Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Herman Kruyder
Startprijs 4.000 EUR

Herman Kruyder ( Lage Vuursche 1881 - 1935 Amsterdam), olieverf op linnen, Art Deco landschap met bomen en huisje 75x43cm. Cond.: G

Schilderij, Dievenbach
Resultaat: 1.500 EUR

Hendricus Anthonius Dievenbach (Haarlem 1872 - 1946 Laren), olieverf op linnen, boerenfamilie in het zonlicht bij deuropening 61x51cm. Cond.: G

Pieter Knorr, haas
Startprijs 3.000 EUR

Pieter Knorr ( 1950 Den Haag - ), olieverf op linnen, liggende haas 81x53cm. Cond.: G

Aquarel, W. de Zwart
Resultaat: 800 EUR

Willem de Zwart (Haagse School) (1862 - 1931 Den Haag), aquarel op papier, riviergezicht met schuit bij een huis 55x37cm. Cond.: G

Gustav de Smet
Startprijs 800 EUR

Gustav de Smet (Gent 1877 - 1943 Deurle), olieverf op linnen, titel Amsterdam (verso) 40x30cm. (kleine restauratie) Cond.: G

J.H.B. Koekkoek
Startprijs 3.500 EUR

Jan Harm Barend Koekkoek (Amsterdam 1840 - 1912 Hilversum), olieverf op linnen, Hollandse strandjutter met paard en kar 42x50cm. Cond.: G

Atlas met 19 antieke landkaarten
Resultaat: 2.150 EUR

Zeldzame map met 19 Hollandse atlaskaarten van Nicolas Visser (Nicolaum Visscher 1618-1709); 1) Germania Inferiors XVII provinciarum, 2) Geographica Artesia Comitatus Tabula, 3)comitatus Hannoniae, 4)...

Schilderij, Pixis
Startprijs 2.000 EUR

Theodor Pixis ( 1831 - 1907), olieverf op linnen, vrouw met schoenmaker 30x38cm. Cond.: G

Pendant, Bles
Startprijs 3.500 EUR

Twee werken Joseph Bles ( 1825 - 1875 Den Haag), 1x vrouw bij waterput en 1x meisje verkoopt bloemen (in 2000 verkocht bij Christies Amsterdam voor FL. 18.000,-), 17,5x20,5cm. en 17x20,5cm. Cond.: G

Schilderij, J. Wagner
Startprijs 1.500 EUR

J. Wagner (pseudoniem Georg Fischhof 1849 - 1920 Duitse School), olieverf op linnen, groot havengezicht met vele figuren en schepen 106x70cm. Cond.: G

Josef Israëls
Resultaat: 950 EUR

Josef Israëls ( 1827 Groningen - 1911 Den Haag), aquarel op papier, portret van een joodse man 30x38cm. Cond.: G

Jentsje Popma,landschap
Resultaat: 650 EUR

Jentsje Popma (Zwolle 1921 - Rotterdam), olieverf op paneel, Groninger landschap 45x37cm. Cond.: G

Chinees kunstenaarsboek
Resultaat: 200 EUR

Chinees kunstenaarsboek ca. 1920 met 12 originele werken ca. 20x20cm., Chinese gekleurde inkt op zijde. Afmetingen boek: 27x23x2,5cm.

Schilderij Sara Bisschop (Robertson)
Resultaat: 400 EUR

Sara Bisschop (Robertson) (Den Haag 1894 - ), olieverf op paneel, vrouwenportret 14x15cm. Cond.: G

Groot schilderij
Startprijs 200 EUR

V. Mataloni 1908 (Italiaanse School), olieverf op linnen, riviergezicht met prachtige vergulde geornamenteerde lijst 101x75cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 1.200 EUR

Jan te Wierik '95 1954-2002 Rekken, Acryl op paneel, papegaai met varken. 55x70cm., Cond.:G

G.J. Overbeek
Resultaat: 800 EUR

Gijsbertus Johannes van Overbeek (Dordrecht 1882 - 1947 Rotterdam), olieverf op linnen, paardenkar op Rotterdamse kade 60x100cm. Cond.: G

Pietro Armati, Italiaans berglandschap
Startprijs 300 EUR

Pietro Armati (Endine 1898 - 1976 Solbiate), olieverf op paneel, Italiaans berglandschap met dorp 96x50cm. Cond.: G

Schilderij, G. Altman
Resultaat: 500 EUR

Gerard Altmann (Rotterdam 1870 - 1940), olieverf op paneel, zonnige dag met koeien aan een rivier 42x28cm. Cond.: G

Schilderij, Beek
Resultaat: 95 EUR

Jurrien Marinus Beek ( 1879 - 1955), olieverf op linnen, winters landschap met figuren 45x34cm. Cond.: G

C. van Rooyen
Startprijs 750 EUR

C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met vele figuren 50x60cm. Cond.: G

C. van Rooyen
Startprijs 750 EUR

C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met bloemenkraam en figuren 50x60cm. Cond.: G

Jan Voerman, gezicht op Hattem
Resultaat: 6.500 EUR

Jan Voerman (diverse musea, groot werk) (Kampen 1857 - 1941 Hattem), olieverf op linnen, dorp langs de IJssel, waarschijnlijk gezicht op Hattem. Bijzonder groot werk van deze schilder 105x72cm. Cond.:...

Herman Tulp, landschap
Startprijs 900 EUR

Herman Tulp (Zwolle 1955 ), olieverf op linnen, surrealistisch landschap met rat en fabriek (vroeg werk) 40x30cm. Cond.: G