Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Staande Grunderklok, barometer
Startprijs 1.800 EUR

Grote antieke Duitse eikenhouten Grunderzeit staande klok met barometer en thermometer ca. 1880. Bevat F.M.S. uurwerk, slagwerk met 4 hamers op gongstaven (halfuur slag). Met zuilen, snecken en losse ...

Kolompendule, vuurverguld
Startprijs 1.200 EUR

Grote vuurvergulde bronzen kolompendule ca. 1850 met plated/ zilverkleurige wijzerplaat en origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag "Pinard Alger" in zeer goede staat 49x27x15cm.

Staartklok, dubbele kap
Resultaat: 500 EUR

Grote eikenhouten 18e eeuwse Friese staartklok ca. 1780 Louis Seize. Burgermeester model met verhoogde kap en achterglas schilderijen (panelen). Kwartierslag, dagaanduiding, wekkerfunctie en maanstand...

Engelse tafelklok
Resultaat: 1.350 EUR

Grote Engelse tafelklok ca. 1850 met zwaar gegraveerd uurwerk en signatuur "George Danton London". maanstand. dagaanduiding (in Hollands) en datumaanduiding. bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag en b...

Schwarzwalder klokkenstel
Startprijs 1.200 EUR

Zeldzaam 3-delig Black Forest klokkenstel ca. 1880, mooi gedetailleerd gesneden met 8-daags uurwerk met halfuurslag (zwarte woud). In goede staat (1 stukje gelijmd) 54cm. Cond.: G

Staande Biedermeier klok
Startprijs 1.800 EUR

Zeldzame Duitse vroeg Biedermeier staande klok, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Berken fineer afgezet met zwart ca. 1830 met origineel 8-daags uurwerk en halfuurslag. In uitstekend...

Grote Franse pronkpendule
Startprijs 900 EUR

Grote Franse bronzen vuurvergulde pronkpendule ca. 1850 met emaille cartouches en 8-daags gestempeld uurwerk met halfuurslag in goede originele staat 56cm.

Engelse staande klok
Resultaat: 1.000 EUR

Prachtige 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met maanstand, seconden- en dagaanduiding. Gesigneerd Bancroft Scarbro met 8-daags uurwerk in goede staat 235cm.

Staande Engelse klok
Startprijs 1.600 EUR

Antieke Engelse staande klok, gesigneerd W. Burton Kendal ca. 1800 met maanstand, dagaanduiding en secondenaanduiding. Mahoniehouten kast met bandinstarsia en messing capitellen. Geheel in goede origi...

Klokkenstel roodmarmer
Startprijs 200 EUR

Frans pendulestel ca. 1870 van roodmarmer en compositie metaal met 2 dekselcoupes (1 chip), pendule met voorstelling van een liggende dame met vogel op tak en putti. In goede staat met 8-daags uurwerk...

Pendule met engel
Startprijs 950 EUR

Bronzen 19e eeuwse empire pendule, verguld met engel en lyra ca. 1870 (2e periode) in goede originele staat 37x24x10cm.

Engelse staande klok
Startprijs 750 EUR

Engelse 19e eeuwse staande klok met 8-daags uurwerk, dagaanduiding, secondenaanduiding (secondenwijzer mist). kast is origineel en beschilderd met Chinees decor in goede originele staat 225x53x25cm.

Kolompendule
Resultaat: 140 EUR

Grote albasten empire pendule ca. 1840 met vuurvergulde wijzerplaat en slinger. Origineel 8-daags uurwerk zonder slagwerk (lichte beschadigingen) 50x27x16cm. Cond.: R

Cartel klok + barometer
Resultaat: 650 EUR

Bronzen Cartelklok ca. 1880 met 8-daags Frans uurwerk en halfuurslag 51x28x8cm. een een barometer.In goede originele staat

Klok, mysterieus
Resultaat: 775 EUR

Grote bronzen mysterieuze pendule 2e helft 20e eeuw met mechanisch uurwerk zonder slagwerk en blauw geëmailleerde kogel 76cm. Cond.: G

Marmeren klokje
Startprijs 150 EUR

Frans marmeren klokje met balans-uurwerk (zonder slinger) ca. 1880. Stille pendule origineel zonder slagwerk in goede staat 17x11x6cm.

Klok, koets met paarden
Startprijs 600 EUR

Grote bronzen koetsenklok op zwart marmeren voet, uurwerk zonder slagwerk 21e eeuw in goede staat 50x77x26cm.

Pendule
Resultaat: 150 EUR

Franse witmarmeren pendule ca. 1870 in Louis Seize stijl (2e periode). Marmer in goede staat (minimale chip), vergulding smerig, deurtje uurwerk mist en 1 deel van ornamenten is gebroken maar wel erbi...

Pendule met console
Resultaat: 275 EUR

Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule ca. 1840 met console. Zonder uurwerk maar verder in goede staat (vergulding goed). Console heeft schade. Hoogte (zonder console): 45cm. Cond.: R

Wit marmeren pendule
Startprijs 400 EUR

Louis Seize stijl wit marmeren pendule ca. 1870 met zonneslinger en vergulde bronzen ornamenten (minimale chip). 8-Daags uurwerk met halfuurslag (minimale chip) 43x22x11cm. Cond.: G

Pendule
Resultaat: 160 EUR

Franse bronzen pendule ca. 1870 met 8-daags uurwerk en halfuurslag in goede staat 46cm.

Stoelklok
Resultaat: 400 EUR

Grote 19e eeuwse beschilderde Friese stoelklok met wekkerfunctie in goede originele staat 70x36x32cm. Cond.: G

Pendule, Vernis Martin
Resultaat: 400 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse pendule met Vernis Martin beschildering. Vuurvergulde bronzen armaturen en origineel uurwerk met halfuurslag, geheel in uitstekende staat 36cm.

Albasten klokkenstel
Resultaat: 200 EUR

Albasten klokkenstel 19e eeuw met kaarskandelaren in goede staat ca. 1870 met 8-daags uurwerk en halfuurslag 40x28x13cm. en 45x18x17cm.