Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

 

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1547 Resultaten
Kavel: 4208

Steinway vleugel

Resultaat: 10.000 EUR

Zeldzame Steinway and Sons vleugel, Overstrung Scale pat. Dec. 20.1859 - may 1872 New York. Acoustic Dowel pat. apr 1869 ornamental design post nov 1875 Tubular metallic action frame aug 18 1869 aug 1...


Kavel: 1042

Russische pastel, naakte vrouw

Resultaat: 7.000 EUR

Gesigneerd Z. Serebria Losta (Serebriakova) Marracech 1932, pastel op papier, halfnaakte liggende vrouw 50x70cm. Cond.: G


Kavel: 1087

Russisch portret

Resultaat: 5.000 EUR

Russische School 19e eeuw (onduidelijk gesigneerd, K. Canoba/Cauoba?), gemengde techniek op papier, damesportret 28x34cm. Cond.: G


Kavel: 6001

Klapmuts kom

Resultaat: 3.600 EUR

Zeldzame Chinese 17e eeuwse Kang Xi klapmuts kom (Ching Dynasty), fijn gedecoreerd met figurendecors rondom en binnenin. Gesigneerd en in uitstekende staat 9,8xø20,4cm.


Kavel: 3501

Staande klok, Amsterdams model

Resultaat: 2.300 EUR

Amsterdams staand horloge 18e eeuw met wortelnoten kast en eiken kap. maanstand, dagaanduiding, secondenaanduiding. Gesigneerd Benedictus del Campo (Amsterdam geb. 1700? - werkzaam ca. 1742). In onger...


Kavel: 4000

Mahonie kabinet

Resultaat: 2.250 EUR

Prachtig 18e eeuws Hollands mahoniehout fineer Louis Quinze kabinet ca. 1780 (eiken basis). In zeer goede ongerestaureerde originele staat 245x190x68cm.


Kavel: 2008

Barometer

Resultaat: 2.200 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse barometer ca. 1780 met notenhouten kast, messing capitellen en bandintarsia. Gesigneerd op tinnen plaat "A. Reballio Rotterdam" in goede originele staat 140cm.


Kavel: 5017

Groot bronzen beeld

Resultaat: 2.200 EUR

Zeer groot oud bronzen beeld, gesigneerd D'Angelo 20e eeuw in goede staat met mooie patina 177cm.


Kavel: 1109

Schilderij, branding

Resultaat: 1.900 EUR

Gesigneerd C. (Constantin) Westschiloff ?ca. 1930 ( 1877 - 1945 Russische School), olieverf op linnen, branding bij avond 110x70cm. Cond.: G


Kavel: 6041

Fam Rose kom Guang Xu

Resultaat: 1.900 EUR

Grote Chinees porseleinen familie roze kom ca. 1900. Verso gesigneerd met fijn geschilderd bloemendecor en groene binnenkant. Quang Xu in goede staat 9xø20cm.


Kavel: 6044

Penselenvaas

Resultaat: 1.800 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen penselenvaas in kang Xi stijl met rondom geschilderde fgiurendecors en tekens op de bodem. 16,7xø18,3cm.


Kavel: 6043

Penselenpot

Resultaat: 1.550 EUR

Grote oude Chinees porseleinen penselenpot Kang Xi. Gemerkt en rondom met figurendecor in goede staat 13,5xø18,5cm.


Kavel: 1021

Aquarel, Mesdag

Resultaat: 1.500 EUR

Hendrik Willem Mesdag (Groningen 1831 - 1915 Den Haag), aquarel op papier, Hollandse bomschuiten op zee 19,5x14cm. Cond.: G


Kavel: 6026

2 Kang Xi borden

Resultaat: 1.500 EUR

Twee zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met decor van figuren in interieur. Achterkant gesigneerd en met decor van landschappen. Vermoedelijk Ching Dynasty. Beide in goede staat ø2...


Kavel: 1002

Schilderij, vrouw met sigaret

Resultaat: 1.350 EUR

F. Krause 1911 (Duitse School), olieverf op linnen, liggend vrouwelijk naakt met sigaret Cond.: G


Kavel: 3503

Pendule met groot beeld

Resultaat: 1.300 EUR

Monumentale 19e eeuwse wit-marmeren Franse pendule met groot bronzen figuur, voorstellend een ruiter te paard met roofvogel. Gesigneerd Fratin. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag 89x51x23cm. Cond.:...


Kavel: 4009

2-Deurs porseleinkast

Resultaat: 1.300 EUR

Prachtige zeldzame 19e eeuwse eikenhout gestoken rococo-stijl vitrinekast met aan 4 zijden glas. Eikenhouten originele schappen en floraal decor met rocailles. In goede originele staat 242x127x44cm.


Kavel: 4054

Renaissance kist

Resultaat: 1.300 EUR

Bijzondere grote antieke Engelse handgestoken eikenhouten 17e eeuwse Renaissance kist met figuren, druivenranken, toogpanelen, ranken etc gedateerd 1680 . Het blad is tevens compleet handgestoken 87x7...


Kavel: 6007

Meissen tafelstuk

Resultaat: 1.300 EUR

Grote Duitse Meissen porseleinen pronkschaal ca. 1900 (Knauf) met putti en floraal opgewerkt decor. Minimale chips bloembladeren 40x23x18cm. Cond.: R-G


Kavel: 669

Rijring WG 5 carree briljanten

Resultaat: 1.200 EUR

Prachtige strakke ring WG 585/000 met carree geslepen diamanten. Strakke rijring met 5 carree geslepen diamanten totaal 1,90 crt, gezet in een railzetting. Breedte 5.4 mm, ca 7.4 gr ø 56


Kavel: 4207

2 Deuren

Resultaat: 1.200 EUR

Twee 19e eeuwse hoge deuren met vergulding, snijwerk en verguld bronzen beslag en spanjolet (afkomstig uit 19e eeuwse villa) Afmeting per stuk: 76x260cm. Cond.: G


Kavel: 463

Parelcollier Tahitie

Resultaat: 1.100 EUR

Tahitie parelcollier. Collier van 36 Tahitie parels, ø 11-13.5 mm, met een in de parel bevestigde patenteerde edelstalen sluiting. Lengte 44,5 cm ca 90 gr


Kavel: 1033

Russisch portret met cactus

Resultaat: 1.100 EUR

Nabec Kopun? ca. 1930 (Russische School), olieverf op linnen, portret van een heer 100x85cm. Cond.: G


Kavel: 1043

Schilderij, meisje met hond

Resultaat: 1.100 EUR

Calzelari (Italiaanse School), olieverf op koper, dame met hond 15x20cm. Cond.: G