22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

Vaas, Bavaria
Resultaat: 15 EUR

Grote Duitse porseleinen vaas met naakte badende dames afgebeeld. Gemerkt Wunsiedel Bavaria. beschildering gesigneerd H. Guuner? ca. 1980, 26xø10cm. Cond.: G

Vaasje, B&G
Resultaat: 15 EUR

Lot parels
Resultaat: 10 EUR

Lot met losse parels, broches en sieraden met parels.

Gerdi Jacobs
Resultaat: 10 EUR

Gerdi Jacobs ( 1909 - 2001 Noorwegen), ets op papier, abstract landschap Cond.: G

Aquarel, Wenzel
Resultaat: 10 EUR

Wenzel (Duitse School). aquarel op papier, haven Portovenere 52x40cm. Cond.: G

Kruyder
Resultaat: 10 EUR

Antoon Kruyder?, litho op papier, getiteld "'t wordt avond" 14x9cm. Cond.: G

Gehamerd dekseldoosje
Resultaat: 10 EUR

Chinese kopergeslagen gesigneerde en bewerkte dekseldoos ca. 1900 in goede originele staat 5x14x10,7cm.

Divers messing
Resultaat: 10 EUR

Kavel divers oud messing waaronder een bewerkt 5-delig koffieservies 20e eeuw COnd.: G

Divers antiek
Resultaat: 10 EUR

Kamergemak
Resultaat: 10 EUR

Kamergemak 19e eeuw, gefineerd met bandintarsia. Vermoedelijk kersenhout met satijnhout. Geheel staand op messing poten en wieltjes (lichte schades) 45x45x45cm. Cond.: R-G

Duits restservies
Resultaat: 10 EUR