Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kyrillisch gesigneerd
Resultaat: 13.000 EUR

F. Kraykovskin? (Russische School ca. 1900, diverse etiketten verso), olieverf op linnen, landschap met huisje 64x43cm. Cond.: R

Rietveld bureau
Resultaat: 7.000 EUR

Origineel Gerrit Thomas Rietveld kratbureau (ontwerp 1933-1934), kratbureaus werden toendertijd verkocht door de Firma Metz en Co. onder weekendmeubelen en dienden door de koper zelf in elkaar gezet t...

Empire servies, zilver
Resultaat: 3.300 EUR

Bijzonder fraai groot zwaar zilveren Empire servies op rechthoekig tablet met handgrepen. Bestaande uit koffie- en theekan met scharnierend deksel, melkkan, suikerpot met deksel en roomkan. Grepen en ...

Kang Xi trekpotje
Resultaat: 3.300 EUR

Chinees porseleinen trekpot Kang Xi, gemerkt en rondom met landschapsdecor (visser in bootje), chipje binnenrand 11,5x16xø10cm. Cond.: G

Broodkast
Resultaat: 3.200 EUR

Uiterst zeldzame Gothische eikenhouten spinde (ca. 16e-17e eeuw) van eikenhout (dikte hout ca. 3cm.). Rondom gothische handgestoken panelen en smeedijzeren beslag op de deuren en lijsten. De spinde is...

Schilderij, G. de Laportille
Resultaat: 2.000 EUR

Gerard J. Portielje (1856 - 1929) en Kasparus Karssen (1810 - 1896), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 34x29cm. Cond.: G

Jachtklok, Schwarzwald
Resultaat: 2.000 EUR

Origineel groot Schwarzwald koekoek klokkenstel ca. 1870, zwaar uitgevoerd van hoge kwaliteit. Bevat snijwerk met vos, goudfazant met jongen en druivenranken. Tevens 2 kaarskandelaars met roofvogels (...

Koppel in kist, damast
Resultaat: 1.950 EUR

Koppel pistolen 19e eeuw met damasten loop en mahoniehout. Gegraveerd en met slaghoed-functie. geheel in mahoniehouten cassette met koperen kruithoorn, lopen gemerkt E.L.G. 8x41x26cm.

Antieke beker
Resultaat: 1.900 EUR

Antieke zilveren beker met bolvormig drijfwerk in voet en met graveerwerk in bovenstuk 835/000, ca. 128gr. 10xø8cm. Cond.: U.

Hoge blauwe vaas
Resultaat: 1.600 EUR

Prachtige hoge antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw, met rondom geishas in tuindecor. 43xø15cm., Cond.:G

2 Kang Xi schotels
Resultaat: 1.600 EUR

Twee prachtige zeldzame Chinees porseleinen Kang Xi schotels met jachtdecor (mannelijke en vrouwelijke jager met pijl en boog). Verso gesigneerd en verso met tulpendecor (1 minimale chip) ø20cm. Cond....

Yixing theepot, theeglazuur
Resultaat: 1.600 EUR

Oude Chinese keramieken Yixing theepot met theeglazuur. Mooie kwaliteit, gesigneerd 1e helft 20e eeuw (of ouder) 9x18xø10cm. Cond.: G

Witte kom met drakendecor
Resultaat: 1.350 EUR

Oude Chinees porseleinen witte kom met reliëf-drakendecor (gesigneerd), 1e helft 20e eeuw 6,5xø14cm. Cond.: G

Chatule
Resultaat: 1.300 EUR

Russisch zilveren chatule, gedeeltelijk vuurverguld met gevouwen kleed als opzetdeksel (84 zolotniks = 875/000), ca. 189gr., afmeting: 5,5x5,5x8,5cm. Cond.: U

Gestoken blaasbalg
Resultaat: 1.300 EUR

Uiterst zeldzame Italiaanse Renaissance houtgestoken blaasbalg ca. 1700 met bron. Voorstellingen van putti, cherubijnkop en fabelgezichten in goede staat 81x32x8cm.

