Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

 

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1570 Resultaten
Kavel: 3501

Amsterdammer

Resultaat: 8.500 EUR

Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek, maanstand, dag-, seconden- en maand aanduiding, kwartierslag. Slagwerk op dubbele bel. Prachtig beschilderde wijzerplaa...


Kavel: 1021

Jan Voerman, gezicht op Hattem

Resultaat: 6.500 EUR

Jan Voerman (diverse musea, groot werk) (Kampen 1857 - 1941 Hattem), olieverf op linnen, dorp langs de IJssel, waarschijnlijk gezicht op Hattem. Bijzonder groot werk van deze schilder 105x72cm. Cond.:...


Kavel: 2

Zilveren leeuwenwagen

Resultaat: 4.400 EUR

Prachtig groot zilveren tafel-pronkstuk, voorstellend een strijdwagen voortgetrokken door 2 leeuwen op ovale console rustend op 4 lauwerkrans-poten. Binnenzijde van de strijdwagen is vuurverguld en op...


Kavel: 2700

Papieren afslag 3G 1800

Resultaat: 3.750 EUR

Papieren afslag 3 Gulden 1800. Eenzijdig Bataafse republiek, proefontwerp!. RRRR. verguld, cond.: PR+ ( incl. aankoopbon van FL. 2.500,- )


Kavel: 1168

Schilderij, interieur

Resultaat: 3.100 EUR

J.B. Madou 1852 (Jean Baptiste Madou 1796 - 1870), olieverf op paneel, oudere man maakt jonge vrouw het hof 34x45cm. Cond.: G


Kavel: 2729

Gouden gulden Utrecht

Resultaat: 2.900 EUR

Gouden gulden Utrecht, zonder jaar Cond.: ZFR


Kavel: 22

Beker met deksel

Resultaat: 2.600 EUR

Grote zilveren, met aan binnenzijde vergulde, dekselbokaal welke aan de buitenkant geheel versierd is met cloisonne. 84 solotniks ( 875/000 zilver) Rusland. Totaal gewicht 783gr., 28xø9.5cm., Cond.U


Kavel: 3506

Staande klok

Resultaat: 2.250 EUR

Grote Duitse eikenhouten staande klok ca. 1890 met prachtig snijwerk, poppen, zuilen, snecken en los dak. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag op 5 gongstaven. Onderkast met deur. Geheel in zeer goed...


Kavel: 4017

Kaaspers

Resultaat: 2.200 EUR

Uiterst zeldzame 19e eeuwse Hollandse handbeschilderde houten kaaspers. Compleet met originele gewichten, emmers etc. Werd vroeger in Noord Holland vaker gebruikt als huwelijksgeschenk. Het meubel is ...


Kavel: 1006

Atlas met 19 antieke landkaarten

Resultaat: 2.150 EUR

Zeldzame map met 19 Hollandse atlaskaarten van Nicolas Visser (Nicolaum Visscher 1618-1709); 1) Germania Inferiors XVII provinciarum, 2) Geographica Artesia Comitatus Tabula, 3)comitatus Hannoniae, 4)...


Kavel: 9

Choker GG briljant

Resultaat: 2.000 EUR

Choker GG 750/000,metr briljanten. Elegante choker bestaande uit ovale verlopende schakels met in het midden 11 schakels bezet met briljanten. ca 200 briljanten ca.1.30 ct W/SI. De choker is voorzien ...


Kavel: 5003

Bronzen beeld, geliefden

Resultaat: 1.950 EUR

Zeer groot 19e eeuws bronzen beeld van L. Gregoire, voorstellend twee geliefden in goede staat met mooie patina 60cm.


Kavel: 4010

Vitrinekast

Resultaat: 1.600 EUR

Grote Hollandse Louis Quinze stijl notenhouten vitrine-opzetkast (porseleinkast) ca. 1910 met schappen, bronsbeslag, leeuwenpoten, bewerkte lijsten en mooi snijwerk in de koplijst. In goede originele ...


Kavel: 1001

Schilderij, Dievenbach

Resultaat: 1.500 EUR

Hendricus Anthonius Dievenbach (Haarlem 1872 - 1946 Laren), olieverf op linnen, boerenfamilie in het zonlicht bij deuropening 61x51cm. Cond.: G


Kavel: 6009

Vaas, Kang Xi, 18e eeuw

Resultaat: 1.500 EUR

Chinees porseleinen antieke Kang Xi vaas met rondom landschapsdecor, figuren en boot. Gesigneerd en in goede staat 17xø14cm.


Kavel: 15

Groot zilv. bestek

Resultaat: 1.450 EUR

Uitgebreid zilveren bestek van de Fa. Wilkens, 800/000 zilver, spatelmodel, Bestaande uit:16 dinervorken, 16 dinerlepels, 16 dinermessen,3 dessertvorken, 4 dessertlepels, 4 dessertmessen, 3 dessertvor...


Kavel: 202

Gouden zakhorloge

Resultaat: 1.400 EUR

Zakhorloge 585/000, gemerkt A. Lange & Sohne. Bijzonder fraai werkend zakhorloge, ø 54 mm. ca 106 gr


Kavel: 1271

Adolfs, Indonesische man met haan

Resultaat: 1.400 EUR

Gesigneerd Adolfs ca. 1960 (Indonesische School), olieverf op linnen, Indonesische man met hoofdbedekking, draagstok en haan 90x70cm. Cond.: G


Kavel: 5004

Beeld, violist

Resultaat: 1.375 EUR

Groot bronzen figuur ca. 1880, voorstellend een violist. Gesigneerd Raingo Freres, in zeer goede staat H.: 57cm. (mooie patina)


Kavel: 2701

Gouden afslag duit

Resultaat: 1.300 EUR

Stad Utrecht gouden afslag duit, Cond.: PR-


Kavel: 4000

Piedestal, Atlasfiguur

Resultaat: 1.150 EUR

Prachtige zeer grote 19e eeuwse notenhouten gesneden atlasfiguur. Te gebruiken als piedestal, mooie patina. In zeer goede originele staat (Historisme ca. 1880, vermoedelijk Duitsland). Mooie kwaliteit...


Kavel: 3

Gouden slagwerk horloge

Resultaat: 1.100 EUR

Uniek zakhorloge, GG 585/000 met slagwerk. Groot zakhorloge met deksel, ø 55 mm, Repetition Chronographe, met slagwerk. de wijzerplaat is voorzien van cijfers. De kast heeft een paar kleine deukjes.


Kavel: 3000

Etalagepop

Resultaat: 1.060 EUR

Zeldzame zeer grote oude Kathe Kruse etalagepop ca. 1950 met groot stoffen lichaam. Werd gebruikt om Kathe KRuse poppen aan te prijzen, in goede staat 108cm.


Kavel: 2018

Kist, 19e eeuw

Resultaat: 1.050 EUR

Eikenhouten kist met vele figuren uit been gesneden, voorstellend de toeschouwers van de Hemelvaart van Jezus. Rondom met 31 handgesneden figuren. Op het deksel afbeelding van Jezus met engelen 2e hel...