Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Meissen beeldengroep
Startprijs 1.400 EUR

Prachtige grote Meissen porseleinen beeldengroep ca. 1910 (ontwerp Otto Pilz), voorstellend een boer met koeienspan (Duitsland). 30x42x18cm. In goede originele staat

Porseleinen schaal
Startprijs 200 EUR

Grote Duitse porseleinen fruitschaal "Entwurf prof. Fritz Klee, Lorens Hutschenreuther kunstabteilung". Decor van goud en binnenin floraal ca. 1980 14xø24cm. Cond.: G

Porseleinen klokkenstel
Resultaat: 425 EUR

Groot 19e eeuws porseleinen 4-delig klokkenstel met diverse figuren etc. Mooie kwaliteit, echter diverse beschadigingen en geen uurwerk. Gemerkt met een bijenkorf (vermoedelijk Wenen of Thuringen) 54x...

Porseleinen bloempot
Startprijs 500 EUR

Grote oude porseleinen bloempot met ramskoppen(3x) en empire stijl gouddecor 20e eeuw in goede staat 32xø44cm.

Chinese dame
Resultaat: 425 EUR

Grote oude Chinese "blanc de Chine" figuur met draak 20e eeuw (stukje vinger af), verder in goede staat 64cm. Cond.: G

Hermes servies
Startprijs 450 EUR

Zeldzaam 5-delig Hermes koffieservies, decor Cheval d'Orient (Parijs) 2e helft 20e eeuw in goede staat 8-22cm.

Chinese zuil
Resultaat: 1.000 EUR

Oude Chinese geglazuurde keramieken zuil eind 19e eeuw met opengewerkt floraal decor (slijtageplekken bovenop) 80xø36cm. Cond.: G

Fam Verte vaas
Resultaat: 300 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen vaas 1e helft 20e eeuw Familie Verte met rondom geisha's in tuin en floraal decor. Onderkant gesigneerd in zeer goede staat 57xø22cm.

Imari trekpotje
Startprijs 250 EUR

Chinees imari porseleinen 18e-19e eeuws trekpotje (8-kantig), deksel heeft randschade Cond.: R-G

Vaas, Kang Xi, 18e eeuw
Resultaat: 1.500 EUR

Chinees porseleinen antieke Kang Xi vaas met rondom landschapsdecor, figuren en boot. Gesigneerd en in goede staat 17xø14cm.

2 Capodimonte vazen
Startprijs 650 EUR

Twee Fayence pronkkannen ca. 1880 (Historisme), vermoedelijk Italië. Handbeschilderd met ramskoppen, figuren en monsters. Minimale glazuurschade 51xø20cm. Cond.: G

Glasvaasje
Startprijs 250 EUR

Oude Chinees glazen vaas, 20e eeuw met figuren in landschap decor. In goede staat 18.5xø7.3cm.

Porseleinen buste
Startprijs 190 EUR

Grote oude gipsen buste van Donatello 1e helft 20e eeuw in goede staat 60x40x36cm.

Penselenvaas, groot
Resultaat: 950 EUR

Grote oude Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figurendecor in landschap 20,3xø20cm. Cond.: G

Bloempot, blauw/wit
Resultaat: 900 EUR

Chinees porseleinen bloempot (mogelijk overgangsperiode) met rondom diepblauw decor van figuren in landschap 15xø19,2cm. Cond.: G

Jade coupe op voetstuk
Resultaat: 270 EUR

Grote oude Chinese jade dekselcoupe, 1e helft 20e eeuw, met opengewerkte deksel, ringen en drakenkoppen. In goede staat. 23x18x12cm.

2 Bloempotten, Boch
Resultaat: 120 EUR

Twee grote Villeyroy & Boch cachepotten ca. 1900; 1x met 2 chips en 1x met bovenrand-schade 23x38xø30cm. Cond.: R

Majolica kaststel
Resultaat: 100 EUR

Groot 3-delig majolica kaststel met floraal- en figurendecor ca. 1900 in goede staat, 34x20xø14cm. en 28x23xø16cm.

Waterpot
Resultaat: 220 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse waterpot met bruin geglazuurd visdecor in goede staat 7,5xø15cm.

Majolica zuil
Resultaat: 120 EUR

Majolica piedestal ca. 1920 met handgeschilderd bloemendecor (geglazuurd) 71cm. Cond.: G

Beeld, man met tijger
Startprijs 120 EUR

Antiek gipsen koud beschilderd figuur, voorstellend een moor met tijger ca. 1900 (2 beschadigingen op voet) 38xø23cm. Cond.: R-G

6 Belgische borden
Startprijs 100 EUR

Zes antieke porseleinen handbeschilderde sierschotels met goud- en bloemdecor. Verso gesigneerd J.B. Capellemans Bruxelles. In goede staat ø23,5cm.

Chinees beeld ca. 1900
Startprijs 220 EUR

Chinees keramieken figuur ca. 1900 voorstellend een aap als matroos, in zeer goede staat 42cm.

Porseleinen specht
Startprijs 80 EUR

Porseleinen specht ca. 1900, gemerkt. (staart stukje af) 16cm. Cond.: M