Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Jachtklok, Schwarzwald
Resultaat: 2.000 EUR

Origineel groot Schwarzwald koekoek klokkenstel ca. 1870, zwaar uitgevoerd van hoge kwaliteit. Bevat snijwerk met vos, goudfazant met jongen en druivenranken. Tevens 2 kaarskandelaars met roofvogels (...

Twentse staartklok
Resultaat: 1.150 EUR

Zeldzame antieke Twentse kortstaart-klok met eiken kast, toegeschreven aan Johannes Meckeveldt ca. 1800. Bevat wekkerfunctie en met houtgesneden poppen. In goede staat 105x34x23cm.

Boullle klokje
Resultaat: 900 EUR

Franse Boulle pendule met rood schildpad ca. 1850, gesigneerd H. Luppens Paris. bevat 8-daags uurwerk en halfuurslag (bronzen ornamentuur). In zeer goede originele staat 32x19x12cm.

Vuurvergulde klok
Resultaat: 650 EUR

Grote 19e eeuwse vuurvergulde Franse pendule ca. 1850, voorstellend een Griekse vrouw met spoorweg-gereedschap en locomotief bij de voeten. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 40x63x1...

Engelse staande klok
Resultaat: 600 EUR

Engelse 19e eeuwse staande klok met scheepjesmechaniek, 8-daags uurwerk met seconden- en dagaanduiding. Prachtige gave beschilderde wijzerplaat met mooie gave kast (mahoniefineer en bandintarsie). S. ...

Zaanse klok
Resultaat: 500 EUR

Zeer grote oude Zaanse klok met wortelnoten kast en zwaar bronzen uurwerk. Slagwerk met drie hamers op twee bellen (ook wekkerfunctie). Grote peervormige bronzen gewichten en bronzen armaturen (4-gewi...

Haan comtoise
Resultaat: 450 EUR

Franse comtoise, model haantje, met dubbele hamer op bel ca. 1800. Spillegang, klootjesslinger, metalen bok en gewichten. Houten met koperen gewichtsspoelen. Lichte cracele in wijzerplaat 41x15x20cm. ...

Schilderij klok
Resultaat: 420 EUR

Schilderij klok ca. 1870 met handgeschilderde voorstelling van kerk in landschap met figuren (olieverf op linnen achter glas). Zwaar bronzen uurwerk met grote opdraaibussen, 8-daags uurwerk (of langer...

3-Delige marm. glaspendule
Resultaat: 400 EUR

Prachtige grote marmeren met bronzen glaspendule met kuikslinger , bronzen leeuwen en Corinthische zuilen mer armaturen ca. 1870, Empire 2e periode met 2 dekselcoupes in goede staat 46x35x17cm.

Friese staartklok, dubbele kap
Resultaat: 400 EUR

Grote 19e eeuwse Friese staartklok met dubbele kap en geschilderde panelen. Mooie meerkrab gekleurde eikenhouten kast met gave beschilderde wijzerplaat. Uurwerk met wekkerfunctie en halfuurslag. Prach...

Friese staartklok
Resultaat: 360 EUR

Prachtige 19e eeuwse eiken Friese staartklok met bruidskrans, maanstand en wekkerfunctie. In zeer goede originele staat 150x41x22cm.

Staartklok, dubbele kap
Resultaat: 325 EUR

Grote 19e eeuwse Friese staartklok met dubbele kap, wijzerplaat met bruidskrans en goede originele beschildering. Uurwerk met wekkerfunctie 160x45x25cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 250 EUR

Prachtige 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok. Brede uitvoering, prachtige originele wijzerplaat met maanstand en datumaanduiding (kwartierslag). Mooie patina in goede staat (poppen nie...

Stoelklok
Resultaat: 240 EUR

Prachtige Hollandse 19e eeuwse stoelklok met bronzen meerminnen. kroon en eiken handgestoken trompet-spelende meerminnen. Handbeschilderde wijzerplaat en uurwerk met wekkerfunctie. Met 3 messing peerv...

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 220 EUR

Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met 8-daags uurwerk en halfuurslag met touwtjesslinger ca. 1840. Vergulding is iets sleets aan de voorzijde, verder in goede originele staat 38x27x8cm. Cond.: ...

Friese staartklok
Resultaat: 220 EUR

Friese staartklok 19e eeuw met maanstand, wekker en datumaanduiding. Goede originele beschildering en in zeer goede originele staat 140x34x23cm.

Engelse staande klok
Resultaat: 220 EUR

Engelse staande klok 19e eeuw met eikenhouten en mahoniehouten kast (oudere restauratie). 1-Dags uurwerk en mooie gave beschilderde wijzerplaat met rozendecor en figuur in landschap. Gesigneerd Pretty...

Vuurvergulde bronzen pendule
Resultaat: 210 EUR

Kleine Franse vuurvergulde pendule ca. 1860 met veerslinger en halfuurslag (prachtige vergulding) in uitstekende staat 30x23x12cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 200 EUR

Antieke Hollandse Friese staartklok met wekkerfunctie en originele poppen (originele patina) 135x40x22cm. Cond.: G

Kolompendule
Resultaat: 200 EUR

Franse pallisanderhouten fineer 19e eeuwse kolompendule met intarsia in goede originele staat. Origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag 42x13x22cm.

Reiswekker
Resultaat: 200 EUR

Zware messing reiswekker ca. 1900 met bel, emaille wijzerplaat , decentrale secondenaanduiding en geslepen glas in goede staat 12,5x8x6cm.

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 200 EUR

Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1870 met edelman en 8-daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger in zeer goede staat 39x25x10cm.

Vergulde pendule, strijdwagen
Resultaat: 200 EUR

Italiaanse bronzen strijdwagen klok 2e helft 20e eeuw staand op houten plateau en bronzen pootjes in zeer goede staat 33x34x14cm.

Friese staartklok
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse Friese eikenhouten burgermeester staartklok met wekkerfunctie, volle zwarte zuilen en spiegels in zeer goede staat (Glaasjes zijkant kapot) 150x42x20cm.