Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kist, 19e eeuw
Resultaat: 1.050 EUR

Eikenhouten kist met vele figuren uit been gesneden, voorstellend de toeschouwers van de Hemelvaart van Jezus. Rondom met 31 handgesneden figuren. Op het deksel afbeelding van Jezus met engelen 2e hel...

Smeedijzeren kistje
Resultaat: 600 EUR

Prachtig 17e eeuws smeedijzeren kistje in originele staat. Groot opengewerkt slot onder het deksel en originele sleutel (slot werkt) 15x24x12cm. Cond.: G

Hartebeest
Resultaat: 400 EUR

Hartebeest (Afrika: Bubale Male), geprepareerd met officiële papieren in zeer goede staat 105x43x74cm.

Dubbelloops geweer
Resultaat: 275 EUR

Prachtig 19e eeuw dubbelloops gegraveerd geweer met damast loop en dubbele haan in goede staat 110cm.

3 Bijbels
Resultaat: 260 EUR

Drie antquarische boeken; 2x oude grote Rembrandt bijbels deel I en II door C. Hofstede de Groot ca. 1900 (vol met afbeeldingen van Rembrandts schilderwerk, 1 rug is los) Cond.: R en 1x Therese van Du...

Schaakspel
Resultaat: 260 EUR

Oud Chinees schaakspel met benen figuren 20e eeuw, mooi gesneden (1 voetje gebroken) 10x23x46cm. Cond.: R-G

Hanglamp, 3 kelkjes
Resultaat: 225 EUR

Hanglamp met 4 lichtpunten ca. 1900 met 3 glazen kelken in Louis Seize stijl 81xø60cm. Cond.: G

Bijbel 1675
Resultaat: 220 EUR

Zeldzame Duitse bijbel uit 1675 van M. Christianus Scriverius zu G. Jacob im Magdenburg. origineel lederen band, in goede staat 11x17x21cm.

2 Hoorns des overvloeds
Resultaat: 210 EUR

Twee historisme bronzen Hoorn des overvloeds met renaissance kenmerken, ramskoppen, ridders etc. ca. 1880. 50x43x30cm.

Fossiel
Resultaat: 200 EUR

Compleet prehistorisch dinosaurus fossiel van een Keichousaurus met "certificate of authenticity" in zeer goede staat 21x14x0,9cm.

Koperen pannenset (9x)
Resultaat: 190 EUR

Negen antieke/oude koperen met messing pannen gemerkt Gebruder Hepp Pforzheim ø12-ø25cm. Cond.: G

Hanglamp
Resultaat: 190 EUR

Grote 18e eeuwse bronzen 8-armige kroonluchter in goede originele staat met mooie patina 79xø80cm.

Opgezette zwijnekop
Resultaat: 190 EUR

Prachtige opgezette Keiler-kop 20e eeuw in zeer goede staat (mooie kwaliteit) 52x56x36cm.

Zonnewijzer
Resultaat: 180 EUR

Prachtige grote bronzen zonnewijzer 2e helft 20e eeuw in goede staat. Met sterrenbeelden aanduidingen en mahoniehouten voet 90xø60cm.

5 Koperen pannen
Resultaat: 180 EUR

Vijf koperen steelpannen in goede originele staat ø17-ø20cm.

Miniatuur, 19e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Miniatuur 19e eeuw met messing filigrain omlijsting en portret van officier. In goede originele staat 10x8cm.

2 Cloisonne geisha's
Resultaat: 160 EUR

Twee oude Chinese of Japanse cloisonne geisha's (koper met emaille inleg) staand op houten voet: 1x met zwaard en 1x met waaier 2e helft 20e eeuw 25cm. Cond.: G

Rookpijp
Resultaat: 150 EUR

Aparte zeldzame barnsteen met meerschuim tabakspijp uit de 19e eeuw met origineel lederen foedraal in goede originele staat 8x14x2,5cm.

Koffiemolen
Resultaat: 140 EUR

Grote antieke kruideniers-koffiemolen van gietijzer met twee swingwielen en koperen reservoir. In goede originele staat 62x30x26cm.

Pot kacheltje
Resultaat: 140 EUR

Kleine antieke gietijzeren potkachel uit Brussel ca. 1880 in goede staat 66xø27cm.

Statenbijbel
Resultaat: 140 EUR

Grote Hollandse 17e eeuwse statenbijbel uit 1643 door Jacob Pieter, wachter op den Dam Amsterdam. Eerste bladzijden zijn beschadigd, lederen band is beschadigd 13x43x27cm. Cond.: R

Tiffany lamp, vierkant
Resultaat: 135 EUR

Prachtige Tiffany stijl tafellamp met aardetinten 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 59x41x41cm.

Mini-bar
Resultaat: 130 EUR

Oude boulle stijl likeurkist 20e eeuw met kristallen likeurset bestaande uit; 4 karaffen (1x beschadigd) en 15 facetgeslepen likeurglazen 27x32x25cm. Cond.: G

Handgeschreven boek
Resultaat: 130 EUR

Oud boek met oude Duitse tekst uit 1773, Josef Wolfgang Götha etc., waarschijnlijk 19e eeuwse kopie. 32x22x6cm. Cond.:G