Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren suikerschep
Startprijs 20 EUR

Zilveren 835/000 suikerschep met gegraveerde vleugelbak en getorste steel met bolknop. MT.: van der Meulen, Joure. L. 13.5cm., ca. 14gr.

Ring parel
Resultaat: 125 EUR

Ring GG/WG 585/000 met briljant en parel. Elegante ring met met slag waartussen een parel, ø 7mm, geklemd zit. Naast de parel zitten 2 briljanten, totaal ca 0.10 crt, in WG gezet. ca 5 gr,ø 61

Bureaulampje Art Deco
Resultaat: 40 EUR

Messing Jugendstil bureaulamp, gemonteerd op marmer ca. 1910, in goede staat 40x11x25cm.

Kinderstoel
Resultaat: 40 EUR

Vurenhouten 19e eeuwse kinderstoel, blauw overgeschilderd in goede staat 130x60x60cm.

Eiken commode
Startprijs 200 EUR

Hollandse Louis Seize 18e eeuwse commode van massief eikenhout met origineel beslag 85x100x53cm. Cond.: G

Bijbelstandaard
Resultaat: 160 EUR

Duitse eikenhouten bijbelstandaard ca. 1880 Grunderzeit in goede staat 103x53x30cm.

Zilveren miniatuur, bezembinder
Resultaat: 40 EUR

Zilveren miniatuur van een bezembinder zittend op een kruk, Maker: CA Stont Rotterdam anno 1976, 835/000 H.: 3cm.

Krist. flacon, zilv. dop
Startprijs 40 EUR

Taps toelopend kristallen flaconnetje met Engels zilveren dop en blauw bewerkte bovenzijde 925/000, 6xø3cm. Cond.: U

Krist. flacon, zilv. dop
Startprijs 50 EUR

Kristallen flacon met handgegraveerde Engels zilveren dop (925/000) 13xø3cm. Cond.: U

Broche GG opaal
Resultaat: 120 EUR

Broche, GG 585/000 met opalen. Rond bloemmodel, ø 26 mm, met in het midden een ronde witte opaal. Om de witte opaal zit een bewerkte rand met daarnaast peervormige randen met 6 kleine witte opalen. De...

Zilveren slacouvert
Startprijs 125 EUR

Zilveren salade couvert, bekroond met hand gegraveerde adelaars en swastika's, 835/000 L.ca.23cm., Ca. 140gr.

Mes met hond
Startprijs 380 EUR

Antiek broodmes met Hollands zilveren heft, bewerkt met buiten taferelen en bekroond met jachthond, 835/000, Groot keur L. ca.35cm.

2 Snuffbottles, Peking glas
Startprijs 75 EUR

Twee oude Chinese glazen snuifflesjes (Peking glas?); 1x met eekhoorndecor en 1x met haandecor 20e eeuw 7-7,5cm. Cond.: G

Bloempot op zuil
Startprijs 75 EUR

Oude keramieken bloempot met zuil, gemerkt Staffordshire England (ca. 1950) met bloemdecor. In goede staat 89xø33cm.

H.v.H., houtsnede Leeuwinnen
Startprijs 30 EUR

Monogram H.v.H. ca. 1930, houtsnede op papier, twee liggende leeuwinnen 27x18cm. Cond.: G

Marmeren console
Resultaat: 30 EUR

Twee 19e eeuwse witmarmeren wand- of haardconsoles (1 chip) 38x13x10cm. Cond.: G

Pokenset
Startprijs 30 EUR

Messing 5-delige haardset ca. 1880 in goede originele staat 72x22x18cm.

2 Franse schaaltjes
Startprijs 20 EUR

Twee Frans porseleinen schaaltjes 20e eeuw met bloemen- en gouddecor. Gemerkt G.D.A. France 3x13,5x9,5cm.

Grote stoel
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten oor-fauteuil met prachtige goudkleurige stoffering ca. 1880 in zeer goede staat 107x69x83cm.

Schilderij, Jennings
Startprijs 100 EUR

Geo Jennings ca. 1930 (Engelse School), olieverf op linnen, Engels landschap met watermolen Cond.: R-G

Renard
Startprijs 40 EUR

Renard (Franse School), olieverf op papier, marktgezicht met vele figuren en ballonnen 55x45cm. Cond.: R-G

Kristallen jardiniere
Startprijs 50 EUR

Ronde kristallen jardiniere met geslepen en geëtste bloem op de bodem, in houder met handgrepen en op staand op drie bolpootjes. Gemerkt met een vis. CA. 20.5cm.

Wortelnoten glaskast
Resultaat: 300 EUR

Wortelnoten Louis Quinze stijl vitrine-opzetkast (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw met snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. In zeer goede originele staat 210x150x45cm.

Ring WG 2 diamanten
Startprijs 500 EUR

Ring WG, 750/000, met twee diamanten. Fijn ring art deco stijl met 2 grote diamanten, ca 0.50 crt per stuk, met strakke WG gladomzetting. ca 3,2 gr. ø 59. Een steen is iets beschadigd