Kabinet
Resultaat: 1.300 EUR

Hollands 18 eeuws Louis Quinze kabinet van mahoniefineer op eiken in originele ongerestaureerde staat met mooi snijwerk en medaillons. Bevat krimpnaden en fineerschades 240x190x65cm. Cond.: R

Schaal met draken
Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen schaal 19e-20e eeuw met drakendecor. Verso ook met drakendecor en gesigneerd. In goede staat 4,5xø26cm.

Koningscollier GG
Resultaat: 1.200 EUR

Collier GG 750 /000, koningsschakel. Zwaar vierkant koningscollier, breedte 4 mm, met groot karabijnslot. Lengte 50 cm ca 67 gr.

Ivoren okimono
Resultaat: 1.200 EUR

Zeldzame gesigneerde antieke ivoren okimono, voorstellend een lezende man met stok en tijger (prachtig gesneden). In zeer goede originele staat 23cm.

Twentse staartklok
Resultaat: 1.150 EUR

Zeldzame antieke Twentse kortstaart-klok met eiken kast, toegeschreven aan Johannes Meckeveldt ca. 1800. Bevat wekkerfunctie en met houtgesneden poppen. In goede staat 105x34x23cm.

Antiek kistje
Resultaat: 1.100 EUR

Gothische kist, 19e eeuw (of ouder). Houten kist met leder bekleed en restanten goudverf. Bronzen beslag, slot en sleutel. In goede staat 8,5x16x9cm.

Voorraadpotje, 18e eeuw
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen 18e-19e eeuws voorraad potje met rondom decor van figuren en een rots. Chip van deksel binnenrand, 9xø7cm. Cond.: R-G

Choker diamant
Resultaat: 1.000 EUR

Choker GG 750/000 met diamant. Breed ovaal gourmetcollier, 6.4 mm, met in het midden en grote diamant, ø 6.1 mm, gezet in een grote ronde zetting met aan weerszijden bij de verbinding met het collier ...

Kromzwaard
Resultaat: 1.000 EUR

Antiek Arabisch kromzwaard met echt zilveren bewerkte schede, ivoren heft en zilveren montuur ca. 1900, in goede originele staat

Kabinet
Resultaat: 950 EUR

Groot 18e eeuws Louis Quinze kabinet met antiek bronzen beslag. Notenhoutfineer op eiken. Oude restauraties in redelijke staat. Geheel staand op klauwpoten 260x200x67cm. Cond.: G

Boullle klokje
Resultaat: 900 EUR

Franse Boulle pendule met rood schildpad ca. 1850, gesigneerd H. Luppens Paris. bevat 8-daags uurwerk en halfuurslag (bronzen ornamentuur). In zeer goede originele staat 32x19x12cm.

Vitrinekast
Resultaat: 875 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniefineer vitrinekast met mooi snijwerk, putti en rocailles. Twee lades en bronzen beslag (1 hengsel mist en 2 stukjes lijst missen). Verder in goede originele staat en kast i...

Vitrinekast
Resultaat: 800 EUR

Grote 18e eeuwse Franse kersenhouten vitrinekast. Oudere restauratie wormgaatjes (niet actief). Twee-delig met 2 deuren onder en 2 glasdeuren boven 235x195x50cm. Cond.: R-G

2 Chinese schotels
Resultaat: 800 EUR

Twee zeldzame Chinees porseleinen schotels 17e-18e eeuw met Chinese dansende familie bij een huis, verso gesigneerd. Tevens decor op achterkant, minimale randschade ø21,3cm. Cond.: G

Zilveren dienblad
Resultaat: 700 EUR

Prachtige zeer gaaf Hollands zilveren dienblad op vier bolpoten met opengewerkte rand en parelrand, 2e gehalte grootkeur, jaarletter B: 1911, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 1880gr. 50x37c...

