Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 zilveren beugels
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke Hollands zilveren tasbeugels (Één met extra binnenbeugel), jaarletter U: 1854, MT: Abraham Jans Westers - Nieuwe Pekela. Beiden 835/000, samen ca. 68gr. L.: 10cm. Cond.: G

Kam in houder
Geen vanafprijs

-

Diverse symphoniën
Geen vanafprijs

--

Divers glaswerk
Geen vanafprijs

Kavel oud glas/kristal: 1x grote waaierkristallen schaal, 2x klein kristallen schaaltje, 1x kristallen bonbonschaal, 2x kristallen facetgeslepen houders met lepels 10-25cm. en 1x grote waaierkristalle...

Keltisch muntje
Resultaat: 25 EUR

Antieke joodse bronzen munt met certificaat van echtheid ca. 40 voor Christus, Yehohanan Hyrcanus II. Gevonden in Jerusalem ø1,5cm. Cond.: G

Lot Blauw
Resultaat: 15 EUR

Lot sieraden met blauwe stenen. Bestaande uit een armband, een hanger met collier en een ring. Allen gemaakt uit witmetaal.

Ets, jachthoornblazer
Startprijs 10 EUR

Onduidelijk monogram ca. 1900, sepia op papier, jager met pijp en jachthond 20x16cm. Cond.: G

Ongesigneerd landschap met kerk
Resultaat: 10 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, landschap met kerktoren

Gerdi Jacobs
Startprijs 10 EUR

Gerdi Jacobs ( 1909 - 2001 Noorwegen), ets op papier, abstract landschap Cond.: G

2 Figuren, onduidelijk
Startprijs 10 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, Oostindische inkt op papier, twee figuren aan tafel 21x30cm. Cond.: G

Messing lampevoet
Startprijs 10 EUR

Oude messing lampenvoet 20e eeuw in goede staat 69cm.

Diverse miniaturen, tin
Resultaat: 10 EUR

-Kavel diverse oude tinnen miniaturen uit een verzameling in goede staat 2,5-7cm.

Album Verenigde Naties
Resultaat: 10 EUR

Postzegelalbum Verenigde Naties met ca. 200 verschillende zegels.

Album Tsjechoslowakije
Resultaat: 10 EUR

Postzegelalbum Tsjechoslowakije met ca. 750 verschillende zegels.

Zaanse klok
Resultaat: 18 EUR

Oude Sallander Warmink klok met maanstand, notenhouten kast en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw 1ketting ligt los 52x24x18cm.

Mokkaservies Bavaria
Startprijs 10 EUR

6-Persoons verguld mokka-servies van Bavaria Duitsland met "Lago di 'Garda" decor 20e eeuw in goede staat 6-21cm.

Chin. bord, 18e eeuw
Startprijs 10 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuw (gelijmd) met landschapsdecor ø22,8cm. Cond.: M

Slavenband, Esprit
Resultaat: 15 EUR

Slavenband zilver 925/000 merk Esprit. Platte slavenband, 7 mm, met aan de bovenzijde een scharnier. De armband is gematteerd. 60x53 mm ca 16.5 gr

Slavenbanden zilver
Resultaat: 15 EUR

Slavenband zilver 925/000 en drie zilveren 835/000 rinkelbanden. Slavenband met dop, breedte 7 mm, ø 62x53 en drie rinkelbanden, breedte 2 mm, ø 68 mm. totaal ca 29 gr

Zilveren portemonnee
Resultaat: 15 EUR

Zilveren maliënkolder beursje met 2e binnenvak, 800/000. Beugelbreedte 6.5cm., ca. 56gr., behoeft reparatie.

Set bedeltjes zilver
Resultaat: 15 EUR

Lot met 10 massieve zilveren bedels. Diverse bedels met beren. totaal ca 23.3 gr

Lot diverse sieraden
Resultaat: 45 EUR

Lot met diverse sieraden met o.a. oorhangers, hangers een collier en een armband.

Schilderij Diepeveen, koeien bij boom
Startprijs 15 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op papier, koeien bij hoge boom 36,5x25,5cm. Cond.: G