Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

 

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3472 Resultaten
Kavel: 1

Zilveren ijswagen, pompoen

Startprijs 1.400 EUR

Bijzonder zilveren tafelstuk voor het opdienen van ijs, in de vorm van een pompoen, op vier wielen met vergulde binnenzijde, 835/000. Totale lengte ca. 30cm., H. 30cm., ca. 1675 gr., Cond.:U


Kavel: 2

Zilveren leeuwenwagen

Resultaat: 4.400 EUR

Prachtig groot zilveren tafel-pronkstuk, voorstellend een strijdwagen voortgetrokken door 2 leeuwen op ovale console rustend op 4 lauwerkrans-poten. Binnenzijde van de strijdwagen is vuurverguld en op...


Kavel: 3

Gouden slagwerk horloge

Resultaat: 1.100 EUR

Uniek zakhorloge, GG 585/000 met slagwerk. Groot zakhorloge met deksel, ø 55 mm, Repetition Chronographe, met slagwerk. de wijzerplaat is voorzien van cijfers. De kast heeft een paar kleine deukjes.


Kavel: 4

Pantera armband GG

Startprijs 800 EUR

Armband GG 585/000, met pantera schakel. Brede schakelarmband, 18 mm, panteramodel met 11 rijen met kleine schakels. De armband is voorzien van een bakslot en heeft twee veiligheden. Lengte 21 cm ca 3...


Kavel: 5

Oorhangers,GG parel briljant

Startprijs 800 EUR

Oorhangers, GG 750/000 met Briljant en Parel. Oorstekers in de vorm van een slag met daarin 21 Baquette geslepen diamanten ca. 0.16 crt. Onderaan de oorstekers hangen 2 mooie Zuidzee parels ø 10/11 mm...


Kavel: 6

5-Rij bloedk. halssnoer

Startprijs 1.150 EUR

Bloedkoralen collier, 5 rijen met antieke GG 585/000 sluiting. Mooi bloedkoralen collier, 5 rijen met koraal in de vorm van tonnetjes in diverse groottes. De snoeren zijn bevestigd aan een antiek GG m...


Kavel: 7

Hanger GG met parel

Startprijs 750 EUR

Hanger GG 750/000 met parel en diamanten. Hanger bestaande uit een soort krullen bezet met 21 diamanten ca. 0.097 crt. en een prachtige Zuidzee parel, ø 15 mm. Lengte 2.5 cm. Nieuw en voorzien van een...


Kavel: 8

Broche GG tak

Startprijs 100 EUR

Broche GG 585/000 met robijntjes. Broche in de vorm van een takje, lengte 48 mm, fraai uitgewerkt, met 5 kleine roze rode robijntjes, ø 2 mm. De broche is voorzien van een veiligheidsluiting. ca 5.6 g...


Kavel: 9

Choker GG briljant

Resultaat: 2.000 EUR

Choker GG 750/000,metr briljanten. Elegante choker bestaande uit ovale verlopende schakels met in het midden 11 schakels bezet met briljanten. ca 200 briljanten ca.1.30 ct W/SI. De choker is voorzien ...


Kavel: 10

Diamantenring markies

Startprijs 550 EUR

Zeer fraaie diamantenring, GG 585/000, antiek model. Ring met aan de bovenzijde grote markiesvorm gemaakt uit zilver met 3 wat grotere diamanten en 14 kleinere diamanten. De ring heeft een prachtig b...


Kavel: 11

Ring GG saffier briljant

Startprijs 400 EUR

Ring GG 750/000 met saffier en briljant. Ring met slag waarin meerdere trapezium geslepen diamanten, tot ca 0.30 crt, zitten. In het midden zit een ovale blauw saffier, 6,4x 4,7 mm. ca 5,5 gr ø 56


Kavel: 12

Ring GG Toermalijn

Startprijs 400 EUR

Ring GG 585/000 met Toermalijn. Brede ring, 10 mm, met 3 toermalijn carrees omlijnd met briljanten, totaal ca 0.33ct W/VS, ca 10.6gr ø 54


Kavel: 13

Zilveren bokaal

Startprijs 1.500 EUR

Prachtige grote zilveren dekselbokaal met vuurvergulde binnenzijde, versierd met florale motieven. Met gravure "Die offiziere der vereinigten Artillerie und IngenieurSchule am 1. Mai 1852" Dem Herrn W...


Kavel: 14

Zilveren bokaal

Startprijs 750 EUR

Antieke zilveren bokaal met vuurvergulde binnenzijde. Rijkelijk bewerkt met eikenbladeren waartussen eikeltjes. Voorzien van een gravure "Die Handwerkerbank URACH Ihrem Vorstand 1869", 835/000, ca. 39...


Kavel: 15

Groot zilv. bestek

Resultaat: 1.450 EUR

Uitgebreid zilveren bestek van de Fa. Wilkens, 800/000 zilver, spatelmodel, Bestaande uit:16 dinervorken, 16 dinerlepels, 16 dinermessen,3 dessertvorken, 4 dessertlepels, 4 dessertmessen, 3 dessertvor...


Kavel: 16

Zilveren servies

Startprijs 600 EUR

Zeer fraai Hollands zilveren theeserviesje, pompoenvormig, op vier acanthusblad pootjes. Zware kwaliteit, 1e gehalte zilver 925/000, jaren 60. MT.: J.M.van Kempen & Zoenen, Voorschoten,Zeist. Ca. 723 ...


Kavel: 17

Zilveren theeservies

Resultaat: 400 EUR

Hollands zilveren theeservies met parelranden bestaande uit; trekpotje, melkkannetje en suikerbakje met hengsel. 835/000, jaarletter R: 1927, MT: zilverfabriek Voorschoten, ca. 640gr. Cond.: U


Kavel: 18

Reiscouvert, 18e eeuw

Resultaat: 190 EUR

Reiscouvert, 18e eeuw, met zilveren monturen en agaten heften, MT.: onleesbaar, Nederlands ca. 1750


Kavel: 19

Zilveren haan

Startprijs 550 EUR

Zilveren tafelstuk: Peruaanse kemphaan met uitgesneden gevederte, 925/000, ca. 778gr., 28x15cm., Cond.:U


Kavel: 20

Zilveren kan

Startprijs 500 EUR

Grote zware zilveren dekselkan met acanthusknop en ebbenhouten handvat. 835/000, voorzien van trembleersteek, MT: Jakob Grimminger, Schwabisch Gmünd. ca. 1050gr. 25xø15cm.


Kavel: 21

2 Kandelaars, dames

Startprijs 825 EUR

Twee zilveren art-deco kandelaars in de vorm van een vrouwenfiguur, 900/000, Samen ca. 950gr., H. 28cm., Cond.:U


Kavel: 22

Beker met deksel

Resultaat: 2.600 EUR

Grote zilveren, met aan binnenzijde vergulde, dekselbokaal welke aan de buitenkant geheel versierd is met cloisonne. 84 solotniks ( 875/000 zilver) Rusland. Totaal gewicht 783gr., 28xø9.5cm., Cond.U


Kavel: 23

4-Rij bloedk. armband

Startprijs 200 EUR

Bloedkoralen armband met GG 585/000 sluiting. Bloedkoralen armband 4 rijen, tonnetjes kralen ø 4 mm, bevestigd aan fijn ronde GG 585/000 bloemsluiting met in het midden een bloedkoraal. Aan de sluitin...


Kavel: 24

Mes met paard

Startprijs 320 EUR

Antiek tafelmes met gegraveerd zilveren heft, bekroond met een veulen, 18e eeuw. L.ca.25cm.,