Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Ets, Wilhelm Heinfahn
Startprijs 40 EUR

G. Wedepohl ca. 1900 (Duitse School), ets op papier, Wilehlm Hein Fahn, lezende man op kasteelmuur 6,5x11cm. Cond.: G

Gravure, Helmut Ackermann
Startprijs 40 EUR

Helmut Ackermann 1936 Memmingen (Duitse School), gravure op papier, kerk bij hoogspanningskabels 29x21cm. Cond.: G

5x Troggen
Resultaat: 50 EUR

Vijf delen 19e eeuw; 2x slachtmuldes, 1x botervat, 1x muldekapbijl (Dissel), 1x haardtreef. Alles in goede originele staat 22-97cm.

Bronzen beeld, olifant met tijger
Startprijs 575 EUR

Groot bronzen Art Deco beeld, gesigneerd G. Daris, op marmeren voet. Voorstellende een olifant vechtend met twee tijgers ca. 1920, mooie patina in goede originele staat 41x25x14cm.

Bronzen houtklover
Startprijs 1.500 EUR

Grote bronzen 19e eeuwse figuur, voorstellend een houtklover "pro Vitibus, Salon des Beaux Arts" van F. Rolard (Francois Rolard 1842-1912), mooie patina 65cm. Cond.: G

2 Bronzen beelden
Resultaat: 1.200 EUR

Twee grote bronzen 19e eeuwse ridderfiguren (mooie kwaliteit) met originele patina; 1x figuur met grote knots en sabel en 1x figuur met hoorn en hellebaard in zeer goede staat 42-43cm. Cond.: G

Bronzen beeld, geliefden
Startprijs 2.250 EUR

Zeer groot 19e eeuws bronzen beeld van L. Gregoire, voorstellend twee geliefden in goede staat met mooie patina 60cm.

Terracotta figuur, 18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR

Grote antieke terracotta pieta met originele restpolychromie 18e eeuw. 1 Chip, verder in zeer goede originele staat 48x33x13cm.

Beeld met ivoor, mijnwerker
Startprijs 850 EUR

Bronzen 19e eeuws beeld van Geomer met ivoren handen en gezicht, voorstellend een nachtwaker of mijnwerker in goede originele staat 37cm.

5 Aziatische bronzen
Resultaat: 200 EUR

Vijf oude Oosterse bronzen figuren 20e eeuw; 4x boedha en 1x zetel, in goede originele staat 15-26cm.

Beeld, soldaat
Startprijs 225 EUR

Bronzen figuur van een soldaat bovenaan een trap, gesigneerd A. Lassaut 1914 Dinant, mooie patina 21x20x12cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 1.100 EUR

Bronzen 19e eeuws figuur van C. Marioton (Landius Marioton 1844 - 1919), voorstellend een boer met tamboerijn. Mooie patina in goede staat 44cm.

Weens brons, 2 honden
Startprijs 90 EUR

Antiek Weens brons van twee spelende honden (restbeschildering) 4,5x9x3,5cm. Cond.: G

Antiek figuur, Arabier
Startprijs 150 EUR

Grote Arabier ca. 1870 met snaarinstrument, tweekleurig groen met bruin gepatineerd (compositie metaal) in goede staat 60cm. Cond.: G

Weens bronsje, 3 vogeltjes
Startprijs 150 EUR

Art Deco bronzen figuur ca. 1920 koud beschilderd, voorstellend tak met papegaaien (Weens brons?) op marmeren voet 20x30x8cm.

Beeld, Moreau
Startprijs 1.400 EUR

Prachtig 19e eeuws Frans bronzen beeld, voorstellende een dame met geit, gemaakt door: Mathurin Moreau 1822-1912. Mooie patina en zeer goede staat. H. 43cm.

Groot beeld
Resultaat: 450 EUR

Zeer groot antiek beeld ca. 1880 "La Foprce domptee caput manum Ducit", gesigneerd E. Picault. Compositie metaal op marmeren voet 83cm. Cond.: G

Plated beeld
Startprijs 200 EUR

Antiek plated bronzen beeld op wit marmeren voet "Pour le Pavres" 19e eeuw. Voorstellend een bedelaar met kind en hoed 21x12x12cm. Cond.: G

Groot bronzen beeld
Startprijs 1.980 EUR

Zeer groot antiek bronzen figuur, voorstellend een soldaat met mortier en vlag ca. 1890. Gesigneerd Ferari, mooie patina 93cm. Cond.: G

Bronzen boedha op leeuw
Startprijs 300 EUR

Grote decoratieve Oosterse brons-gegoten boedha op Foo-hond 20e eeuw in goede staat 46x26x18cm.

Beeld, vissen
Startprijs 80 EUR

Figuur 19e eeuw, voorstellend een jongen met hengel en vis, geheel op marmeren sokkel (compositie metaal) 30cm. Cond.: G

Bronzen vogel
Startprijs 90 EUR

Bronzen 19e eeuwse ibis op console in zeer goede staat 34cm.

Bronzen beeld, Philipp
Resultaat: 725 EUR

Groot bronzen figuur ca. 1910 van Paul Philippe ( 1870 - 1930 Frankrijk), voorstellend een naakte dame in goede originele staat 50cm. Cond.: G

Bronzen naakte dame
Startprijs 60 EUR

Decoratieve bronzen figuur,met marmeren voet, 21e eeuw, gemerkt: Nick A.3072, voorstellend dame in atletische houding. 20.5x13x10cm.