Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Glazen karaffenset
Resultaat: 100 EUR

Aparte oude groenglazen karaffenset ca. 1950 in goede staat 6-19cm.

Edzard Koning
Resultaat: 800 EUR

Edzard Willem Koning (Winschoten 1869 - 1954 Den Haag), oud Gronings poorthuisje

Zilveren spiegelei schep
Resultaat: 90 EUR

Zilveren spiegelei-schep met ronde bak (23x9,5cm.) met deels opstaande rand/steelaanzet Haags lofje en steel met parelrand. Voorzien van exportkeur, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten anno 1915, 8...

Lapponia armband
Resultaat: 90 EUR

Lapponia armband zilver 925/000. Armband met bekende Lapponia stijl met 6 schakels, breedte 13 mm.Lengte 18 cm 29.1 gr

Antiek pistool
Resultaat: 300 EUR

Antieke Amerikaanse Navi Colt (voor 1870) in goede originele staat 27cm.

Theekistje
Resultaat: 210 EUR

Prachtige antieke theekist met rondom intarsia van diverse houtsoorten ca. 1800 met origineel slot. Geheel in zeer goede staat 12x12x11cm.

Lot zilver
Resultaat: 40 EUR

Lot zilver 835/000 siereaden. Lot bestaande uit o.a. hangers met kleurstenen, 3 broches, medaillonhanger, choker markesiet een ring en een grote opengewerkte ronde hanger. Totaal ca 54.1 gr

Diverse zilveren sieraden
Resultaat: 20 EUR

Lot met diverse zilveren 835/000 sieraden. Bestaande uit een armband met een soort chatelaine, lengte 17 cm, en manchetknopen met een zeeuwse knop, ø 16.3 Totaal ca 18.15 gr

Hanger broche barnsteen
Resultaat: 70 EUR

Hanger en broche met barnsteen. Een hanger van een geslepen barnsteen, 26x46 mm en een double broche in de vorm van een tak met diverse barnstenen. Grootte 55x40 mm

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 35 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit o.a. 2 armbanden een broche en 3 ringen. Totaal ca 56 gr

Lot sieraden zilver
Resultaat: 45 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit o.a. twee armbanden, ringen broche en een vingerhoedje. totaal ca 93 gr

Divers bestek
Resultaat: 600 EUR

Zeer compleet 72-delige Duitse zilveren cassette bestaande uit: 12 tafelmessen, 12 dessertmessen, 12 tafellepels, 12 tafelvorken, 12 taartvorken en 12 koffielepels. Alles inclusief bijbehorende etuis....

Lot GG
Resultaat: 220 EUR

Lot GG 585/000 met o.a. 2 ringen, 2 armbanden en een collier met kleine parels. totaal ca 17.3 gr

Lot zilver paars
Resultaat: 30 EUR

Lot met zilveren sieraden met o.a. paarse stenen. Lot bestaande uit o.a. een appelhanger, een hanger met gele steen, 2 kettingen en een ring met paarse steen. diverse gehaltes ca 65 gr

Lot zilver broche hanger
Resultaat: 35 EUR

Lot met zilveren sieraden betaande uit o.a.broches, hangers met voorstellingen en manchetknopen. ca 78 gr

Ring GG zegelmodel
Resultaat: 150 EUR

Ring GG 585/000 met blauwlagensteen. Pinkring met in het midden een ovale blauw lagensteen, 11x8 mm, voorzien van een vrouwenwapen.ca 2.7 gr ø 48

Chinese siervaas
Resultaat: 700 EUR

Oude Chinese terracotta siervaas met druivenrankendecor en tekst. Gesigneerd op de bodem 35xø15cm. Cond.: G

3 Chinese kommen
Resultaat: 225 EUR

Drie Chinees porseleinen kommen: 1x groot Kang Xi (gemerkt) met figurendecor 9,5xø20,5cm. en 2x 17e-18e eeuwse Kang Xi kommen met floraal decor (beschadigd) 8xø15,7cm.

Celadon schotel
Resultaat: 290 EUR

Grote Chinese antieke celadon schotel met groen cracele glazuur en floraal decor 18e-19e eeuw 7xø43cm. Cond.: G

Schaaltje
Resultaat: 65 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws schaaltje, geschulpt met decor van landschappen. Waarschijnlijk onderschaaltje voor trekpot, in goede staat 9x10x1,5cm.

5 Delen speksteen
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinese spekstenen 6-delige figuur, voorstellend vier hoogwaardigheidsbekleders op rots ca. 1900 in goede staat 30x22x5cm.

35 Empire borden
Resultaat: 75 EUR

Kavel van 35 empire borden 19e eeuw met vergulding in goede staat ø20-ø23,5cm.

Fam Rose vaas
Resultaat: 850 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung siervaas met diverse decors en goud-decoratie 29cm.

2 Delen oud glas
Resultaat: 425 EUR

Twee delen oud glas ca. 1930: 1x grote bolvaas, gemerkt ( Serra....?) en 1x schenkkan, gemerkt R. 16-27cm. Cond.: G