Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan Voerman, gezicht op Hattem
Resultaat: 6.500 EUR

Jan Voerman (diverse musea, groot werk) (Kampen 1857 - 1941 Hattem), olieverf op linnen, dorp langs de IJssel, waarschijnlijk gezicht op Hattem. Bijzonder groot werk van deze schilder 105x72cm. Cond.:...

Schilderij, interieur
Resultaat: 3.100 EUR

J.B. Madou 1852 (Jean Baptiste Madou 1796 - 1870), olieverf op paneel, oudere man maakt jonge vrouw het hof 34x45cm. Cond.: G

Atlas met 19 antieke landkaarten
Resultaat: 2.150 EUR

Zeldzame map met 19 Hollandse atlaskaarten van Nicolas Visser (Nicolaum Visscher 1618-1709); 1) Germania Inferiors XVII provinciarum, 2) Geographica Artesia Comitatus Tabula, 3)comitatus Hannoniae, 4)...

Schilderij, Dievenbach
Resultaat: 1.500 EUR

Hendricus Anthonius Dievenbach (Haarlem 1872 - 1946 Laren), olieverf op linnen, boerenfamilie in het zonlicht bij deuropening 61x51cm. Cond.: G

Adolfs, Indonesische man met haan
Resultaat: 1.400 EUR

Gesigneerd Adolfs ca. 1960 (Indonesische School), olieverf op linnen, Indonesische man met hoofdbedekking, draagstok en haan 90x70cm. Cond.: G

Josef Israëls
Resultaat: 950 EUR

Josef Israëls ( 1827 Groningen - 1911 Den Haag), aquarel op papier, portret van een joodse man 30x38cm. Cond.: G

Aquarel, W. de Zwart
Resultaat: 800 EUR

Willem de Zwart (Haagse School) (1862 - 1931 Den Haag), aquarel op papier, riviergezicht met schuit bij een huis 55x37cm. Cond.: G

G.J. Overbeek
Resultaat: 800 EUR

Gijsbertus Johannes van Overbeek (Dordrecht 1882 - 1947 Rotterdam), olieverf op linnen, paardenkar op Rotterdamse kade 60x100cm. Cond.: G

Jentsje Popma,landschap
Resultaat: 650 EUR

Jentsje Popma (Zwolle 1921 - Rotterdam), olieverf op paneel, Groninger landschap 45x37cm. Cond.: G

Naar Hondecoeter, 19e eeuw
Resultaat: 650 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, naar Hondecoeter, olieverf op linnen, hoenderhof 95x73cm. Cond.: G

Schilderij, P. van de Hem
Resultaat: 600 EUR

Piet van der Hem ( 1885 - 1961 Den Haag), olieverf op linnen, meisjesportret 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, G. Altman
Resultaat: 500 EUR

Gerard Altmann (Rotterdam 1870 - 1940), olieverf op paneel, zonnige dag met koeien aan een rivier 42x28cm. Cond.: G

2 Aquarellen
Resultaat: 500 EUR

H.J.V. Ameron fecit 1800, 2 aquarellen op papier, twee Hollandse interieuren met diverse figuren 27x31cm. Cond.: G

Schilderij, A. Hulk jr.
Resultaat: 500 EUR

Abraham Hulk Junior, olieverf op linnen, polderlandschap met koeien, knotwilgen, windmolen en dorp 77x51cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Resultaat: 500 EUR

Jan te Wierik 89 ( 1954 - 2002 Rekken), olieverf op papier, moderne compositie 30,5x22,5cm. Cond.: G

Schilderij, Tiotrine
Resultaat: 500 EUR

Alexander Tioutrine ( 1951 - St. Petersburg Russische School), olieverf op linnen, meisje met penseel 62x75cm. Cond.: G

Schilderij, koeien
Resultaat: 450 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op schilderskarton, landschap met koeien en boerenstel 65x58cm. Cond.: G

A.C. van Noort, strand
Resultaat: 450 EUR

Arie Cees van Noort ( 1914 - 2003), olieverf op linnen, strandgezicht zandvoort Holland 45x35cm. Cond.: G

Schilderij, Knikker
Resultaat: 425 EUR

Aris Knikker (toegeschreven aan, Haarlem 1887 - 1962 Den Haag), olieverf op linnen, zandpad met moeder, kind en boerderij 45x25cm. Cond.: G

Schilderij Sara Bisschop (Robertson)
Resultaat: 400 EUR

Sara Bisschop (Robertson) (Den Haag 1894 - ), olieverf op paneel, vrouwenportret 14x15cm. Cond.: G

Salvador Dali op zijde
Resultaat: 400 EUR

Salvador Dali, litho op zijde (kunstwerk op zijde door Demant Pro Arte 1990), paard van Troje 86x86cm. Cond.: G

Bevort, landschap
Resultaat: 400 EUR

John Bevort ca. 1980, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht bij avond 98x55cm. Cond.: G

Tekening, Jongkind
Resultaat: 400 EUR

Gesigneerd Jongkind (waarschijnlijk J.B. Jongkind 1819-1891), potloodtekening op papier, dorpsstraat met figuren (kleine gaatjes) Cond.: R

Schilderij, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw (Zuid Duitsland), olieverf op paneel (paneel gebroken geweest en slecht gerestaureerd), damesbuste 37x48cm. Cond.: M