Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verzameling kaarten NL
Resultaat: 220 EUR

Verzameling Nederlandse postkaarten, ca. 230 stuks Cond.: R-G

Verzameling kaarten NL
Resultaat: 220 EUR

Verzameling Nederlandse postkaarten, ca. 285 stuks Cond.: R-G

Album met 350 kaarten
Resultaat: 200 EUR

Oud rood album met meer dan 350 kaarten van Nederland en enkele Duitse wenskaarten.

4 Hubers kaarten
Resultaat: 150 EUR

Kavel van vier Hubers kaarten: 1x militairen bij trein op station, 1x paarden op de markt, 1x mensen op markt/veemarkt en 1x marskramer op straat

4 Hubers kaarten
Resultaat: 150 EUR

Kavel van vier Hubers kaarten: 1x vier mensen bij fornuispot, 1x vrouw bij huis met 2 manden, 1x militairen bij trein en 1x militairen in het station met kerstbomen.

15 Ongeopende jaarsets
Resultaat: 100 EUR

Kavel met 15 ongeopende complete jaarsets, Nederland postfris 1991 t/m 2001 + 2002 en 2003postfrisse combinaties. Deels frankeergeldige eurowaarden.

48 Kaarten Hengelo
Resultaat: 75 EUR

Kavel met 48 diverse kaarten Hengelo. Cond.: R-G

Album, 1e Dags enveloppen
Resultaat: 60 EUR

DAVO album met honderden Eerste Dags enveloppen Ned. Antillen 1975 t/m 1997, tevens een doosje diverse Eerste Dags enveloppen.

Album diversen
Resultaat: 35 EUR

Insteekmap met ca. 160 diverse postkaarten 1e helft 20e eeuw Cond.: G

Doosje, ca. 200 kaarten
Resultaat: 30 EUR

Kavel met ca. 200 diverse ansichtkaarten Nederland en buitenland

Verzameling postkaarten
Resultaat: 30 EUR

Verzameling oude postkaarten (Holland, Duitsland etc.), vooroorlogs in boek 6x12x19cm. Cond.: G

Album Postzegelboekjes NL
Resultaat: 30 EUR

Album postzegelboekjes Nederland (combinaties)

Album Israël
Resultaat: 25 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van Israël met ca. 350 zegels, gestempeld en ongestempeld 31x23x1,5cm.. Cond.: R-G

5 Diverse stockboeken
Resultaat: 20 EUR

Vijf stockboeken met diverse landen, gestempeld en postfris waaronder Nieuw Guinea Untea postfris.

Album Nieuw Zeeland
Resultaat: 20 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van Nieuw Zeeland met ca. 700 zegels, hoofdzakelijk gestempeld 30,5x23,5x2,5cm. Cond.: R-G

Album, België
Resultaat: 20 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van België met ca. 1400 zegels, gestempeld en ongestempeld 30,5x23x2,5cm. Cond.: R-G

Album Zwitserland
Resultaat: 20 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van Zwitserland met ca. 800 zegels, gestempeld 31x22,5x1,5cm. Cond.: R-G

Album Vaticaan
Resultaat: 20 EUR

Postzegelalbum Vaticaan met ca. 350 verschillende zegels.

Album Griekenland / Kreta
Resultaat: 20 EUR

Postzegelalbum Griekenland / Kreta met ca. 850 verschillende zegels.

Album België
Resultaat: 15 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van België met ca. 800 zegels, gestempeld 30,5x23x2cm. Cond.: R-G

Album Joegoslavië / Albanië
Resultaat: 15 EUR

Postzegelalbum Joegoslavië / Albanië met ca. 500 verschillende zegels.

Album Verenigde Naties
Resultaat: 10 EUR

Postzegelalbum Verenigde Naties met ca. 200 verschillende zegels.

Album Tsjechoslowakije
Resultaat: 10 EUR

Postzegelalbum Tsjechoslowakije met ca. 750 verschillende zegels.