Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Messing inktpot
Resultaat: 30 EUR

Messing inktpot ca. 1940 in amfora vorm met porseleinen inktpotje, in goede staat 16xø17cm.

Statie, kerk uit Wurzburg
Startprijs 1.500 EUR

Vroeg 19e eeuws houtgestoken altaarstuk uit een Duitse kerk (omgeving Wurzburg). Statie, met originele polychromie in goede staat 84x58x10cm. Cond.: G

Statie
Startprijs 1.500 EUR

Vroeg 19e eeuws houtgestoken altaarstuk uit een Duitse kerk (omgeving Wurzburg). Statie, met originele polychromie (verf laat gedeeltelijk los) 84x59x12cm. Cond.: R-G

Statie
Startprijs 1.500 EUR

Vroeg 19e eeuws houtgestoken altaarstuk uit een Duitse kerk (omgeving Wurzburg) met originele polychromie in goede staat 82x59x11cm.

Bronzen beeld, geliefden
Resultaat: 1.950 EUR

Zeer groot 19e eeuws bronzen beeld van L. Gregoire, voorstellend twee geliefden in goede staat met mooie patina 60cm.

Beeld, violist
Resultaat: 1.375 EUR

Groot bronzen figuur ca. 1880, voorstellend een violist. Gesigneerd Raingo Freres, in zeer goede staat H.: 57cm. (mooie patina)

J. Sterenberg
Resultaat: 300 EUR

Johan Sterenberg (St. Anne 1920 - 2002 Marum), bronzen damesportret van een jongen op marmeren sokkel (groene patina) 48x22x28cm. Cond.: G

J. Sterenberg
Resultaat: 140 EUR

Johan Sterenberg (St. Anne 1920 - 2002 Marum), bronzen portret van een vrouw op marmeren sokkel (groene patina) 43x22x17cm. Cond.: G

Bronzen beeld, herdershonden
Startprijs 1.000 EUR

Groot bronzen figuur ca. 1900 van T. Cartier (Thomas Francois Cartier 1879 - 1943), voorstellende twee herdershonden in zeer goede staat met mooie patina 40x41x21cm.

Bronzen houtklover
Startprijs 1.500 EUR

Grote bronzen 19e eeuwse figuur, voorstellend een houtklover "pro Vitibus, Salon des Beaux Arts" van F. Rolard (Francois Rolard 1842-1912), mooie patina 65cm. Cond.: G

Bronzen beeldje
Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur ca. 1900, gesigneerd S. Kinsburger (Silvian Kinsburger 1855 - 1935). Voorstellend een meisje met druiven en wijnglas (marmeren sokkel is gelijmd). Brons is in goede staat met mooie pati...

Bronzen kunstwerk
Resultaat: 170 EUR

Zware oude bronzen wandplaquette ca. 1930, figuraal en met tekst "Jacob en de engel". Verso een etiket Fri Heil (Nederlandse beeldhouwster 1892 - 1983 Oosterbeek "Fri-Heil-Verver") 26x18x7cm. Cond.: G

Tiffany lamp
Startprijs 750 EUR

Tafellamp ca. 1910 in Art Nouveau stijl met vergulde bronzen voet, voorstellend 3 Griekse dames met glas-in-lood (Tiffany stijl) kap. Lamp is gemonteerd op eikenhouten voet 63xø39cm. Cond.: G

2 Beelden
Startprijs 480 EUR

Twee bronzen beelden ca. 1870 van Greil (Charles); 1x Faunesse Dansante en 1x Faune Dansant 36-37cm. Cond.: G

Beeld, Arabier
Startprijs 200 EUR

Groot antiek gietijzeren figuur van een Arabier met korf. Bronskleurig gepatineerd in goede staat 45cm.

Chinees beeld, 19e eeuw
Startprijs 190 EUR

Chinees houtgestoken figuur 18e-19e eeuw met originele polychromie in goede originele staat 52,5cm.

Schaal met paarden
Resultaat: 550 EUR

Grote Art Deco schaal van zwart marmer met twee bronzen paarden en koperen applicatie, "Ehrenpreis des Vereins Verliner Molkbs E.V. zur 43e Matviehausstellung 1930" in goede staat 17xø30cm.

Bronzen beeld
Startprijs 900 EUR

Bronzen 19e eeuws figuur van C. Marioton (Landius Marioton 1844 - 1919), voorstellend een boer met tamboerijn. Mooie patina in goede staat 44cm.

Bronzen plaquette
Resultaat: 160 EUR

Bronzen plaquette Johans Sternberg (Sint Annen 10920 - 2002 Marum), voorstellend vrouwelijk naakt met mooie originele patina 29x27x4cm. Cond.: G

Marmeren buste
Startprijs 120 EUR

Decoratieve wit marmeren buste met zwart marmeren voet 20e eeuw. Bovenrand zwart marmer beschadigd, 39cm. Cond.: R-G

4 Wandconsoles
Startprijs 950 EUR

Vier Zuid Duitse 18e eeuwse barok kerkelijke wandconsoles met handgestoken heilige figuren en originele polychromie in goede originele staat 53-58cm.

4 Gietijzeren beelden
Startprijs 100 EUR

Vier grote antieke gietijzeren kerkelijke figuren (wandapplicatie) 32-39cm. Cond.: R-G

Bronzen boedha
Startprijs 150 EUR

Oude bronzen boedha 2e helft 20e eeuw in goede staat 30x15x11cm.

Art Deco beeld
Resultaat: 120 EUR

Groot antiek Jugendstil beeld, voorstellend een vrouw met twee geitjes. gemonteerd op marmeren voet. Gesigneerd Uriana (compositie metaal) 25x55x12cm. Cond.: G