Constant Artz
Resultaat: 700 EUR

Constant Artz (Parijs 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel, vier eenden aan de waterkant 24x19cm. Cond.: G

Album zilveren munten
Resultaat: 700 EUR

Album met 21 bladen Nederlandse munten waaronder: zilveren Juliana series 10x 1G 1954-1967 en 7x 2,5G 1959-1966, tevens 3x nikkel (2x 1G en 1x 2,5G 1979. Cond.: ZFR-PR

Kang Xi theebus
Resultaat: 700 EUR

Kang Xi porseleinen 18e eeuwse theebus met zilveren afsluiting, rondom met geisha en bloemvaasdecor. Chinees teken op de bodem (chip van bodemrand) 18,5xø7cm. Cond.: R-G

Nefriet collier 5 rij
Resultaat: 650 EUR

Collier Nefriet, 5 rij met GG 585/000 antieke sluiting. Een collier met 5 rijen gefacetteerde Nefrietkralen, ø 6.3 mm, met antieke ronde 19e eeuwse sluiting,ø 36.4 mm. De sluiting is bewerkt met grein...

Schilderij, schepen
Resultaat: 650 EUR

Edmund Ernest Kosmowski ( Russische School 1900 - 1985), , olieverf op linnen, zeilboten in een baai 24x33cm. Cond.: G

Chinese bronzen kruik
Resultaat: 650 EUR

Zeldzame antieke chinese bronzen bewerkte kruik met teksten, signatuur en floraal decor. In goede originele staat. 9.5xø19cm.

Vuurvergulde klok
Resultaat: 650 EUR

Grote 19e eeuwse vuurvergulde Franse pendule ca. 1850, voorstellend een Griekse vrouw met spoorweg-gereedschap en locomotief bij de voeten. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 40x63x1...

2 Vierkante vazen
Resultaat: 650 EUR

Twee Chinees porseleinen vierkante vazen met rondom teksten en decor van goudkleur en landschappen, gesigneerd 1e helft 20e eeuw 29x11x11cm. Cond.: G

Zilveren servies
Resultaat: 600 EUR

Mooi zeer compleet antiek Hollands zilveren theeservies: trekpotje, suikerbak, roomkan, lepelvaas, afsluitbare theebus en comfoor op drie pootjes. Gelobt met opengewerkte parelrand, 2e gehalte grootke...

Engelse staande klok
Resultaat: 600 EUR

Engelse 19e eeuwse staande klok met scheepjesmechaniek, 8-daags uurwerk met seconden- en dagaanduiding. Prachtige gave beschilderde wijzerplaat met mooie gave kast (mahoniefineer en bandintarsie). S. ...

Biedermeier bank
Resultaat: 600 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehout fineer Empire bank ca. 1830 met velours stoffering in goede staat 95x67x210cm.

2 Ivoren beelden
Resultaat: 600 EUR

Twee grote zware antiek ivoren bustes, voorstellend een man en een vrouw met aparte haardracht (Afrika) 31xø10cm. In zeer goede staat.

H. Schouten, koeien-hoedster
Resultaat: 585 EUR

Henry Schouten, olieverf op linnen, koeien met boerin in de regen 60x40cm. Cond.: G

Gouden Omega horloge
Resultaat: 580 EUR

Zeer fraai Omega horloge GG 585/000. Mooi dameshorloge met vierhoekige langwerpige kast met vaste verlopende milanese band. Grootte uurwerk 19x21mm. Lengte 17 cm ca 45.2 gr

Bijbel, J. Jacobs 1800
Resultaat: 575 EUR

Antieke Hollandse bijbel uit 1800, Het Nieuwe testament, goud op snee, met dubbele zilveren sloten en hoekstukken, gesigneerd: Johan Jacobs. 15.5x10x5cm., Cond.:G

A.C. van Noort
Resultaat: 575 EUR

Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 55x45cm. Cond.: G

Horloge in cello
Resultaat: 550 EUR

Zilveren cello, als behuizing voor horloge, met ingemonteerd pillendoosje waarvan het deksel is versierd met adelaar en kroon 900/000 (Oostenrijkse/Hongaarse periode) 19x7cm. Cond.: G

Armband + Collier, bloedk.
Resultaat: 550 EUR

Collier en armband met bloedkoralen. bloedkoralen met tonmodel, wat verlopend, 5.8x6.5- 7.8x9.6 mm. collier 76 cm armband 20 cm. Totaal ca 77 gr

