 EUR

Stockboek Afrika met ca. 2300 verschillende zegels, gestempeld en ongestempeld.

Nederland 1852-1975
Startprijs 150 EUR

Nederland 1852-1975 collectie, voornamelijk ongebruikt/gestempeld in Davo album (cat. waarde: €2.380,-)

Stockboek USA
Resultaat: 60 EUR

Stockboek USA met ca. 2000 verschillende zegels

Stockboek Noorwegen
Startprijs 200 EUR

Stockboek Noorwegen met ca. 1200 verschillende zegels. Hoge cataloguswaarde

Stockboek Rusland
Resultaat: 50 EUR

Stockboek Rusland met ca. 1400 verschillende series waarvan veel compleet, 95% groot formaat.

Postzegels
Startprijs 175 EUR

Nederland en koloniën postfris 50-er, 60-er en 70-er jaren w.o; Rembrandt serie, zomer 1950, olympiade 1928 (gebruikt) en 10x jaarpakket tussen 1990-2000

Album CSR
Resultaat: 25 EUR

Postzegelalbum C.S.R. met ca. 1200 zegels uit diverse blokken

Nederland 1876-1975
Startprijs 240 EUR

Nederland 1876-1975 collectie */**/0 in Importa album (cat. waarde (excl. koloniën): € 3.350,00

Stockboek BRD + Berlijn
Startprijs 200 EUR

Stockboek BRD + Berlijn met ca. 2200 verschillende zegels. Boek vertegenwoordigd een hoge cataloguswaarde

"Manry" wereldalbum
Startprijs 150 EUR

Oud "Manry" wereldalbum ca. 1914 met nog vele zegels

Stockboek Finland
Startprijs 250 EUR

Stockboek Finland met ca. 1150 verschillende zegels en blokken. Hoge cataloguswaarde

29 Diverse kaarten
Startprijs 25 EUR

Twaalf keer 1e trans Atlantische vlucht Amsterdam-Curacao + 17 keer niet gebruikte briefkaarten Suriname Cond.: FR

Vaticaan verzameling
Startprijs 200 EUR

Vaticaan spec. verzameling; brieven-spec. couverts, FDC's, pausreizen in 8 grote albums, ruim 1250 stuks (in verhuisdoos)

3 Stockboeken sport
Resultaat: 40 EUR

Drie stockboeken met thema-verzameling sport (waaronder betere zegels).

Diverse zegels FDC NL
Startprijs 20 EUR

Diverse FDC zegels Nederland ca. 1960 en luchtpost.

Diverse postzegels
Resultaat: 50 EUR

Verzameling Deutsches Reich in zelfgemaakt vooroorlogs album met daarbij 2 kleinere stockboeken met diversen

1e-Dags enveloppen NL
Startprijs 70 EUR

Nederlandse eerstedags enveloppen (F.D.C.) 1953-1974, 67 stuks in album. (cat. waarde € 895,00)

1e-Dags env. in album
Startprijs 90 EUR

Nederlandse eerstedags enveloppen (F.D.C.) vanaf 1953 in album (cat. waarde € 1.350,00)

1e-Dags env. NL
Startprijs 150 EUR

Nederland eerstedags enveloppen (F.D.C.) in album w.o. betere exemplaren (cat. waarde € 2.550,00)

NL verz. FDC
Startprijs 50 EUR

Nederland verzameling FDC vanaf 1953 in album, 54 stuks (cat. waarde: € 775,00)

Duitsland 1872-1945
Resultaat: 160 EUR

Duitsland 1872-1945 collectie voornamelijk 0/* in Davo album, zeer hoge waarde

NL verz. FDC
Startprijs 60 EUR

Nederland verzameling FDC vanaf 1953 in album, 55 stuks (cat. waarde: € 854,00)