Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Ivoren wandelstok
Resultaat: 850 EUR

Zeldzame zware antieke houten met ivoor wandelstok met familiewapen en zilveren rand. Opschrift "F. Ernst - R. Schedler W.S. Schedler W.S. 82/1883" In goede staat 85cm.

Ivoren knoop
Resultaat: 140 EUR

Zeldzame ivoren knoop met familiewapen en opschrift "Dr. Wuetherich, R. Schedler 24 april 1882" in goede staat 2xø4,5cm.

Doos met ivoren netsuke
Resultaat: 120 EUR

Chinees houten houder ca. 1900 met ivoren netsuke en daarin 11 houtgesneden schaaltjes. In goede originele staat 10xø9,5cm.

Ivoren boedha
Resultaat: 60 EUR

Kleine antieke Chinese ivoren boedha, 19e eeuw. In goede staat. 3.3cm.

Benen beeld, liggende dame
Resultaat: 400 EUR

Zeer groot Japans gesneden figuur van been, voorstellend een liggende geisha 1e helft 20e eeuw in goede staat 56x44x19cm.

3 Delen ivoor
Resultaat: 1.200 EUR

Drie delen antiek ivoor; 2x bewerkte tanden met drakendecor en 1x Chinese oude man met drakenstaf en bloemen. Allen van mooie kwaliteit en gaaf 23-25cm.

Benen monnik, staf
Resultaat: 170 EUR

Oude Japanse benen monnik 1e helft 20e eeuw in goede staat 20cm.

Ivoren okimono
Resultaat: 350 EUR

Antiek Chinees ivoren figuur (okimono) van vader met kind, landarbeider met gereedschap en groente (kind mist 1 hand) 18x12x8cm. Cond.: R

Eenhoorn, hertshoorn
Startprijs 110 EUR

Antieke eenhoorn uit been gesneden (gedetailleerd) ca. 1900 in goede staat 10cm.

Schaaltje, koeien
Resultaat: 100 EUR

Oude Chinese bewerkte schenkkan gemaakt van koehoorn met floraal decor, 1e helft 20e eeuw. 9x17x13.4cm., Cond.:G

Benen snijwerk
Resultaat: 60 EUR

Oud Indonesisch benen figuur 20e eeuw. Fijn gesneden in goede staat

Ivoren tand
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke ivoren bewerkte slagtand met olifantendecor (uiteinde gelijmd) 72cm. Cond.: R-G

Olifant
Resultaat: 70 EUR

Antieke ivoren keiler-hoektand met olifantenvoorstelling ca. 1920 in goede staat 13x8x2,5cm.

Ivoren nijlpaard
Startprijs 250 EUR

Oude ivoren nijlpaard ca. 1930 in goede originele staat 6x9,5x5cm.

Benen beeldje
Startprijs 80 EUR

Oosters benen gesneden figuur ca. 1900. Fijn bewerkt met vele figuren in goede originele staat 12cm.

Neccesaire met ivoor
Resultaat: 250 EUR

Antiek ivoren reisnecessaire in originele foudraal met roggehuid bekleed. 18e-begin 19e eeuw. Vier delen ivoor (mesje, vorkje, priem en potloodhouder_ 13,5xø3cm.

2 Boekensteunen met ivoor
Resultaat: 80 EUR

Twee originele Art Deco boekensteunen van hout met massief ivoren applicaties en inleg ca. 1930. In zeer goede originele staat 18x19x9cm.

12 Ivoren figuren
Resultaat: 70 EUR

Twaalf antieke ivoren kaartenhouders voor diner, voorstellend diverse Afrikaanse vrouwelijke bustes 7x3x5cm. Cond.: G

Ivoren olifant
Resultaat: 80 EUR

Oud Afrikaans ivoren olifant 1e helft 20e eeuw in goede staat 6x6x4cm.

Benen tafelplateau
Resultaat: 60 EUR

Groot 19e eeuwse tafelplateau gemaakt van stukjes been en bewerkt in zeer goede originele staat 60x27x4cm. Cond.: G

Benen beeldje + vaas
Resultaat: 25 EUR

Oud Indonesisch benen beeldje en Oosterse gegoten vaas met Chinees landschaps- en figurendecor. 20e eeuw 18-32cm. Cond.: R-G

Mammoet, gebeeldhouwd
Startprijs 60 EUR

Antieke handgesneden mammoet uit been, ca. 1900, 5x2.5x2cm., In goede staat.

Hoornstukken, gebeeldhouwd
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Chinese benen siervazen, gedetailleerd en rijkelijk bewerkt, ca. 19020 13-23cm., In goede staat

Mammoet tand, olifanten
Resultaat: 150 EUR

Antieke ivoren bewerkte tand met als voorstelling olifanten die elkaars staart vasthouden 16x26x4cm. Cond.: G