Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Etalagepop
Resultaat: 1.060 EUR

Zeldzame zeer grote oude Kathe Kruse etalagepop ca. 1950 met groot stoffen lichaam. Werd gebruikt om Kathe KRuse poppen aan te prijzen, in goede staat 108cm.

Hertel, Schwab & Co 165
Resultaat: 950 EUR

Zeldzame oude Duitse porseleinen pop van Hertel, Schwab & Co no. 165/10 met slaapogen, Googly mond en origineel 5-delig lijf 34cm. Cond.: G

Kathe Kruse 1930-1950
Resultaat: 500 EUR

Oude Duitse Kathe Kruse pop (1930-1950) nr. 2478. Stoffen hoofd met 3 naden achterop het hoofd. Oude kleertjes en rolschaatsen. In goede (licht bespeelde) staat 46cm. Cond.: G

Kathe Kruse, 60-er jaren
Resultaat: 475 EUR

Duitse Kathe Kruse pop (jongen), waarschijnlijk 60-er / 70-er jaren met stoffen lichaam en echt haar. Beschilderde ogen en mond, geheel in zeer goede staat 47cm.

Biedermeier kast
Resultaat: 385 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehout fineer miniatuur Biedermeier kastje met twee deurtjes (recentelijk gerestaureerd). In goede staat 53x51x34cm.

Armand Marseille, "Just Me"
Resultaat: 350 EUR

Armand Marseille, gemerkt "Just Me" Registered Germany A.310/7/0.M. Biscuit porseleinen hoofd met gesloten mondje, blauwe (opzij kijkende) slaapogen en bruin haar. Composiet lijf (5 geledingen) H.: 24...

Kathe Kruse pop, schielbokchen
Resultaat: 330 EUR

Grote Duitse Kathe Kruse pop, Schielböckchen in doos, onbespeeld 52cm. Cond.: G

2x Kathe Kruse (Friedebald, Ilsebill)
Resultaat: 320 EUR

Twee Duitse Kathe Kruse jubileumspoppen 80-er jaren, "75 Jahre Kathe Kruse", Friedebald en Ilsebill (0941) in doos, onbespeeld 52cm.

Jumeau Dep. 9
Resultaat: 310 EUR

Jumeau pop, gemerkt DEP. 9. Biscuit porseleinen hoofdje met bruine slaapogen (echte wimpers) en lichtbruin haar. Composiet lijf (11 geledingen) met gelede handjes en losse polsjes H.: 50cm.

S.F.B.J. 247 Paris 11
Resultaat: 300 EUR

S.F.B.J. (Societé Francaise de Bebé et Jouets) karakterpo, gemerkt op hoofd S.F.B.J. 247 Paris 11, gemerkt op lichaam met stukje sticker "fabrication". Biscuit porseleinen hoodje met open mondje, 2 bo...

Pop, Schmidt?
Resultaat: 300 EUR

Prachtige oude porseleinen pop. gemerkt op het hoofd met 30. Biscuit porseleinen hoofdje met blauwe slaapogen, open mondje, 2 tandjes en bruin gemodelleerd haar. Composiet kleuterlijfje met vaste pols...

Kathe Kruse, du Mein
Resultaat: 300 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Du mein 1981 in doos, onbespeeld 47cm. (vlekje in gezicht) Cond.: G

2x Kathe Kruse, Biedermeier
Resultaat: 300 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in dozen, Biedermeier jubileumspaar? (80-er jaren). Onbespeeld 35-36cm. Cond.: G

J.D. Kestner 143
Resultaat: 300 EUR

J.D. Kestner pop, gemerkt op hoofd 11 Germany 12 143, biscuit hoofd met open mondje, 2 boventandjes, bruine slaapogen en asblonde pruik. Geleed lijf (11 geledingen) met losse polsjes H.: 49cm.

Kathe Kruse, 50-er jaren
Resultaat: 285 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, waarschijnlijk 50-er jaren met stoffen lichaam. Naad achter op de benen en armen en ingebonden hoofd met echt haar. Beschilderde ogen en mond in goede (licht bespeelde) staat 5...

2x Kathe Kruse, (Ilseball, Friedebald)
Resultaat: 280 EUR

Twee grote oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Isebill en 1x Friedebald (80-er jaren, 52cm.) Cond.: G

Kammer en Reinhardt 127/32
Resultaat: 275 EUR

Kammer en Reinhardt pop, gemerkt Simon & Halbig, K (ster) R 127 32. Biscuit porseleinen hoofdje met bruine slaapogen en gemodelleerd haar. Composiet babylijf (5 geledingen) met vaste polsjes H.: 36cm.

Kathe Kruse, Friedebald
Resultaat: 230 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Friedebald, waarschijnlijk 50-er jaren met stoffen lichaam en 1 naad achterin de benen en naden in de armen. Echt haar en beschilderde ogen en mond, licht bespeeld 51cm. Cond.:...

Kammer en Reinhardt
Resultaat: 225 EUR

Kammer en Reinhardt pop, gemerkt Simon & Halbig - K (ster) . Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, gaatjes in de oren, bruine ogen en zwart haar. Composiet (of celluloid) lichaa...

Kammer en Reinhardt 121 36
Resultaat: 225 EUR

Kammer en Reinhardt pop, gemerkt K (ster) R Simon & Halbig 121 36. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes (tongetje zichtbaar), blauwe slaapogen en donker oud pruikje. Composiet T...

Poppenhuis met inboedel
Resultaat: 220 EUR

Oud poppenhuis ca. 1930 met diverse oude en antiek inboedelstukken o.a; aardewerk, porselein, meubels, schouw bestede en popje (2 popjes kapot) 98x44x27cm. Cond.: R-G

Karakter jongen
Resultaat: 220 EUR

Pop, karakter jongen ca. 1912. Hoofdje is van Baehr & Proeschild voor Kley en Hahn. Biscuit porseleinen hoofdje met open-gesloten mond, blauw geschilderde ogen en gemodelleerd haar. Geleed lichaam (pa...

Alt, Beck & Gottschalk
Resultaat: 200 EUR

Pop van Alt, Beck & Gottschalk, ongemerkt. Biscuit porseleinen schouderplaat-hoofd met bruine glazen ogen en bruin haar. Lederen lijf met 4 geledingen (knieën en billen), porseleinen onderarmen en han...

Etienne Denamur
Resultaat: 200 EUR

Etienne Denamur pop, gemerkt op het hoofd E.10.D, gemerkt op het lijf 8 (linkerzijkant). Porseleinen hoofdje met gesloten mondje, grijsblauwe glazen ogen met geschilderde wimpers en bruine langharige ...