Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren ijswagen, pompoen 1
Zilveren ijswagen, pompoen
Startprijs 1.400 EUR
Verkocht
Zilveren leeuwenwagen 2
Zilveren leeuwenwagen

Resultaat:

4.400 EUR

Verkocht
Gouden slagwerk horloge 3
Gouden slagwerk horloge

Resultaat:

1.100 EUR

Pantera armband GG 4
Pantera armband GG
Startprijs 800 EUR
Oorhangers,GG parel briljant 5
Oorhangers,GG parel briljant
Startprijs 800 EUR
5-Rij bloedk. halssnoer 6
5-Rij bloedk. halssnoer
Startprijs 1.150 EUR
Hanger GG met parel 7
Hanger GG met parel
Startprijs 750 EUR
Broche GG tak 8
Broche GG tak
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Choker GG briljant 9
Choker GG briljant

Resultaat:

2.000 EUR

Diamantenring markies 10
Diamantenring markies
Startprijs 550 EUR
Ring GG saffier briljant 11
Ring GG saffier briljant
Startprijs 400 EUR
Ring GG Toermalijn 12
Ring GG Toermalijn
Startprijs 400 EUR
Zilveren bokaal 13
Zilveren bokaal
Startprijs 1.500 EUR
Zilveren bokaal 14
Zilveren bokaal
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Groot zilv. bestek 15
Groot zilv. bestek

Resultaat:

1.450 EUR

Zilveren servies 16
Zilveren servies
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Zilveren theeservies 17
Zilveren theeservies

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Reiscouvert, 18e eeuw 18
Reiscouvert, 18e eeuw

Resultaat:

190 EUR

Zilveren haan 19
Zilveren haan
Startprijs 550 EUR
Zilveren kan 20
Zilveren kan
Startprijs 500 EUR
2 Kandelaars, dames 21
2 Kandelaars, dames
Startprijs 825 EUR
Verkocht
Beker met deksel 22
Beker met deksel

Resultaat:

2.600 EUR

4-Rij bloedk. armband 23
4-Rij bloedk. armband
Startprijs 200 EUR
Mes met paard 24
Mes met paard
Startprijs 320 EUR