21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

Kyrillisch gesigneerd 1055
Kyrillisch gesigneerd

13.000 EUR

Rietveld bureau 4000
Rietveld bureau

7.000 EUR

Empire servies, zilver 1
Empire servies, zilver

3.300 EUR

Kang Xi trekpotje 6033
Kang Xi trekpotje

3.300 EUR

Broodkast 4001
Broodkast

3.200 EUR

Schilderij, G. de Laportille 1006
Schilderij, G. de Laportille

2.000 EUR

Jachtklok, Schwarzwald 3502
Jachtklok, Schwarzwald

2.000 EUR

Koppel in kist, damast 2015
Koppel in kist, damast

1.950 EUR

Antieke beker 4
Antieke beker

1.900 EUR

Hoge blauwe vaas 6009
Hoge blauwe vaas

1.600 EUR

2 Kang Xi schotels 6027
2 Kang Xi schotels

1.600 EUR

Yixing theepot, theeglazuur 6442
Yixing theepot, theeglazuur

1.600 EUR

Witte kom met drakendecor 6319
Witte kom met drakendecor

1.350 EUR

Chatule 43
Chatule

1.300 EUR

Gestoken blaasbalg 2014
Gestoken blaasbalg

1.300 EUR

Kabinet 4020
Kabinet

1.300 EUR

Schaal met draken 6044
Schaal met draken

1.300 EUR

Koningscollier GG 379
Koningscollier GG

1.200 EUR

Ivoren okimono 5821
Ivoren okimono

1.200 EUR

Twentse staartklok 3500
Twentse staartklok

1.150 EUR

Antiek kistje 2066
Antiek kistje

1.100 EUR

Voorraadpotje, 18e eeuw 6310
Voorraadpotje, 18e eeuw

1.100 EUR

Choker diamant 331
Choker diamant

1.000 EUR

Kromzwaard 2013
Kromzwaard

1.000 EUR