Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Delen oud glas
Resultaat: 425 EUR

Twee delen oud glas ca. 1930: 1x grote bolvaas, gemerkt ( Serra....?) en 1x schenkkan, gemerkt R. 16-27cm. Cond.: G

Gallé vaasje
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame antieke Emile Gallé vaas ca. 1900 (Emile Gallé 1846 - 1904 Frankrijk) 9,8xø4cm. Cond.: G

Russisch glas
Resultaat: 250 EUR

Oud Russisch geslepen glas met adelaarswapen (ca. 1900?), mooie kwaliteit 16,5xø8,5cm. Cond.: G

Gallé vaasje
Resultaat: 225 EUR

Oude Jugendstil vaas, gesigneerd Gallé bevat gebruikerssporen en slijtplekken 13x12x6cm. Cond.: R-G

2 Russische glazen
Resultaat: 180 EUR

Twee antieke Russisch kristallen gegraveerde glazen met wapendecors (Tsaar) ca. 1900 in goede staat 20,5cm.

Parfumflacon, Boheems
Resultaat: 120 EUR

Boheems kristallen 19e eeuwse parfumfles met gouddecor en rocailles 12xø8cm. Cond.: G

Karaf met slijpwerk
Resultaat: 115 EUR

Hollandse 18e eeuwse gegraveerde karaf met gravering scheepvaart en tekst "Het Lands Welvaren" (2x) en 4 schepen met floraal decor. 12xø9,5cm. Chip bovenrand Cond.: R-G

5 Karaffen
Resultaat: 110 EUR

Vijf oude/antieke kristallen/glazen karaffen: 1x stel facetgeslepen karaffen met bloemendecors, 1x gegraveerd glas 19e eeuw met guirlandes en 2x amandelgeslepen karaffen (1x met zilveren dop) Cond.: G

Jugendstil karaf
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Duitse mondgeblazen glazen schenkkan met tinnen deksel en bloemdecor ca. 1900 in goede staat 39cm.

Glazen karaffenset
Resultaat: 100 EUR

Aparte oude groenglazen karaffenset ca. 1950 in goede staat 6-19cm.

Jugendstil karaf
Resultaat: 100 EUR

Prachtige grote antieke Duitse mondgeblazen glazen schenkkan anno 1907 met tinnen deksel en handgeschilderd bloemendecor in zweepslagmotief. 44cm. Cond.: G

3 Karaffen
Resultaat: 90 EUR

Drie oude/antieke karaffen: 1x kristal gemerkt Moser, 1x kristal gemerkt Baccarat en 1x glas gegraveerd 19e eeuw 22-33cm. Cond.: G

Glazen schaaltje
Resultaat: 80 EUR

Prachtige cassis-kleurige glazen Jugendstil oorvaas met 2-kleurig zweepslag bloemendecor ca. 1900. In goede staat en van mooie kwaliteit 12x18xø12,5cm.

Kavel malachiet glas
Resultaat: 60 EUR

Kavel van 8 delen Art Deco glaswerk, malachiet-kleurig o.a: 2x parfumverstuiver, 2x dekseldoosjes (1x chip), 1x vaasje, 1x stopflesje, 1x bonbonmand en 1x presenteerschaaltje 10-17cm. Cond.: R-G

Diverse glazen vazen
Resultaat: 60 EUR

Kavel van 31 spijkerbol tuitvaasjes ca. 1960, gekleurd en neutraal in goede staat 15-26cm.

4 Delen glas
Resultaat: 60 EUR

Vier delen oud kristal 1e helft 20e eeuw: 2x Roemers, gekleurd met gouddecor, 1x Boheemse beker met handgeschilderd goud- en bloemendecor en 1x gegraveerd glas met decor van landschap (Altwasser) 10-2...

Krist. olie- / azijnstel
Resultaat: 60 EUR

Vijf-delig geslepen kristallen olie- en azijnstel met diamant- en waaierslijpsel in fraai geslepen kristallen ster op de bodem en draaibaar plateau (kleine schade) 23xø16cm.

Copier gebaksstel
Resultaat: 50 EUR

Copier Leerdam 8-delige glazen gebaksset ca. 1930 17,5xø30cm. Cond.: G

6 Wijnglazen
Resultaat: 50 EUR

Zes antieke Duitse roemer wijnglazen ca. 1920 met prachtige gravering en noppen 19xø8cm. Cond.: G

Bowl schaal + onderschotel
Resultaat: 50 EUR

Schitterende zware facetgeslepen kristallen bowl-dekselcoupe met onderschotel ca. 1900. Bovenrand coupe randschade onder deksel en minimale chips onderschaal 41xø31cm. Cond.: R

Vaas, Maastricht
Resultaat: 45 EUR

Grote kristallen vaas van Max Verboeket Maastricht ca. 1980 in goede staat 27x27x20cm.

Ruitkristallen schaal
Resultaat: 40 EUR

Ruitkristallen verdeelschaal ca. 1900 met losse etage (9-delig) in goede staat 21xø26cm.

Karaf met 4 glaasjes/flesjes
Resultaat: 40 EUR

Zes-delig glazen likeurset ca. 1930 en 7 oude glazen parfumflesjes (chip) 10-30cm. Cond.: R-G

8 Delen kristal
Resultaat: 40 EUR

Acht delen oud kristal 19e-20e eeuw: 2x grote facetgeslepen schalen, 1x hengselschaal, 4x geslepen schotels, 1x asbak (minimale chips) 12-ø34cm. Cond.: R-G