Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Fam Rose schaal met messing
Resultaat: 250 EUR

Oude Chinees porseleinen schaal, Familie Rose met vergulde armaturen. Voorstellingen van een welgestelde Chinese familie 25x35xø25cm.

5 Aardewerk schotels
Startprijs 100 EUR

Vijf Chinese keramieken schaaltjes uit de Vung Tau Cargo ca. 1690 met duimrust (1x chip, 1x oude breuk) ø13cm. Cond.: R-G

3 Chinese borden
Resultaat: 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van landschap, bloemen en vogels. Bruine omranding, geheel in goede staat ø23cm.

Vleesschotel, Queng Long
Startprijs 25 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse vleesschotel, Queng Long met landschapsdecor 32,7x25,2cm. Gelijmd Cond.: M

Meissen houder
Resultaat: 50 EUR

Duitse Meissen porseleinen handbeschilderde houder ca. 1900 (deksel mist) 5,7x2,5x5cm. Cond.: R

Ganzenhoedster, B&G
Startprijs 40 EUR

Oud Deens Royal Copenhagen figuur, voorstellend een ganzenhoedster PE 528 (haarscheur in voet) 17,5cm. Cond.: M-R

Yixing trekpotje
Resultaat: 300 EUR

Oude Chinese Yixing theepot in de vorm van een boomstam. Gemerkt en met decor van bloesem 1e helft 20e eeuw (of ouder) 10x10x19,58cm. Cond.: G

Yixing trekpotje
Resultaat: 450 EUR

Oud Chinees Yixing trekpotje (8 kantig) met Foohond op het deksel (stukje weg) 1e helft 20e eeuw (of ouder) 13x19x12,5cm. Cond.: R

Theepotje
Resultaat: 30 EUR

Oude Chinese Yixing theepot ca. 1900, gesigneerd. Chip van deksel en tuit is gelijmd 7,5x15xø9,3cm. Cond.: M

Geel trekpotje
Resultaat: 225 EUR

Oud Chinees Yixing trekpotje met bamboedecor en tekst 1e helft 20e eeuw 9x18xø11cm. Cond.: G

Chinese zuil
Startprijs 350 EUR

Oude Chinese geglazuurde keramieken zuil eind 19e eeuw met opengewerkt floraal decor (slijtageplekken bovenop) 80xø36cm. Cond.: G

Strooier, boerin
Startprijs 150 EUR

-

Antieke spiegel
Startprijs 60 EUR

-

Thonetstoeltje
Startprijs 30 EUR

-

2/3 Thaler 1678
Startprijs 100 EUR

Munt van 2/3 Thaler 1678, Sayn-Wittgenstein-Hohnstein. German States. Gustav (60 Kreuzer) KM 73. Cond.: VF

2 Werken, Kull
Startprijs 40 EUR

Twee werken Liny Kull 1953 en 1956 (1919 - 2007 Zwitserland / Zurich), etsen op papier, 1x engel met harp 24x27cm. en 1x haven 27x37,5cm. Cond.: G

2 Werken, Kull
Startprijs 20 EUR

Twee werken Liny Kull 1959 en 1956 (1919 - 2007 Zwitserland / Zurich), etsen op papier, 1x moeder met kind 20x14cm. en 1x bloemen 15x8cm. Cond.: G

Groot werk, Kull
Startprijs 20 EUR

Liny Kull 1932 (1919 - 2007 Zwitserland / Zurich), ets op papier, moeder met kind 24x59cm. Cond.: G

Breistoeltje
Startprijs 50 EUR

Oude Louis Quinze stijl armleunstoel van notenhout met zijde stoffering ca. 1920, 80x58x60cm. Cond.: G

3x Gouden 10G
Startprijs 320 EUR

Drie gouden munten van 10G: 1877 Willem III, 1917 WIlhelmina, 1927 Wilhelmina met 3x rand van 14 karaat goud. Totaalgewicht ca. 23,4gr. (munten ca. 20,1gr. Randen ca. 3,3gr.)