Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Kristallen karaffen
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse kristallen karaffen met amandelslijpsel, 1 stop binnenin stukje af 34-37cm. Cond.: R-G

Glazen wijnspoeler, 18e eeuw
Resultaat: 675 EUR

Prachtige glazen gegraveerde wijnkoeler ca. 1800 met floraal-, kasteel- en vogeldecor 27xø23cm. Cond.: G

Glas-in-Lood
Startprijs 400 EUR

Groot 19e eeuws gebrandschilderd venster met voorstelling van Jeanne D'Arc te paard met ridders. Gesigneerd "Pitt van Treeck Hüls/Krefeld" 1 Klein venster gescheurd 123x80cm. Cond.: G

Glazen wijnkan, Zeeland
Startprijs 325 EUR

Zeldzame 18e eeuwse glazen kan anno 1775 met wapen van Zeeland. In zeer goede originele staat 26xø14cm.

Divers kristal
Startprijs 65 EUR

Vijftien delen antiek waaierkristal (minimale chips 8-11cm. Cond.: R-G

Tafelstuk
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke 3-delige kristallen tafelstuk met facetgeslepen guirlandes.1 chip af, verder in goede staat 54xø29cm. Cond.: R-G

Karaf + 6 glazen
Startprijs 125 EUR

Prachtige antieke robijnrode Boheems kristallen 7-delige set. Bevat gegraveerde glazen en facetgeslepen karaf ca. 1900 in goede staat 45xø13cm. en 3,5xø6cm. Cond.: G

2 Delen Lalique
Resultaat: 90 EUR

Twee delen Lalique kristal; 1x kaarskandelaar 7,5x6,5cm. en 1x asbak (randschade) 6xø10cm. Cond.: R

2 Lalique glazen
Resultaat: 110 EUR

Twee oude Lalique kristallen glazen. Transparant met groenglazen knoppen 20e eeuw. In goede staat 11xø10cm. en 8xø9,5cm.

Glas, web
Resultaat: 110 EUR

Antiek Engels kristallen glas van Webb in zeer goede staat 19,5xø8cm.

Glazen schaal, zilv. hengsel
Resultaat: 20 EUR

Glazen 19e eeuwse schaal met plated beugel in goede staat 5xø26cm.

Kristallen schaal
Startprijs 40 EUR

Waaierkristallen 19e eeuwse schaal met plated hengsel (beugel is verbogen, kristal is heel) 20xø20cm. Cond.: R-G

Glazen servies
Startprijs 50 EUR

Prachtige kristallen geslepen glazen 48x (bij elkaar horend) 20e eeuw met hetzelfde slijpsel in goede staat

Glazen object, Jonasson
Resultaat: 40 EUR

Glazen sculptuur, gesigneerd Mats Jonasson Sweden. Voorstellend twee zeehonden onder water met een vis 18x20x4,5cm. Cond.: G

Div. Swarovski
Resultaat: 70 EUR

Diverse kristallen figuren o.a Swarovski (telefoon, grammofoon, viool, schommelpaard, bever, poes) en overig kristal (egel, beertje, en vogel) 2-7cm. Cond.: G

Krist. karaf + 4 coupes
Resultaat: 20 EUR

Kristallen karaf met 4 bijbehorende kristallen coupes. Karaf: 27xø13cm., coupes 11xø9.5cm., Cond.:G

2x Jugendstil glaswerk
Startprijs 45 EUR

Twee antieke Jugendstil vazen met gouddecor; 1x groen glas (nr. 140/359, chip) en 1x blauw glas (gesigneerd Sellin a R., chip) 10,5-20cm. Cond.: R

Kristallen kaasstolp
Startprijs 65 EUR

Hollandse biedermeier kristallen kaasstolp met amandelslijpsel en ruitslijpsel (chips van onderschotel). Huwelijk van twee delen 21xø19cm. Cond.: R

Opaline dekselvaas
Resultaat: 15 EUR

Grote oude melkglazen dekselpot met Chinees decor van figuren in tuin. 26xø11cm. Cond.: G

2 Sevres vaasjes
Startprijs 80 EUR

Twee oude Franse Sevres glazen vazen tweekleurig witglas en rookglas 20e eeuw in goede staat 19-25cm.

Glazen schenkkan
Startprijs 80 EUR

Historisme schenkkan ca. 1880 met compositie metalen ornamentuur en stop. In goede originele staat 20x12xø8cm.

Glazen pot met onderschotel
Startprijs 40 EUR

Kristallen dekselcoupe, 19e eeuw, met onderschaal, met amandelslijpsel. Chips. 33x23cm., Cond.:R

Duits gegrav. glas
Resultaat: 20 EUR

Antiek Duits gegraveerd en bewerkt glas met tekst op de bodem "stark gespannt, stark geschaffen" en monogram met kroon 12xø9cm. Cond.: G

Blauwglazen dekselpot
Resultaat: 45 EUR

Antieke blauwglazen dekselpot met floraal decor, ca. 1880, 8xø10cm., Cond.:G