Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Aquarel, Bosboom
Resultaat: 300 EUR

Johannes Bosboom (1825 - 1891 Den Haag), aquarel op papier, stadsgezicht met kerk, Hollandse vlag en vele figuren. Bijzonder werk van deze museale schilder 59x38cm. Cond.: G

J.H. van Mastenbroek, havengezicht
Resultaat: 14.000 EUR

Johan Hendrik van Mastenbroek ( Rotterdam 1875 - 1945, museale kunstenaar), olieverf op linnen, bijzonder havengezicht van oud Rotterdam met veel bedrijvigheid. 100x70cm. Cond.: G

Schilderij, J.H. Mastenbroek
Startprijs 4.500 EUR

Johan Hendrik van Mastenbroek ( Rotterdam 1875 - 1945), olieverf op linnen, stadsgezicht Rotterdam met figuren 40x32cm. Cond.: G

Evert Moll
Startprijs 450 EUR

Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, bloemstilleven met porseleinen figuur 35x45cm. Cond.: G

Naar Hondecoeter, 19e eeuw
Startprijs 700 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, naar Hondecoeter, olieverf op linnen, hoenderhof 95x73cm. Cond.: G

Jan Voerman, gezicht op Hattem
Startprijs 7.000 EUR

Jan Voerman (diverse musea, groot werk) (Kampen 1857 - 1941 Hattem), olieverf op linnen, dorp langs de IJssel, waarschijnlijk gezicht op Hattem. Bijzonder groot werk van deze schilder 105x72cm. Cond.:...

Schilderij, Wijsmuller
Startprijs 3.000 EUR

J.H. Wijsmuller (Amsterdam 1855 - 1925), olieverf op linnen, winters bospad met boerderij en figuren bij avond 100x68cm. Cond.: G

Schilderij, Mendes da Costa
Startprijs 1.750 EUR

Samuel Mendes da Costa (1845 - 1923), olieverf op paneel, burcht in de bergen met twee figuren 50x33cm. Cond.: G

Jan te Wierik, Happy Family
Resultaat: 2.300 EUR

Jan te Wierik (1954 - 2002), olieverf op linnen, Happy Family 100x80cm. Cond.: G

Wim van Norden
Resultaat: 170 EUR

Wim van Norden (Bussum 1883 -1978), olieverf op linnen, landschap met sneeuw 45x37cm. Cond.: G

Schilderij, A. Hulk jr.
Startprijs 700 EUR

Abraham Hulk Junior, olieverf op linnen, polderlandschap met koeien, knotwilgen, windmolen en dorp 77x51cm. Cond.: G

Schilderij, 2 dames
Resultaat: 900 EUR

Edmund Kosmowski (Russische School 1900 - 1985), olieverf op linnen, twee dames op een fiets 24x32cm. Cond.: G

Jan te Wierik, geel
Resultaat: 2.350 EUR

Jan te Wierik 2000 (1954 - 2002), acryl op linnen, fantasiefiguur 90x70cm. Cond.: G

Ongesigneerd 19e eeuw, burcht
Startprijs 180 EUR

Onduidelijke restsignatuur 19e eeuw, olieverf op paneel, burcht met figuren aan het water (naad in het paneel) 31x39cm. Cond.: R

F. v.d. Bijl 1894, riviergezicht
Resultaat: 220 EUR

F. v.d. Bijl 1894, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht met boten en figuren 38x30,5cm. Cond.: G

W.G.F. Jansen
Resultaat: 750 EUR

Willem George Frederik Jansen (Harlingen 1871- 1949 Blaricum), olieverf op paneel, havengezicht Rotterdam met twee wandelende figuren en hond 21x16cm. Cond.: G

Jan te Wierik, erotisch
Startprijs 2.250 EUR

Jan te Wierik 2000 (1954 - 2002), acryl op linnen, vrouwelijk naakt 70x90cm. Cond.: G

Ikoon, 19e eeuw
Startprijs 1.200 EUR

Feestdagenikoon met centraal de opstanding van Christus en daaromheen 12 andere feesten, Russisch ca. 1900 38x44cm.

Wim Bos, winter
Startprijs 400 EUR

Wim Bos (Rotterdam 1906 - ), olieverf op paneel, Rotterdamse kade met figuren en paardewagen in de sneeuw 31x19cm. Cond.: G

Schilderij
Startprijs 15.000 EUR

Sophus Jacobsen ( Halden 1833-1912 Düsseldorf) olieverf op linnen, riviergezicht bij maanlicht en schepen met figuren. 120x200cm., Cond.: G

Schilderij ca. 1800
Resultaat: 1.300 EUR

Ongesigneerd ca. 1800, Maria met kind en apostel (restauraties) 63x76cm. Cond.: R

Ets, Anton Pieck
Resultaat: 190 EUR

Anton Pieck eigendruk ( Den Helder 1895 - ), ets op papier "voor de heer en mevrouw Bouwer - Crop", paraplu verkoper 8x4,8cm.

Ongesigneerd stilleven
Startprijs 1.000 EUR

Michiel Duco Crop ( 1863 Arnhem 1901 Loosduinen), aquarel op papier, Jugendstil stilleven 27x33cm. Cond.: G

Olieverf winter, Crob
Startprijs 200 EUR

Michiel Duco Crop ( 1863 Arnhem 1901 Loosduinen), olieverf op linnen, winters landschap bij avond 33x26cm. Cond.: G