Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Amsterdammer 3501
Amsterdammer

Resultaat:

8.500 EUR

Verkocht
Jan Voerman, gezicht op Hattem 1021
Jan Voerman, gezicht op Hattem

Resultaat:

6.500 EUR

Verkocht
Zilveren leeuwenwagen 2
Zilveren leeuwenwagen

Resultaat:

4.400 EUR

Verkocht
Papieren afslag 3G 1800 2700
Papieren afslag 3G 1800

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Schilderij, interieur 1168
Schilderij, interieur

Resultaat:

3.100 EUR

Verkocht
Gouden gulden Utrecht 2729
Gouden gulden Utrecht

Resultaat:

2.900 EUR

Verkocht
Beker met deksel 22
Beker met deksel

Resultaat:

2.600 EUR

Verkocht
Staande klok 3506
Staande klok

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Kaaspers 4017
Kaaspers

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Atlas met 19 antieke landkaarten 1006
Atlas met 19 antieke landkaarten

Resultaat:

2.150 EUR

Verkocht
Choker GG briljant 9
Choker GG briljant

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, geliefden 5003
Bronzen beeld, geliefden

Resultaat:

1.950 EUR

Verkocht
Vitrinekast 4010
Vitrinekast

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Schilderij, Dievenbach 1001
Schilderij, Dievenbach

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Vaas, Kang Xi, 18e eeuw 6009
Vaas, Kang Xi, 18e eeuw

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Groot zilv. bestek 15
Groot zilv. bestek

Resultaat:

1.450 EUR

Verkocht
Gouden zakhorloge 202
Gouden zakhorloge

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Adolfs, Indonesische man met haan 1271
Adolfs, Indonesische man met haan

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Beeld, violist 5004
Beeld, violist

Resultaat:

1.375 EUR

Verkocht
Gouden afslag duit 2701
Gouden afslag duit

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Piedestal, Atlasfiguur 4000
Piedestal, Atlasfiguur

Resultaat:

1.150 EUR

Verkocht
Gouden slagwerk horloge 3
Gouden slagwerk horloge

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Etalagepop 3000
Etalagepop

Resultaat:

1.060 EUR

Verkocht
Kist, 19e eeuw 2018
Kist, 19e eeuw

Resultaat:

1.050 EUR