Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Divers bestek
Resultaat: 600 EUR

Zeer compleet 72-delige Duitse zilveren cassette bestaande uit: 12 tafelmessen, 12 dessertmessen, 12 tafellepels, 12 tafelvorken, 12 taartvorken en 12 koffielepels. Alles inclusief bijbehorende etuis....

Zilveren servies
Resultaat: 400 EUR

Djokja zilveren theeservies bestaande uit: 1x theekan, suiker- en melkkan, theezeef met houder, lepelvaas en extra vaasje (gedeukt) 800/000. Geheel staand op teakhouten dienblad. Totaal ca. 1099gr. Co...

Zilveren servies
Resultaat: 380 EUR

Prachtig zilveren theeservies met mooie bloemgravures en uitgewerkte bloemen op de deksels en bladversieringen aan de oren. Bestaande uit: theepot, melkkan en suikerpot. 835/000, MT: Fa. P. Hereens en...

Gouden naaidoosje
Resultaat: 315 EUR

Gouden 585/000 naaigarnituur in ivoren etui met gouden beslag. Bevat: schaartje, vingerhoed, stopnaald, naaldenkoker. Hollands , MT: van Kempen, afmeting etui: 11x6x2,5cm. Cond.: U

Zilveren tafelstuk, ekster
Resultaat: 270 EUR

Zilveren tafelstuk in de vorm van een fraaie ekster, 925/000, ca. 193gr., 21x13cm.

Zilveren bestek
Resultaat: 225 EUR

Hollands bestek (Haags lofje), bevat: 6 tafelvorken, 7 tafellepels, 1 dessertvork en 2 dessertlepels 835/000, MT: Kempen en Zonen, diverse jaarletters van 1906 t/m 1930, totaalgewicht ca. 836gr. L.: ...

Zilveren suikerstrooilepel
Resultaat: 200 EUR

Zilveren 18e eeuwse suikerstrooi-lepel met grote ovale fraaie ajourgezaagde bak en haaksteel voorzien van een schildje met putti en een staand fabelfiguur, MT; Bartholomeus Vos Amsterdam anno 1757, 83...

Zilveren kandelaar
Resultaat: 190 EUR

Fraaie 8-kantige zilveren (835/000) kandelaar op grote octagonale voet, gemerkt Wilkens 7680, 26x14,5cm.

Kavel zilver
Resultaat: 190 EUR

Kavel divers zilver waaronder: 2 sigarettenetuis, 3 asbakken, 1 theezeef zonder steel, 5 servetbanden, 1 vingerdoekring, 1 dessertlepel, 1 dienlepel met bloemmotief, 4 theelepels, 1 zoutschepje, 1 zuu...

Bestek zilver
Resultaat: 185 EUR

Kavel antiek zilveren bestek 800/000: 1x soeplepel, 5x tafellepel, 21 koffie/dessertlepels, 1x mosterdlepeltje. Diverse modellen en meestertekens (Duitsland). Totaalgewicht ca. 890gr. Cond.: G

Glas, zilv. voet
Resultaat: 180 EUR

Antiek Hollands glas met gegraveerde wapens van de 7 provinciën en zilveren bewerkte voet 16xø8cm. Cond.: G

Zilv. ovale dekseldoos
Resultaat: 150 EUR

Antiek Hollands ovaal zilveren dekseldoosje, met gelegenheidsgravure aan binnenzijde, op vier leeuwenpootjes. 835/000 Begin 1900, MT.: Adrianus van Gelder, Utrecht, ca. 194 gr., 13x7x4cm., Cond.:G

Kristallen bowlpot
Resultaat: 150 EUR

Geslepen kristallen bowl- of boerenjongenspot, voorzien van amandelslijpsel (kleine randschade), geheel op originele onderschotel. Deksel voorzien van fraaie zilveren (835/000) knop met gravering en p...

Krist. kaasstolp
Resultaat: 140 EUR

Geslepen kristallen kaasstolp met amandelslijpsel op onderschotel en voorzien van zeer fraai 835/000 zilveren montuur met piramideknop en graveerwerk, MT: C.E. Held Amsterdam ca. 1870 20xø12,5cm.

2 Zilveren kandelaars
Resultaat: 140 EUR

Stel zilveren kandelaars, fraai bewerkt op vierkante voet, MT: A.J. Aubert - 's Gravenhage, 835/000, ca. 153gr, 11x5,5cm.

2 Zilveren Zeeuwse broekstukken
Resultaat: 140 EUR

Antieke Hollands zilveren Zeeuwse broekstukken met wapenschilden, 835/000 grootkeur, MT: Gerrit de Lange Wendels Middelburg, ca. 61gr. ø7cm. Cond.: G

Tablet-schaal en theezeef
Resultaat: 140 EUR

Vier delen zilver: 1x zilveren theezeef met bloembewerking en Hollands gezicht, 835/000, MT: Meyer en Zn Schoonhoven, jaarletter R: 1945-1946 op een zilveren (835/000) bakje met parelrand en sierlijke...

Zilveren visbestek
Resultaat: 125 EUR

Bijzonder zilveren 800/000 visdiencouvert voorzien van parelrand, ajour- en gravure bewerking. L.24-27 cm., ca. 156 gr.

Zilveren lepeldoos
Resultaat: 120 EUR

Zilveren lepeldoos, voorzien van gedreven scherpe en diepe afbeeldingen o.a. op het deksel een fraaie Oud-Hollandse voorstelling, MT; A. Schoorl Haarlem anno 1917, 835/000, ca. 202gr. 13,5x6x4cm.

Zilveren hengselschaaltje
Resultaat: 120 EUR

Antiek Haags zilveren hengselschaaltje met parelranden, 925/000 grootkeur, MT: G.C. Reeser Den Haag 2e helft 1800, ca. 307gr. 5xø11cm. Cond.: G

Zilveren tang
Resultaat: 110 EUR

Antieke Hollands zilveren serveertang met veermechaniek, aan de bovenkant gegraveerd en met geribbelde bakken. bevat ivoren heft. 835/000 (grootkeur), MT: Jan Abram Lintveld Amsterdam, L.: 26cm. Cond....

Zilv, etui + portemonnee
Resultaat: 110 EUR

Zilveren sigarettenetui 7x9,5cm. (800/000) uit 1932 met monogram en zilveren knipbeursje 5x9cm. met leren vakverdeling, Jugendstil 935/000 aan gourmetketting Cond.: G

Zilveren rammelaar
Resultaat: 110 EUR

Zilveren rammelaar met 4 belletjes in de vorm van een trompet, 835/000, ca. 16gr. L.: 11cm. Cond.: G

Kristallen bonbonniere
Resultaat: 110 EUR

Fraaie dikwandige geslepen kristallen bonbonniere met geschulpte rand en geslepen ster op de bodem (kleine schade), voorzien van een zeer fraai gevormd ajourgezaagd zilveren (835/000) hengsel met fraa...