Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Papieren afslag 3G 1800
Resultaat: 3.750 EUR

Papieren afslag 3 Gulden 1800. Eenzijdig Bataafse republiek, proefontwerp!. RRRR. verguld, cond.: PR+ ( incl. aankoopbon van FL. 2.500,- )

Gouden afslag duit
Resultaat: 1.300 EUR

Stad Utrecht gouden afslag duit, Cond.: PR-

1 Gld. 1824 Willem I
Resultaat: 600 EUR

Nederland 1 Gulden 1824 4A, WIllem I, Cond.: FDC-

1 Gld. 1906
Startprijs 400 EUR

Nederland 1 Gulden 1906, Wilhelmina Cond.: FR/ZFR, het gaat hier om een vervalsing.

2/3 Thaler 1683
Startprijs 400 EUR

Munt van 2/3 Thaler 1683 Schleswig-Holstein-Got-Torp. German States. Christian Albrecht, KM 79 blz. 809. Cond.: VG-

2/3 Thaler 1678
Startprijs 160 EUR

Munt van 2/3 Thaler 1678, Sayn-Wittgenstein-Hohnstein. German States. Gustav (60 Kreuzer) KM 73. Cond.: VF

12 Oosterse munten, nikkel
Startprijs 110 EUR

Kavel van 12 nikkelen en zilveren munten China/HongKong Cond.: Fr-ZFR, het gaat hier om vervalsingen.

Gouden gulden Deventer 1523
Resultaat: 450 EUR

Gouden gulden Deventer 1523, Cond.: ZFR

Kavel van 3 munten
Resultaat: 425 EUR

Kavel van 3 verschillende munten; 1x 3 gulden Overijssel 1797 (gesnoeid), 1x Leeuwendaalder Deventer 1640 en 1x 3 Gulden Wilhelm I 1830.

2/3 Thaler 1676
Startprijs 120 EUR

Munt van 2/3 Thaler 1676, Schwarzburg-Sondershausen, German States.

Bronzen penning
Resultaat: 20 EUR

Bronzen penning, geboorte Prinses Beatix 31.01.1938 door M. Kutterink (Begeer1166). Voorzijde zittende baby, keerzijde oranjeboom met 2 engeltjes met lint ø60mm

Bronzen penning
Resultaat: 60 EUR

Bronzen penning, "1e vlucht naar Indië 24 nov. 1924". Voorzijde vliegtuig boven Amsterdam met namen van de piloten. Keerzijde met adelaar boven stad met tekst "Moed Durf Volharding" ø 47mm.

Gouden afslag 2 stuiver 1727
Resultaat: 500 EUR

Holland, gouden afslag 2 stuiver 1727, Cond.: PR-

Gouden afslag 1 stuiver 1744
Resultaat: 300 EUR

Holland, gouden afslag 1 stuiver 1744, Cond.: PR

35 Halve centen
Startprijs 60 EUR

Kavel van 35 munten van 1/2 Cent Nederland, diverse jaren Cond.: ZFR

Gouden gulden Holland
Resultaat: 500 EUR

Gouden gulden Holland, zonder jaar Cond.: ZFR

5 Zilveren dubbeltjes
Resultaat: 100 EUR

Vijf zilveren dubbeltjes (Wilhelmina hangend haar) 1892, 1893, 1894, 1896 en 1897 (diverse kwaliteiten)

Bronzen penning
Resultaat: 70 EUR

Bronzen penning Aankomst K XVIII te Soerabaja door M. Kutterink (Begeer889). Voorzijde gedeelte van de onderzeeboot met de afgelegde route op achtergrond. Keerzijde tekst met de namen van de commandan...

Bronzen penning
Resultaat: 50 EUR

Bronzen penning Terugkeer van de Uiverbemanning te Amsterdam (Begeer783). Voorzijde De Uiver en landkaart met de aangegeven route (door M. Kutterink). Keerzijde met de namen van de piloten met palmtak...

2 Bronzen penningen
Resultaat: 25 EUR

Twee bronzen penningen; 1x Kerstvlucht de Pelikaan Holland-Indie 1933 ø40mm. en 1x hongersnood (L. Zijl) ø40mm.

4 Zilveren rijksdaalders
Startprijs 50 EUR

Vier zilveren rijksdaalders 2,5G Juliana met klop "kring Den Haag"

Gouden ducaat 1800
Resultaat: 250 EUR

Gouden dukaat 1800, Bataafse republiek Cond.: PR

Gouden ducaat 1804
Resultaat: 260 EUR

Gouden dukaat 1804, Bataafse republiek Cond.: PR (incl. aankoopbon van FL. 1.200,- )

18 Romeinse munten
Startprijs 60 EUR

Kavel van 18 Romeinse munten 2e-3e eeuw na Christus. Diverse kwaliteiten.