Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Blikken auto
Resultaat: 300 EUR

Grote oude Japanse blikken Buick ca. 1950, gemerkt Ichiko Pu Japan. Compleet, nietbedeukt , wel bespeeld 44x17x11,5cm. Cond.: R

Gebr. Heubach 7603
Resultaat: 270 EUR

Pop van Gebr. Heubach, gemerkt Heubach 6 Germany 7603. Biscuit porseleinen hoofdje met blauw-grijs geschilderde ogen en gemodelleerd haar. Composiet geleed Toddlerlijf (11 geledingen) met gelede hande...

Chiffoniere
Resultaat: 234 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten miniatuur chiffoniere (H.: 58cm.), compleet met koperen beslag en recentelijk gerestaureerd. In goede staat 58x41,5x19cm.

Handwerck 109-11
Resultaat: 200 EUR

Handwerck pop, gemerkt op hoofd 109-11 H 2.1/2. Porseleinen (vast) hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, helderblauwe slaapogen en blonde pruik. Lijfje met 11 geledingen, gelede handjes met roodoml...

Diverse treinen
Resultaat: 150 EUR

Groot kavel Duitse speelgoed-treinen, hoofdzakelijk Märklin: 16x locs, wagons, blikken rails en trafo. Tevens een extra Trix trafo en Fleischmann trafo ca. 1960 Cond.: R-G

Handwerck 109-11
Resultaat: 150 EUR

Handwerck pop, gemerkt op hoofd 109-11 Germany 2 1/2. Biscuit (vastgeplakt op lijf) hoofd met open mond, 4 boventandjes en oorbelletjes. Donkerblond haar met bruine slaapogen. Composiet lijf (11 geled...

Heinrich Handwerck, Walküse
Resultaat: 150 EUR

Heinrich Handwerck pop, gemerkt op hoofd 8 Walküse Germany. Biscuit porseleinen hoofd met gaatjes in de oren, open mond en 4 boventandjes. Blauwe slaapogen en roodbruine pruik. Composiet lichaam (11 g...

Heinrich Handwerck
Resultaat: 150 EUR

Heinrich Handwerck pop, gemerkt (mal) 79 (maat) 10 Germany. Biscuit hoofd met gaatjes in de oren, open mondje, 2 boventandjes, blauwe slaapogen en blond haar. Lijfje van hout? (11 geledingen) met loss...

Louis Wolf en Co.
Resultaat: 150 EUR

Oude Duitse pop, gemerkt Louis Wolf en Co nr. 152/5. Porseleinen hoofd met slaapogen, open mond en 2 tandjes. Babylichaam H.: 36cm. Cond.: G

Karl Hartman pop
Resultaat: 125 EUR

Karl Hartman pop, gemerkt 2/0/½. Biscuit hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, bruine glazen ogen, bruine harenwimpers en blonde lange pruik. Composiet lichaam (11 geledingen) met losse polsjes . B...

Pop, Heubach
Resultaat: 125 EUR

Oude Duitse Heubach Koppelsdorf porseleinen pop nr. 342.S ca. 1930. Origineel papier mache lichaam. Hoofdje met slaapogen en beweegbare tong. In goede originele staat 45cm.

Poppenwagen + toebehoren
Resultaat: 120 EUR

Oude blikken Märklin poppenwagen en pop in originele doos uit 1996. Onbespeeld (jubileumsuitgave) 50x15x38cm. Cond.: G

Model Starfighter
Resultaat: 100 EUR

Oud Hollands bureaumodel van een Starfighter (gemaakt van gehakt hout) ca. 1970. 25x50x32cm. Cond.: G

Armand Marseille 1894 A.M.
Resultaat: 100 EUR

Oude Duitse pop, gemerkt Armand MArseille 1894 / 2 Dep. Porseleinen hoofd met vaste ogen, open mond en 4 tandjes. Origineel geleed lichaam S.F.B.J. H.: 43cm. Cond.: G

2x Kathe Kruse (Antje, Doris)
Resultaat: 85 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Antje 1975-1976 (24cm.) en 1x Doris 1983-1984 (25cm.) Cond.: G

Diverse oude poppen
Resultaat: 80 EUR

Kavel van 19 oude poppen 20e eeuw o.a: celluloid, papier machee, kunstof etc. 40-80cm. Cond.: R-G

2x Kathe Kruse (Wiggi, Fritzi)
Resultaat: 80 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Wiggi (23cm.) en 1x Fritzi 1986 (27cm.) Cond.: G

Armand Marseille
Resultaat: 80 EUR

Armand Marseille pop, gemerkt A.M. (waarschijnlijk ook 351). Biscuit hoofdje met open mondje, 2 ondertandjes, bruine glazen slaapogen en gemodelleerd haar. Composiet babylijf en ledematen met vaste ge...

Kato 10-328 eurostar 4-car set
Resultaat: 80 EUR

Kato 10-328 eurostar 4-car set, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.

2x Kathe Kruse (Ulli, Oskar)
Resultaat: 75 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Ulli 1983-1984 (24cm.) en 1x Oscar 1983-1984 (26cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Rike, Mareile)
Resultaat: 75 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Rike 1981 (25cm.) en 1x Mareike 1983-1984 (25cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Sarali, Gudrun)
Resultaat: 75 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Sarali 1986 (25cm.) en 1x Gudrun 80-er jaren (25cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Bastel, Felix)
Resultaat: 75 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Bastel 1983 en 1x Felix 1987 Cond.: G 23-25cm.

2x Kathe Kruse (Jettchen, Paulchen)
Resultaat: 75 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Jettchen en 1x Paulchen 1986 (25cm.) Cond.: G