Hendrik Schaap
Resultaat: 550 EUR

H. Schaap (toegeschreven aan Hendrik Schaap 1878 - 1955), olieverf op paneel, stadsgezicht met vele figuren, oldtimer en koets 30x40cm. Cond.: G

2 Kang Xi schotels
Resultaat: 550 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels Kang Xi met geschulpte rand, floraal decor voorkant en tulpendecor achterkant (gesigneerd), 1 minimale chip ø20cm. Cond.: G

Gedreven trekpotje
Resultaat: 500 EUR

Rondom bewerkt Hollands zilveren trekpot met zeemeermin schenktuit, Z2 keur 835/000, ca. 374gr. 17x17xø11cm. Cond.: U

Schilderij, Lieste
Resultaat: 500 EUR

Cornelis Lieste ( 1817 - 1861), olieverf op paneel, wandelaar in landschap bij avondlicht 28x21cm. Cond.: G

Zaanse klok
Resultaat: 500 EUR

Zeer grote oude Zaanse klok met wortelnoten kast en zwaar bronzen uurwerk. Slagwerk met drie hamers op twee bellen (ook wekkerfunctie). Grote peervormige bronzen gewichten en bronzen armaturen (4-gewi...

Houten engel
Resultaat: 500 EUR

Grote 19e eeuwse houtgestoken engel met originele beschildering in goede originele staat 87cm.

Blauw/witte kom, Ming stijl
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse kom (Ming stijl). Gesigneerd en rondom met decor van figuren in landschap (o.a. figuur op vliegend tapijt) 10,3xø20,4cm. Cond.: G

Zilveren dienblad
Resultaat: 480 EUR

Groot ovaal zilveren dienblad in prima conditie 830/000, voorzien van oud belastingstempel "V" ca. 1.575gr. 47x39cm. Cond.: U

Oorkonde vrijmetselaar, scepter
Resultaat: 480 EUR

Oude vrijmetselaars schakelketting "Nemo Mortilium Omnibu Horis Sapit", bestaande uit diverse schakels "No. 3022 Crovenor Lodge" in goede staat 60x27cm.

A.C. van Noort
Resultaat: 475 EUR

Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 40x30cm. Cond.: G

Pietro Armati, Italiaans berglandschap
Resultaat: 475 EUR

Pietro Armati (Endine 1898 - 1976 Solbiate), olieverf op paneel, Italiaans berglandschap met dorp 96x50cm. Cond.: G

Tuibeeld, vrouw
Resultaat: 475 EUR

Groot antiek gegoten zandsteen tuinbeeld, voorstellend een Griekse godin met amfora en losse kelk, 19e eeuw. Lichte beschadigingen 161cm. Cond.: R-G

Kang Xi kop en schotels
Resultaat: 475 EUR

Vier zeldzame antieke Chinees porseleinen kop en schotels 18e eeuw Kang Xi, gesigneerd. Rondom geisha en landschappen en coulissendecor (binnenin de kom is een geisha te zien): 4x kopjes gaaf (1x geli...

Ring WG 2 diamanten
Resultaat: 450 EUR

Ring WG, 750/000, met twee diamanten. Fijn ring art deco stijl met 2 grote diamanten, ca 0.50 crt per stuk, met strakke WG gladomzetting. ca 3,2 gr. ø 59. Een steen is iets beschadigd

Zilveren dienblad
Resultaat: 450 EUR

Rechthoekig zilveren dienblad met geornamenteerde rand 835/000 grootkeur, jaarletter B: 1936. MT: zilverfabriek Voorschoten. ca. 1475gr. 43x33cm. Cond.: U

Gustav de Smet
Resultaat: 450 EUR

Gustav de Smet (Gent 1877 - 1943 Deurle), olieverf op linnen, titel Amsterdam (verso) 40x30cm. (kleine restauratie) Cond.: G

Schilderij, Westermann
Resultaat: 450 EUR

Gerhardus Bernardus Josephus Westermann (Leeuwarden 1880 - Musea), olieverf op paneel, paarden in galop 97x47cm. Cond.: G

Haan comtoise
Resultaat: 450 EUR

Franse comtoise, model haantje, met dubbele hamer op bel ca. 1800. Spillegang, klootjesslinger, metalen bok en gewichten. Houten met koperen gewichtsspoelen. Lichte cracele in wijzerplaat 41x15x20cm. ...

