Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kleed
Resultaat: 180 EUR

Groot oud Perzisch kleed, bordeaux rood etc. In goede staat 220x314cm.

Tapijt (India)
Resultaat: 170 EUR

Groot oud Perzisch tapijt in aardetinten met floraal decor (warme tinten) in goede staat 260x325cm.

Groot kleed
Resultaat: 160 EUR

Groot oud Perzisch handgeknoopt kleed met leeuwen- en bokkendecor, tijgers en Inidsche figuren. Mogelijk gesigneerd en tevens met decor van bloemen en vogels in goede staat 360x250cm.

Groot Perzisch kleed
Resultaat: 160 EUR

Groot Perzisch kleed in de tinten donkerblauw, bordeaux, etc. met floraal decor 184x270cm. Cond.: G

Tapijt
Resultaat: 140 EUR

Antiek groot Perzisch tapijt, voornamelijk in rood/blauw tinten 348x285cm. Cond.: M

Tapijt
Resultaat: 117 EUR

Groot oud fijngeknoopt Perzisch tapijt met floraal decor 380x273cm. Cond.: R

Tapijt
Resultaat: 100 EUR

Oud Perzisch tapijt, meerkleurig in blauwtinten 147x205cm. Cond.: R

Perzisch kleed 180x150
Resultaat: 70 EUR

Groot oud Perzisch fijngeknoopt kleed in tinten turkoise, donkerblauw en creme, in zeer goede staat 205x150cm.

Oude loper
Resultaat: 70 EUR

Oude Perzische loper in goede staat 267x75cm.

Tapijt
Resultaat: 60 EUR

Oud Perzisch kleed met kubistische voorstelling 230x194cm. Cond.: M

Kleed
Resultaat: 40 EUR

Klein Perzisch handgeknoopt kleed met warem tinten 90x64cm. Cond.: G

Tapijt
Resultaat: 40 EUR

Oud Perzisch kleed (Keshan) in goede staat 170x240cm.

Perzisch kleed
Resultaat: 40 EUR

Oud Perzisch tapijt in diverse kleuren (rood/blauw/zwart) Cond.: R, 230x156cm.

Kleed
Resultaat: 30 EUR

Apart Perzisch kleed in goede staat 154x98cm.

Tapijt
Resultaat: 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt rood/camel van kleur met in het midden medaillons. 191x275cm., Cond.:G

Perzisch kleed
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch kleed in goede staat 135x205cm.

2 Tapijten
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Perzische handgeknoopte kleden in redelijk tot goede staat 125x88cm. en 110x62cm.

Perzisch kleed
Resultaat: 15 EUR

Oud/antiek Perzisch handgeknoopt kleed. Donkerblauw/roodbruin/creme/roze/rood/geel tinten 198x125cm. Cond.: R