Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Barometer
Resultaat: 2.200 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse barometer ca. 1780 met notenhouten kast, messing capitellen en bandintarsia. Gesigneerd op tinnen plaat "A. Reballio Rotterdam" in goede originele staat 140cm.

Kastje met herten
Resultaat: 600 EUR

Prachtige antieke Schwarzwald notenhouten sieraden-opbergkist. Uitklapbaar met 3 laden, kelder en 6 opbergvakken (Black Forest). Decor van edelweiss en gemsen (hoorntjes beschadigd, verder in goede st...

Speeldoos met platen
Resultaat: 600 EUR

Grote Duitse Polyphon speeldoos ca. 1880 met notenhout fineer op eiken kast. Intarsia met bloemenmotief op deksel. Technisch en optisch in uitstekende staat 23x40x36cm.

Zwaard/Sabel met anker
Resultaat: 450 EUR

Sabel 19e eeuw met bronzen heft en lederen schede. Lemmet met anker gegraveerd en originele patina (oxidatie lemmet) 82cm. Cond.: G

Altaar
Resultaat: 420 EUR

Groot vroeg 19e eeuws polychroom beschilderd wandaltaar (Duitsland) in Gothische stijl met 3 nissen, diverse prenten, zijwaartse deurtjes en vergulding 125x110x32cm. Cond.: G

3 Pennen Mont Blanc
Resultaat: 375 EUR

Drie oude Mont-Blanc pennen. Mont Blanc Meisterstuk Duitsland, in goede originele staat. 13-14cm.

IJzeren fornuis
Resultaat: 330 EUR

Prachtig 19e eeuws ijzeren haard (scheur in bovenplaat). Zeldzaam model inclusief twee 19e eeuwse pannen 165x90x55cm. Cond.: R

Marmeren zuil
Resultaat: 330 EUR

Grote marmeren piedestal ca. 1910 in goede staat 104x25x25cm.

Dekseldoos, Alexander de Grote
Resultaat: 300 EUR

Grote Duitse houten handbeschilderde dekseldoos, historisme ca. 1880. Rondom en binnenin diverse figurenvoorstellingen betreffende Alexander de Grote met miniatuur geschilderde teksten. Mooie kwalitei...

Antiek pistool
Resultaat: 300 EUR

Antieke Amerikaanse Navi Colt (voor 1870) in goede originele staat 27cm.

Officiers sabel
Resultaat: 260 EUR

Sabel 19e eeuw met bronzen heft en lederen schede. Gravering met rocailles (oxidatie lemmet) 100cm. Cond.: R-G

Ingelegd theekistje
Resultaat: 250 EUR

Boulle theekistje ca. 1900 met schildpad en been inleg en koperen beslag (1 binnendeksel mist). Mooi exemplaar compleet met slot en sleutel in goede staat 15x24x13cm.

Lamp met kap
Resultaat: 220 EUR

Bronzen tafellamp met marmeren voet, voorstellend ibissen bij bamboe 2e helft 20e eeuw in goede staat 57cm.

Theekistje
Resultaat: 210 EUR

Prachtige antieke theekist met rondom intarsia van diverse houtsoorten ca. 1800 met origineel slot. Geheel in zeer goede staat 12x12x11cm.

Parfumflesjes
Resultaat: 210 EUR

Kavel met ca. 230 tot 240 parfumflessen waarvan het meerendeel ongeopend. Geheel in plexiglas vitrines met diverse bekende merken. In zeer goede staat ca. 2-5cm. Het betreft hier modelflesjes met de o...

Sierkistje
Resultaat: 200 EUR

Boulle sieradenkist 19e eeuw met lade en zakhorloge-houder onder schuin deksel. Schildpad op het deksel is gerestaureerd 15x19x12cm. Cond.: G

4 Miniaturen
Resultaat: 200 EUR

Vier oude Duitse miniaturen met ivoren lijsten en geschilderde portretten o.a: Richard Wagner, Franz Liszt, Mozart en Beethoven 12x14,5cm. Cond.: G

2x Pelikan M 1000
Resultaat: 200 EUR

Twee oude Pelikan (Duitsland) vulpennen, in goede originele staat. 12-14cm.

2 Hazen pannen
Resultaat: 200 EUR

Twee 19e eeuwse koperen hazenpannen/braadpannen in goede staat 54-60cm.

2 Scheepslampen
Resultaat: 200 EUR

Twee oude/antieke roodkoperen scheeps-waarschuwingslampen: All-Round White en All-Round Red ca. 1930 in goede originele staat 35xø20cm.

Christus op voet
Resultaat: 200 EUR

Groot 18e eeuwse houtgestoken kruisbeeld (vermoedelijk Spanje) met originele rest-polychromie in goede staat (4 vingers missen) 140x72x18cm.

Hangkastje + diversen
Resultaat: 195 EUR

Oude Hollandse wortelnoten hangvitrine met diverse curiosa (pillendoosjes, porselein etc.) 2e helft 20e eeuw in goede staat 73x67x20cm. Cond.: G

Hanglamp
Resultaat: 180 EUR

Grote oude kristallen (amandelslijpsel) 6-lichts kroonluchter met pegels ca. 1930. In goede originele staat 80xø60cm.

Buffel schedel
Resultaat: 180 EUR

Decoratieve oude bewerkte buffelschedel met Oosters decor van draken, boedha etc. 20e eeuw in goede staat 70x61x20cm.