Mahonie penantkastje
Resultaat: 450 EUR

Prachtige vroeg 19e eeuwse mahonie fineer op eiken penantkast ca. 1830. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in goede staat 92x104x45cm.

Perzisch kleed
Resultaat: 450 EUR

Oud Perzisch fijngeknoopt tapijt met gedetailleerd vogel- en bloemendecor (veelkleurig) in goede staat 220x140cm.

Kang Xi trekpot
Resultaat: 450 EUR

Zeldzaam Kang Xi dekselpotje met oor 17e-18e eeuw met rondom voorstellingen met figuren in coulissen. Bij de bovenrand zit een sleuf voor lepeltje of iets anders. Geheel origineel en zonder beschadigi...

Schaal, Ming stijl
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse schotel met floraal decor en blauw geglazuurde achterkant (Ming stijl), ongemerkt en met geschulpte rand in zeer goede staat ø24,5cm.

Kist, smeedijzeren beslag
Resultaat: 440 EUR

Aparte eikenhouten kist, rondom met smeedijzer beslagen en met 2 handvaten. 18e Eeuw of ouder met origineel slot (roodkleurig) 22x30x48cm. Cond.: G

2x Broches
Resultaat: 425 EUR

Broches GG 585/000 met diamant en grote edelsteen. Ovaal broche met in het midden een citrien, versierd met een opengewerkte rand met zilver, ø 22x25mm en een steekbroche met oranje/bruine kwarts. De ...

Ingelegde secretaire
Resultaat: 425 EUR

Zeer rijk bewerkte gefineerde kast met intarsia, bronzen beslag en lijstenwerk. Geslepen glas met links en rechts een vitrine-gedeelte. Middenboven met bovenlades achter de deur en middenonder met 2 l...

Boedha met stempel
Resultaat: 425 EUR

Antieke gestempelde Chinese bronzen boedha (gesigneerd) 18e-19e eeuw in goede staat 15x7x6cm.

Divers Chin. porselein
Resultaat: 425 EUR

Drie delen oud/antiek Chinees porselein 18e-19e eeuw o.a: 2 zeskantige vaasjes met geisha- en bloemvaasdecor 18e eeuw en 1x miniatuur knobbelvaasje met floraal decor ca. 1900 6-10cm. (tuit gelijmd) Co...

Zilveren schaal
Resultaat: 420 EUR

Prachtige ovale zilveren mand, ajourgezaagd en rondom versierd met guirlandes en ramskoppen, voorzien van twee hengselringen. Geheel staand op vier palmetpoten, Hollands 2e gehalte zilver, ca. 665gr. ...

Stähly
Resultaat: 420 EUR

Gottfried Stähly-Rychen ( 1817 -1914 (Hubert Sattler) Duitse School, olieverf op linnen, bergachtig landschap met geitenhoeders 59x73cm. Cond.: R

Schilderij klok
Resultaat: 420 EUR

Schilderij klok ca. 1870 met handgeschilderde voorstelling van kerk in landschap met figuren (olieverf op linnen achter glas). Zwaar bronzen uurwerk met grote opdraaibussen, 8-daags uurwerk (of langer...

Zilveren koffiepot
Resultaat: 410 EUR

Grote zilveren koffiepot met houten greep, versierd met ramskoppen en bekroond met adelaar en doorlopende handversieringen (klein deukje) 28xø16cm.

Armband 3-rij bloedkoraal
Resultaat: 400 EUR

Drie strengs bloedkoralen armband met GG 585/000 ovale sluiting met ovale bloedkoraal en mooie GG eindstukken. Lengte 19 cm

Schilderij, E.H. Sadé
Resultaat: 400 EUR

Togeschreven aan Philip L.J.F. Sadee ( 1837 - 1904 Den Haag), olieverf op papier op paneel, handwerkend meisje 20,5x24cm. Cond.: G

Gouden 100 Dollar Canada
Resultaat: 400 EUR

Gouden munt van 100 Dollar 1979 Canada met rand (KM.126), munt 22kt. ca. 17gr. en rand 14kt. ca. 2,2gr.

3-Delige marm. glaspendule
Resultaat: 400 EUR

Prachtige grote marmeren met bronzen glaspendule met kuikslinger , bronzen leeuwen en Corinthische zuilen mer armaturen ca. 1870, Empire 2e periode met 2 dekselcoupes in goede staat 46x35x17cm.

Friese staartklok, dubbele kap
Resultaat: 400 EUR

Grote 19e eeuwse Friese staartklok met dubbele kap en geschilderde panelen. Mooie meerkrab gekleurde eikenhouten kast met gave beschilderde wijzerplaat. Uurwerk met wekkerfunctie en halfuurslag. Prach...

Commode, bamboestijl
Resultaat: 400 EUR

Amerikaans grenen bamboe-stijl commode ca. 1900 met marmeren blad en 3 lades. In goede originele staat 90x50x105cm.

Glas in lood raam
Resultaat: 400 EUR

Prachtig groot oud gebrandschilderd glas-in-lood raam met decor van scheepvaart in 17e eeuwse stijl 98x98cm. Cond.: G

Bloedkoralen collier
Resultaat: 380 EUR

Collier van bloedkoralen met GG 585/000 sluiting. Collier van ronde bloedkoralen, ø 4.2 mm, 4 rijen, bevestigd aan een strak langwerpig GG sluiting met 3 bloedkoralen. ca 53 gr Lengte 41 cm

Broche met diamant
Resultaat: 380 EUR

Broche GG/WG met diamant. Fijne staafbroche met in het midden drie briljanten en aan beide randen 2 briljanten in losse zetkastjes. Tussen deze stenen door loopt een golf van goud, gerhodineerd, met d...

2 Zwarte tafelstukken
Resultaat: 380 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen coupes met zwart marmer ca. 1850 (minimale chips marmeren sokkel) 37xø26cm. Cond.: R-G

Yixing trekpotje
Resultaat: 380 EUR

Oud Chinees Yixing trekpotje (8 kantig) met Foohond op het deksel (stukje weg) 1e helft 20e eeuw (of ouder) 13x19x12,5cm. Cond.: R

Mahonie schrijfkist
Resultaat: 375 EUR

Bijzondere 19e eeuwse reis-schrijfkist, gemerkt C en R patent. Opbergsysteem voor notulen met lakstempel. Bevat inktpotten, koperen doppen, uitklapbaar schrijfgedeelte met kelde en necessaire. Prachti...

Yixing trekpotje
Resultaat: 375 EUR

Oude Chinese Yixing theepot in de vorm van een boomstam. Gemerkt en met decor van bloesem 1e helft 20e eeuw (of ouder) 10x10x19,58cm. Cond.: G

Collier GG bloedkoraal
Resultaat: 360 EUR

Choker GG 585/000 met bloedkoraal. Jasseroncollier, breedte 1.8 mm, met in het midden drie ovaal bewerkte zetranden, 2x 16x12 mm, 1x 14x19 mm met in het midden een bloedkoraal. In het midden tussen de...

Appel, gezicht
Resultaat: 360 EUR

Grote houten sculptuur, beschilderd en gesigneerd Appel 2e helft 20e eeuw in goede staat 90x64x18cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 360 EUR

Prachtige 19e eeuwse eiken Friese staartklok met bruidskrans, maanstand en wekkerfunctie. In zeer goede originele staat 150x41x22cm.

Kang Xi kop en schotels (12x)
Resultaat: 360 EUR

Twaalf bij elkaar horende Chinees porseleinen kop & schotels 18e eeuw, Kang Xi. Decor van gedetailleerde landschappen en floraal decor in coullissen, verso gesigneerd. 3x kopje gaaf, 2x kopje haarlijn...